Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wasze przebiegi benzynowców

Czy chcesz żęby w tym wątku podawane były tylko przebiegi samochodów ? 152 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz żęby w tym wątku podawane były tylko przebiegi samochodów ?

    • Tak
      81
    • Nie
      20
    • Nie wiem
      21
    • Powinno się pisać tylko o przebiegach
      30

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ja wczoraj przekroczyłem 300tyś :hi:

na stary rok był prezencik :banan:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Mój ADR ma 340 000km przebiegu :wink:

też nakulane nieźle :banan:

Co prawda na liczniku ma lekko ponad 300 000km, ale jak do polski przyjechał w 2005r (jako 9 latek) z przebiegiem 220 000km było zdecydowanie za dużo, dlatego aby ułatwić sprzedaż gość skręcił licznik do tyłu o 40 000km :grin: Przelot na LPG to 120 000km

Co się nie robi dla załatwienia interesu :wink:

grunt to żeby oko sie nacieszyło

A to najbardziej cieszy oko :)

Opublikowano
1.8 ADR 450tyś

a do tego jeszcze 100tys. cofnięte:grin:

Opublikowano
  • Autor
1.8 ADR 450tyś

a do tego jeszcze 100tys. cofnięte:grin:

jak nie lepiej :banan:

Opublikowano

203000 wiem,że cofane ale nikt nie chce Mi powiedzieć ile:grin:

Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano
  • Autor
203000 wiem,że cofane ale nikt nie chce Mi powiedzieć ile:grin:

może boją się że coś Ci się stanie jakbyś usłyszał ile masz na prawdę:grin:

Opublikowano
U mnie nalatane 217 tyś.

A jak kupowałem dwa i pół roku temu było 142 tyś.:wink:

sporo

tak to jest jak się jeździ do kobiety:grin:

no to kawałek od Ciebie musi mieszkać

Opublikowano

185000 km

Wpisy w książce serwisowej potwierdzają się z historią serwisową po VINie z bazy Audi- więc wygląda że chyba przebieg autentyczny

Opublikowano

203tyś :banan: ... nic nie kręcone :git:

Opublikowano
203000 wiem,że cofane ale nikt nie chce Mi powiedzieć ile:grin:

może boją się że coś Ci się stanie jakbyś usłyszał ile masz na prawdę:grin:

już Mnie zaczyna coś kuć w serduchu:grin: nie chcę już wiedzieć

Opublikowano
  • Autor
203000 wiem,że cofane ale nikt nie chce Mi powiedzieć ile:grin:

może boją się że coś Ci się stanie jakbyś usłyszał ile masz na prawdę:grin:

już Mnie zaczyna coś kuć w serduchu:grin: nie chcę już wiedzieć

Oddychaj głęboko :wink:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

185000 km

Wpisy w książce serwisowej potwierdzają się z historią serwisową po VINie z bazy Audi- więc wygląda że chyba przebieg autentyczny

no to podobnie jak u mnie :)

Opublikowano
203000 wiem,że cofane ale nikt nie chce Mi powiedzieć ile:grin:

może boją się że coś Ci się stanie jakbyś usłyszał ile masz na prawdę:grin:

już Mnie zaczyna coś kuć w serduchu:grin: nie chcę już wiedzieć

Oddychaj głęboko :wink:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

185000 km

Wpisy w książce serwisowej potwierdzają się z historią serwisową po VINie z bazy Audi- więc wygląda że chyba przebieg autentyczny

no to podobnie jak u mnie :)

W dzisiejszych czasach idzie wszystko załatwić,gdzieś na forum jest opisane jak to się robi czy po VIN-ie czy w salonie.Grunt to,żeby jeździło i sie nie psuło.

Opublikowano
  • Autor
203000 wiem,że cofane ale nikt nie chce Mi powiedzieć ile:grin:

może boją się że coś Ci się stanie jakbyś usłyszał ile masz na prawdę:grin:

już Mnie zaczyna coś kuć w serduchu:grin: nie chcę już wiedzieć

Oddychaj głęboko :wink:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

185000 km

Wpisy w książce serwisowej potwierdzają się z historią serwisową po VINie z bazy Audi- więc wygląda że chyba przebieg autentyczny

no to podobnie jak u mnie :)

W dzisiejszych czasach idzie wszystko załatwić,gdzieś na forum jest opisane jak to się robi czy po VIN-ie czy w salonie.Grunt to,żeby jeździło i sie nie psuło.

