Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wasze przebiegi benzynowców

Czy chcesz żęby w tym wątku podawane były tylko przebiegi samochodów ? 152 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz żęby w tym wątku podawane były tylko przebiegi samochodów ?

    • Tak
      81
    • Nie
      20
    • Nie wiem
      21
    • Powinno się pisać tylko o przebiegach
      30

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
hahaha same na gazie:grin:

my po sylwestrze byliśmy na pełnym gazie :grin:

Widzę 1 raz kobiete tu :banan:

Opublikowano
hahaha same na gazie:grin:

my po sylwestrze byliśmy na pełnym gazie :grin:

Widzę 1 raz kobiete tu :banan:

a kobiety nie moga byc na forum :wink:

Opublikowano
  • Autor
hahaha same na gazie:grin:

my po sylwestrze byliśmy na pełnym gazie :grin:

Widzę 1 raz kobiete tu :banan:

a kobiety nie moga byc na forum :wink:

mogą ja nic nie mówię ale to bardo rzadkość :wink:

Opublikowano
hahaha same na gazie:grin:

my po sylwestrze byliśmy na pełnym gazie :grin:

Widzę 1 raz kobiete tu :banan:

a kobiety nie moga byc na forum :wink:

mogą ja nic nie mówię ale to bardo rzadkość :wink:

bo ja jestem inna wole o autach czytac jak plotkowac:decayed:

Opublikowano
  • Autor
hahaha same na gazie:grin:

my po sylwestrze byliśmy na pełnym gazie :grin:

Widzę 1 raz kobiete tu :banan:

a kobiety nie moga byc na forum :wink:

mogą ja nic nie mówię ale to bardo rzadkość :wink:

bo ja jestem inna wole o autach czytac jak plotkowac:decayed:

i wolisz pieniądze wydawać na samochód czy buty? :grin:

Opublikowano
hahaha same na gazie:grin:

my po sylwestrze byliśmy na pełnym gazie :grin:

Widzę 1 raz kobiete tu :banan:

a kobiety nie moga byc na forum :wink:

mogą ja nic nie mówię ale to bardo rzadkość :wink:

bo ja jestem inna wole o autach czytac jak plotkowac:decayed:

i wolisz pieniądze wydawać na samochód czy buty? :grin:[/quote

zalerzy jak te buty mial by wygladac:grin:

Opublikowano
  • Autor
hahaha same na gazie:grin:

my po sylwestrze byliśmy na pełnym gazie :grin:

Widzę 1 raz kobiete tu :banan:

a kobiety nie moga byc na forum :wink:

mogą ja nic nie mówię ale to bardo rzadkość :wink:

bo ja jestem inna wole o autach czytac jak plotkowac:decayed:

i wolisz pieniądze wydawać na samochód czy buty? :grin:[/quote

zalerzy jak te buty mial by wygladac:grin:

no ciekawy jestem :grin:a dużo widzę Pań jeżdżących a4 ale żadna nie kwapi się do nas :facepalm:

Opublikowano
hahaha same na gazie:grin:

my po sylwestrze byliśmy na pełnym gazie :grin:

Widzę 1 raz kobiete tu :banan:

a kobiety nie moga byc na forum :wink:

mogą ja nic nie mówię ale to bardo rzadkość :wink:

bo ja jestem inna wole o autach czytac jak plotkowac:decayed:

i wolisz pieniądze wydawać na samochód czy buty? :grin:[/quote

zalerzy jak te buty mial by wygladac:grin:

no ciekawy jestem :grin:a dużo widzę Pań jeżdżących a4 ale żadna nie kwapi się do nas :facepalm:

dlatego ja jestem inna :grin:

Opublikowano
  • Autor
hahaha same na gazie:grin:

my po sylwestrze byliśmy na pełnym gazie :grin:

Widzę 1 raz kobiete tu :banan:

a kobiety nie moga byc na forum :wink:

mogą ja nic nie mówię ale to bardo rzadkość :wink:

bo ja jestem inna wole o autach czytac jak plotkowac:decayed:

i wolisz pieniądze wydawać na samochód czy buty? :grin:[/quote

zalerzy jak te buty mial by wygladac:grin:

no ciekawy jestem :grin:a dużo widzę Pań jeżdżących a4 ale żadna nie kwapi się do nas :facepalm:

dlatego ja jestem inna :grin:

LUBIĘ TO !! :grin::banan:

Opublikowano
:decayed: widzisz ja wiecej wiem na temat auta od mojego meza on tylko potrafil zepsuc ale zeby zobaczyc co jak to nic nie wie gdzie jest:facepalm: nawet czujnikow abs szukal nie powiem gdzie:grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Opublikowano
  • Autor
:decayed: widzisz ja wiecej wiem na temat auta od mojego meza on tylko potrafil zepsuc ale zeby zobaczyc co jak to nic nie wie gdzie jest:facepalm: nawet czujnikow abs szukal nie powiem gdzie:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

no to nieźle :P

ale 24 lata i mąż to młodo :wink:

Opublikowano

U mnie 330000km niby, niunia jest już pełnoletnia ale śmiga jak wariatka. Pozdro

Opublikowano
  • Autor
U mnie 330000km niby, niunia jest już pełnoletnia ale śmiga jak wariatka. Pozdro

Only audi :a4fan::audi:

Opublikowano
:decayed: widzisz ja wiecej wiem na temat auta od mojego meza on tylko potrafil zepsuc ale zeby zobaczyc co jak to nic nie wie gdzie jest:facepalm: nawet czujnikow abs szukal nie powiem gdzie:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

no to nieźle :P

ale 24 lata i mąż to młodo :wink:

mlodo nie mlodo :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: widzisz ja wiecej wiem na temat auta od mojego meza on tylko potrafil zepsuc ale zeby zobaczyc co jak to nic nie wie gdzie jest:facepalm: nawet czujnikow abs szukal nie powiem gdzie:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

no to nieźle :P

ale 24 lata i mąż to młodo :wink:

mlodo nie mlodo :decayed:

masz u mnie - :kwasny::facepalm::thumbdown:

Opublikowano
:decayed: widzisz ja wiecej wiem na temat auta od mojego meza on tylko potrafil zepsuc ale zeby zobaczyc co jak to nic nie wie gdzie jest:facepalm: nawet czujnikow abs szukal nie powiem gdzie:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

no to nieźle :P

ale 24 lata i mąż to młodo :wink:

mlodo nie mlodo :decayed:

masz u mnie - :kwasny::facepalm::thumbdown:

wiem glupia bylam myslisz ze nie zaluje:smutas:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: widzisz ja wiecej wiem na temat auta od mojego meza on tylko potrafil zepsuc ale zeby zobaczyc co jak to nic nie wie gdzie jest:facepalm: nawet czujnikow abs szukal nie powiem gdzie:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

no to nieźle :P

ale 24 lata i mąż to młodo :wink:

mlodo nie mlodo :decayed:

masz u mnie - :kwasny::facepalm::thumbdown:

wiem glupia bylam myslisz ze nie zaluje:smutas:

a gdzie Twój samochód? pokaż nam tu a nie siedzisz na forum jak myszka i nic... to w jakim wieku brałaś ślub /?

Opublikowano
:decayed: widzisz ja wiecej wiem na temat auta od mojego meza on tylko potrafil zepsuc ale zeby zobaczyc co jak to nic nie wie gdzie jest:facepalm: nawet czujnikow abs szukal nie powiem gdzie:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

no to nieźle :P

ale 24 lata i mąż to młodo :wink:

mlodo nie mlodo :decayed:

masz u mnie - :kwasny::facepalm::thumbdown:

wiem glupia bylam myslisz ze nie zaluje:smutas:

a gdzie Twój samochód? pokaż nam tu a nie siedzisz na forum jak myszka i nic... to w jakim wieku brałaś ślub /?

nie umie ladnych zdjec robic wiec nawet nie dodaje:facepalm: 22 lata KIEDYS BYLO INACZEJ

Opublikowano
  • Autor

to jutro obowiązek zrobić to i widzę na forum

Opublikowano
:decayed: widzisz ja wiecej wiem na temat auta od mojego meza on tylko potrafil zepsuc ale zeby zobaczyc co jak to nic nie wie gdzie jest:facepalm: nawet czujnikow abs szukal nie powiem gdzie:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

no to nieźle :P

ale 24 lata i mąż to młodo :wink:

mlodo nie mlodo :decayed:

masz u mnie - :kwasny::facepalm::thumbdown:

wiem glupia bylam myslisz ze nie zaluje:smutas:

a gdzie Twój samochód? pokaż nam tu a nie siedzisz na forum jak myszka i nic... to w jakim wieku brałaś ślub /?

a co kolega taki dociekliwy,czyżby książkę pisał:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.