Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wasze przebiegi benzynowców

Czy chcesz żęby w tym wątku podawane były tylko przebiegi samochodów ? 152 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz żęby w tym wątku podawane były tylko przebiegi samochodów ?

    • Tak
      81
    • Nie
      20
    • Nie wiem
      21
    • Powinno się pisać tylko o przebiegach
      30

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1,6 ADP 1994 rok 195 400 km. Auto mam już długo i robię a właściwie żona max 8 tyś rocznie.

Ty masz auto a żona robi kilometry:wink:

na kogos trzeba zwalic przebieg

Opublikowano
1,6 ADP 1994 rok 195 400 km. Auto mam już długo i robię a właściwie żona max 8 tyś rocznie.

widze ze twoje auto bylo u tego samego naprawcy licznikow co moje :)

choinka ale biznes kręcą :wink: większość klubowiczów była u nich:grin:

nie większość bo co do niektórych naprawiacze SAMI podjechali:grin:

Opublikowano
  • Autor
1,6 ADP 1994 rok 195 400 km. Auto mam już długo i robię a właściwie żona max 8 tyś rocznie.

widze ze twoje auto bylo u tego samego naprawcy licznikow co moje :)

choinka ale biznes kręcą :wink: większość klubowiczów była u nich:grin:

nie większość bo co do niektórych naprawiacze SAMI podjechali:grin:

choinka biznes kręci się im :D

Opublikowano

a przyznajcie sie ilu z was mialo na to chęć?

Opublikowano
  • Autor
a przyznajcie sie ilu z was mialo na to chęć?

szczerze ja nie... Ja mam ori przebieg więc jestem zadowolony :)

Opublikowano
a przyznajcie sie ilu z was mialo na to chęć?

szczerze ja nie... Ja mam ori przebieg więc jestem zadowolony :)

kłamiesz, nie ma oryginalnych przebiegow

Opublikowano
  • Autor
a przyznajcie sie ilu z was mialo na to chęć?

szczerze ja nie... Ja mam ori przebieg więc jestem zadowolony :)

kłamiesz, nie ma oryginalnych przebiegow

jakoś nie jestem nauczony kłamstwa to raz a dwa są samochody gdzie są oryginalne przebiegi :)

Opublikowano
a przyznajcie sie ilu z was mialo na to chęć?

szczerze ja nie... Ja mam ori przebieg więc jestem zadowolony :)

kłamiesz, nie ma oryginalnych przebiegow

jakoś nie jestem nauczony kłamstwa to raz a dwa są samochody gdzie są oryginalne przebiegi :)

oryginalny to znaczy niepowtarzalny czyli 999 000 00

Opublikowano
a przyznajcie sie ilu z was mialo na to chęć?

ale po co kolego bez sensu,chyba że ktoś się lepiej poczuje jak po włączeniu zapłonu zobaczy stan licznika poniżej 200kkm:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
a przyznajcie sie ilu z was mialo na to chęć?

szczerze ja nie... Ja mam ori przebieg więc jestem zadowolony :)

kłamiesz, nie ma oryginalnych przebiegow

jakoś nie jestem nauczony kłamstwa to raz a dwa są samochody gdzie są oryginalne przebiegi :)

oryginalny to znaczy niepowtarzalny czyli 999 000 00

no ja takiego nie mam chyba że Ty masz taki

Opublikowano
a przyznajcie sie ilu z was mialo na to chęć?

szczerze ja nie... Ja mam ori przebieg więc jestem zadowolony :)

kłamiesz, nie ma oryginalnych przebiegow

jakoś nie jestem nauczony kłamstwa to raz a dwa są samochody gdzie są oryginalne przebiegi :)

oryginalny to znaczy niepowtarzalny czyli 999 000 00

no ja takiego nie mam chyba że Ty masz taki

szczerze powiem nie wiem, ale nigdy przebiegu w uzywanym aucie nie mozna byc pewnym

Opublikowano
a przyznajcie sie ilu z was mialo na to chęć?

szczerze ja nie... Ja mam ori przebieg więc jestem zadowolony :)

kłamiesz, nie ma oryginalnych przebiegow

jakoś nie jestem nauczony kłamstwa to raz a dwa są samochody gdzie są oryginalne przebiegi :)

jeżdżę od czasu do czasu służbową Cariną z przebiegiem około 400tys.raczej oryginalny

Opublikowano
a przyznajcie sie ilu z was mialo na to chęć?

Ja miałem! :decayed:

Jak sprawdzałem historię auta to obiecałem sobie że ustawię na zegarach te 500kkm ale okazało się że jednak nie mam na to dowodów :wink:

Opublikowano
  • Autor
a przyznajcie sie ilu z was mialo na to chęć?

Ja miałem! :decayed:

Jak sprawdzałem historię auta to obiecałem sobie że ustawię na zegarach te 500kkm ale okazało się że jednak nie mam na to dowodów :wink:

ciii nie przyznawaj się :kox:

Opublikowano

u mnie 280 tys. i w sumie tylko uszczelkę zrobiłem przy 240 tys. bo mi lekko pociła ale przy okazji wyszła głowica pęknięta. Złożyłem na sztukę bo i tam myślałem nad swapem a tu 40 tys się trzyma i nawet oleju jej nie zmieniałem jeszcze :decayed: jebnie to jebnie trudno się mówi :grin:

Opublikowano
  • Autor
u mnie 280 tys. i w sumie tylko uszczelkę zrobiłem przy 240 tys. bo mi lekko pociła ale przy okazji wyszła głowica pęknięta. Złożyłem na sztukę bo i tam myślałem nad swapem a tu 40 tys się trzyma i nawet oleju jej nie zmieniałem jeszcze :decayed: jebnie to jebnie trudno się mówi :grin:

mi to niedługo stuknie wymiana oleju :P zastanawiam się czy prze BT wymienić i jechać na starym :jerk:

Opublikowano

1.8T AVJ z końca 2001 r. - oryginalne 180600 km, absolutnie nic się nie dzieje, jeszcze w Niemczech dostał nowe cewki z akcji serwisowej.

Opublikowano

pewnie mi nie uwiezycie 75000 tys,jestem tzw niedzielny kierowca,auto mam4 lata zrobilem nim 25000,nie ma mowy o cofaniu licznika,w usa nie przejdzie co 2lata jezdzi sie na emission test,komputer od razu wyniucha ze cos jest nie tak....pozdrawiam:hi:

Opublikowano
pewnie mi nie uwiezycie 75000 tys,jestem tzw niedzielny kierowca,auto mam4 lata zrobilem nim 25000,nie ma mowy o cofaniu licznika,w usa nie przejdzie co 2lata jezdzi sie na emission test,komputer od razu wyniucha ze cos jest nie tak....pozdrawiam:hi:

oj ciezko w przebieg uwiezyc:grin: aczkolwiek ja tez mam niski:decayed:

Opublikowano

40 tys się trzyma i nawet oleju jej nie zmieniałem jeszcze :decayed: jebnie to jebnie trudno się mówi :grin:

:shock3: long life?:grin:

---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:46 ----------

u mnie 280 tys. i w sumie tylko uszczelkę zrobiłem przy 240 tys. bo mi lekko pociła ale przy okazji wyszła głowica pęknięta. Złożyłem na sztukę bo i tam myślałem nad swapem a tu 40 tys się trzyma i nawet oleju jej nie zmieniałem jeszcze :decayed: jebnie to jebnie trudno się mówi :grin:

.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.