Dokładnie :wink: jak narazie moje autko działa i jeździ :) zrobiłem trochę w niej zapraszam do oglądania :wink:

Opublikowano
203000 wiem,że cofane ale nikt nie chce Mi powiedzieć ile:grin:

może boją się że coś Ci się stanie jakbyś usłyszał ile masz na prawdę:grin:

już Mnie zaczyna coś kuć w serduchu:grin: nie chcę już wiedzieć

Oddychaj głęboko :wink:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

185000 km

Wpisy w książce serwisowej potwierdzają się z historią serwisową po VINie z bazy Audi- więc wygląda że chyba przebieg autentyczny

no to podobnie jak u mnie :)

W dzisiejszych czasach idzie wszystko załatwić,gdzieś na forum jest opisane jak to się robi czy po VIN-ie czy w salonie.Grunt to,żeby jeździło i sie nie psuło.

Nie upieram się przy autentyczności ale auto mam od znajomego a on ściagnął to auto osobiście z Niemcowni od pierwszego właściciela ( w lutym 2010r.). Dodam tak już tylko jako ciekawostkę że znam osobiście dwa przypadki samochodów w których na pewno nikt nie uwierzy w przebieg przy odsprzedaży (o ile wogóle taka nastąpi :wink: ):

1. VW Polo Classic 1,6 z 98r. z przebiegiem w tej chwili ok. 45000km (właścicielem od nowości jest mój wujek; stary kawaler w wieku 72 lat z fajną emeryturką)

2. BMW 5 E39 3,0d z 2001r. z przebiegiem niecałe 130000km :naughty: (właścicielem jest znajomy mojego ojca; facet w wieku ok. 65lat mający własny biznes; bmw dlatego że od zawsze mu się podobają auta tej marki, a 3,0d dlatego że wtedy zachwalali jaki to dobry silnik- silnik roku itd.)

W przypadku drugiego samochodu nie uwierzy w to nikt; no bo kto kupuje auto wielkości serie 5 w 3,0d żeby robić ok. 10tys km rocznie?

Obydwa samochody znam dość dobrze więc ich przebiegi są na 100% autentyczne.

Oczywiście są tą przypadki abstrakcyjne i takich samochodów nie spotkamy raczej na giełdach lub w komisach; auta tak zadbane zostają w rodzinach właścicieli lub wśród jego znajomych.

Opublikowano
  • Autor
203000 wiem,że cofane ale nikt nie chce Mi powiedzieć ile:grin:

może boją się że coś Ci się stanie jakbyś usłyszał ile masz na prawdę:grin:

już Mnie zaczyna coś kuć w serduchu:grin: nie chcę już wiedzieć

Oddychaj głęboko :wink:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

185000 km

Wpisy w książce serwisowej potwierdzają się z historią serwisową po VINie z bazy Audi- więc wygląda że chyba przebieg autentyczny

no to podobnie jak u mnie :)

W dzisiejszych czasach idzie wszystko załatwić,gdzieś na forum jest opisane jak to się robi czy po VIN-ie czy w salonie.Grunt to,żeby jeździło i sie nie psuło.

Nie upieram się przy autentyczności ale auto mam od znajomego a on ściagnął to auto osobiście z Niemcowni od pierwszego właściciela ( w lutym 2010r.). Dodam tak już tylko jako ciekawostkę że znam osobiście dwa przypadki samochodów w których na pewno nikt nie uwierzy w przebieg przy odsprzedaży (o ile wogóle taka nastąpi :wink: ):

1. VW Polo Classic 1,6 z 98r. z przebiegiem w tej chwili ok. 45000km (właścicielem od nowości jest mój wujek; stary kawaler w wieku 72 lat z fajną emeryturką)

2. BMW 5 E39 3,0d z 2001r. z przebiegiem niecałe 130000km :naughty: (właścicielem jest znajomy mojego ojca; facet w wieku ok. 65lat mający własny biznes; bmw dlatego że od zawsze mu się podobają auta tej marki, a 3,0d dlatego że wtedy zachwalali jaki to dobry silnik- silnik roku itd.)

W przypadku drugiego samochodu nie uwierzy w to nikt; no bo kto kupuje auto wielkości serie 5 w 3,0d żeby robić ok. 10tys km rocznie?

Obydwa samochody znam dość dobrze więc ich przebiegi są na 100% autentyczne.

Oczywiście są tą przypadki abstrakcyjne i takich samochodów nie spotkamy raczej na giełdach lub w komisach; auta tak zadbane zostają w rodzinach właścicieli lub wśród jego znajomych.

Popieram coś takiego. Też znam kilka takich przypadków i auta zostają w rodzinie i nie są na sprzedaż bo taki przebieg to aż szok i rzadkość :wink:

Opublikowano

1.8 ADR 96 rok.

obecnie 268 tyś. km

auto osobiście kupione od Niemca w 2007 roku. z przebiegiem 227 tyś. km

Opublikowano
  • Autor
1.8 ADR 96 rok.

obecnie 268 tyś. km

auto osobiście kupione od Niemca w 2007 roku. z przebiegiem 227 tyś. km

No ja kupiłem swoje od dziadka bo w książce wszystko jest:wink:

Opublikowano

wracając do tematu:

auto z podpisu, przebieg ~278 kkm

Opublikowano

"Nie upieram się przy autentyczności ale auto mam od znajomego a on ściagnął to auto osobiście z Niemcowni od pierwszego właściciela ( w lutym 2010r.). Dodam tak już tylko jako ciekawostkę że znam osobiście dwa przypadki samochodów w których na pewno nikt nie uwierzy w przebieg przy odsprzedaży (o ile wogóle taka nastąpi :wink: ):

1. VW Polo Classic 1,6 z 98r. z przebiegiem w tej chwili ok. 45000km (właścicielem od nowości jest mój wujek; stary kawaler w wieku 72 lat z fajną emeryturką)

2. BMW 5 E39 3,0d z 2001r. z przebiegiem niecałe 130000km :naughty: (właścicielem jest znajomy mojego ojca; facet w wieku ok. 65lat mający własny biznes; bmw dlatego że od zawsze mu się podobają auta tej marki, a 3,0d dlatego że wtedy zachwalali jaki to dobry silnik- silnik roku itd.)

W przypadku drugiego samochodu nie uwierzy w to nikt; no bo kto kupuje auto wielkości serie 5 w 3,0d żeby robić ok. 10tys km rocznie?

Obydwa samochody znam dość dobrze więc ich przebiegi są na 100% autentyczne.

Oczywiście są tą przypadki abstrakcyjne i takich samochodów nie spotkamy raczej na giełdach lub w komisach; auta tak zadbane zostają w rodzinach właścicieli lub wśród jego znajomych."

Nikt tu nie będzie podważał autentyczności przebiegu,ważne że się dobrze jeździ

a co do auta wujka to On nim nie jeździł prawie wcale,gorzej jak się dostanie w ręce kogoś kto będzie chciał pojeździć,możliwe że się zacznie sypać po kolei.

Opublikowano
"Nie upieram się przy autentyczności ale auto mam od znajomego a on ściagnął to auto osobiście z Niemcowni od pierwszego właściciela ( w lutym 2010r.). Dodam tak już tylko jako ciekawostkę że znam osobiście dwa przypadki samochodów w których na pewno nikt nie uwierzy w przebieg przy odsprzedaży (o ile wogóle taka nastąpi :wink: ):

1. VW Polo Classic 1,6 z 98r. z przebiegiem w tej chwili ok. 45000km (właścicielem od nowości jest mój wujek; stary kawaler w wieku 72 lat z fajną emeryturką)

2. BMW 5 E39 3,0d z 2001r. z przebiegiem niecałe 130000km :naughty: (właścicielem jest znajomy mojego ojca; facet w wieku ok. 65lat mający własny biznes; bmw dlatego że od zawsze mu się podobają auta tej marki, a 3,0d dlatego że wtedy zachwalali jaki to dobry silnik- silnik roku itd.)

W przypadku drugiego samochodu nie uwierzy w to nikt; no bo kto kupuje auto wielkości serie 5 w 3,0d żeby robić ok. 10tys km rocznie?

Obydwa samochody znam dość dobrze więc ich przebiegi są na 100% autentyczne.

Oczywiście są tą przypadki abstrakcyjne i takich samochodów nie spotkamy raczej na giełdach lub w komisach; auta tak zadbane zostają w rodzinach właścicieli lub wśród jego znajomych."

Nikt tu nie będzie podważał autentyczności przebiegu,ważne że się dobrze jeździ

a co do auta wujka to On nim nie jeździł prawie wcale,gorzej jak się dostanie w ręce kogoś kto będzie chciał pojeździć,możliwe że się zacznie sypać po kolei.

Jeździ się całkiem fajnie; oswajam sie z silnikiem 2,0 ALT :wink: bo na początku jak kupiłem auto i zacząłem przeglądać forum to pierwsza myśl: "co ja k..wa kupiłem" :decayed:

Zgadzam się z Tobą w 100% jak chodzi o to Polo; przebieg znikomy ale jak ktoś by zaczął jeździć tym normalnie to przypuszczam że w bardzo szybkim czasie będą do wymiany wszelkie elementy gumowe (węże, elementy zawieszenia i układu kierowniczego) i pewnie jeszcze wiele innych rzeczy. Co do BMW to jest to mały przebieg jak na tą klasę samochodu i ten silnik ale te ~10tys km rocznie to przynajmniej systematycznie wymieniany olej, filtry, płyny no i pająki przegonione z wydechu :wink: nie to co w Polówce :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.