Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wasze przebiegi benzynowców

Czy chcesz żęby w tym wątku podawane były tylko przebiegi samochodów ? 152 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz żęby w tym wątku podawane były tylko przebiegi samochodów ?

    • Tak
      81
    • Nie
      20
    • Nie wiem
      21
    • Powinno się pisać tylko o przebiegach
      30

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
pewnie mi nie uwiezycie 75000 tys,jestem tzw niedzielny kierowca,auto mam4 lata zrobilem nim 25000,nie ma mowy o cofaniu licznika,w usa nie przejdzie co 2lata jezdzi sie na emission test,komputer od razu wyniucha ze cos jest nie tak....pozdrawiam:hi:

oj ciezko w przebieg uwiezyc:grin: aczkolwiek ja tez mam niski:decayed:

Pewnie Andzia :P

Opublikowano

Ty masz auto a żona robi kilometry

Mam jeszcze motor a to większa frajda i bardziej męskie

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

1,6 ADP 1994 rok 195 400 km. Auto mam już długo i robię a właściwie żona max 8 tyś rocznie.

widze ze twoje auto bylo u tego samego naprawcy licznikow co moje :)

Auto jeszcze nigdzie nie było i nie będzie nigdy do sprzedania.

Opublikowano
Ty masz auto a żona robi kilometry

Mam jeszcze motor a to większa frajda

Frajda jak frajda zawsze banan na twarzy,nawet o 6 jak jade do pracy to wstaje z uśmiechem na twarzy:wink:

Opublikowano
:shock3: long life?:grin:

Zwykły mobil 10w40 :decayed: kiedyś trochę klepał to dolałem mu pół litra żeby trochę ucichł ale wczoraj jak postał dwa dni to znowu popychacze grały dość długo więc już włożyłem nową oliwę do bagażnika i kupiłem filter. może jutro pojadę do kupla na kanał to go zaleje bo może nawet już nawet na miarce nie widać :grin: poprostu mam niechęć do tego silnika :facepalm:

Opublikowano
:shock3: long life?:grin:

Zwykły mobil 10w40 :decayed: kiedyś trochę klepał to dolałem mu pół litra żeby trochę ucichł ale wczoraj jak postał dwa dni to znowu popychacze grały dość długo więc już włożyłem nową oliwę do bagażnika i kupiłem filter. może jutro pojadę do kupla na kanał to go zaleje bo może nawet już nawet na miarce nie widać :grin: poprostu mam niechęć do tego silnika :facepalm:

za bardzo go moze dozynasz, ja nie mam problemu

Opublikowano
  • Autor
:shock3: long life?:grin:

Zwykły mobil 10w40 :decayed: kiedyś trochę klepał to dolałem mu pół litra żeby trochę ucichł ale wczoraj jak postał dwa dni to znowu popychacze grały dość długo więc już włożyłem nową oliwę do bagażnika i kupiłem filter. może jutro pojadę do kupla na kanał to go zaleje bo może nawet już nawet na miarce nie widać :grin: poprostu mam niechęć do tego silnika :facepalm:

za bardzo go moze dozynasz, ja nie mam problemu

w sumie ja taki sam olej używam i niedługo wymiana mnie czeka :facepalm:

Opublikowano

U mnie 262000 z czego ja zrobiłem przez 2 lata 100 tysięcy prawie:) I wiem, że u mnie musi być oryginalny a dlaczego?

- poprzedni właściciel miał go 4 lata i posiada kilka Aptek i kilka prywatnych fur

- przy 260000 zrobiłem całe zawieszenie nówka i na wahaczach data produkcji 01.2003 by Audi była więc nie mogło mieć 400 tysięcy najechane skoro był oryginał:)

- przy 200000 remont generalny multritronica i tak te skrzynki właśnie wytrzymują

Opublikowano
  • Autor
U mnie 262000 z czego ja zrobiłem przez 2 lata 100 tysięcy prawie:) I wiem, że u mnie musi być oryginalny a dlaczego?

- poprzedni właściciel miał go 4 lata i posiada kilka Aptek i kilka prywatnych fur

- przy 260000 zrobiłem całe zawieszenie nówka i na wahaczach data produkcji 01.2003 by Audi była więc nie mogło mieć 400 tysięcy najechane skoro był oryginał:)

- przy 200000 remont generalny multritronica i tak te skrzynki właśnie wytrzymują

te skrzynie Multi kolega nasz jeździ :decayed:

Opublikowano

95 rok 128 tyś przy zakupie 3,5 roku temu. Ostatnia wizyta w ASO 2007 czy 2008 przy przebiegu 106 tyś. Aktualnie 185 tyś.

Opublikowano

ADR B5 dziś wybiło 208kkm :D Przebieg ori :D

Opublikowano
  • Autor
ADR B5 dziś wybiło 208kkm :D Przebieg ori :D

no to widzę ładne przebiegi mamy ładne :grin::grin:

Opublikowano

275 tys:D z tego 100 na LPG:D

Opublikowano
  • Autor
275 tys:D z tego 100 na LPG:D

kolego usuń ten avatar :facepalm:

Opublikowano

Bez "jedynki" nawet postów macie tyle samo:)

Moje ma 262000 z czego sam zrobiłem 100000 na LPG i jestem z mojej beczki dumny.

Opublikowano
  • Autor
Bez "jedynki" nawet postów macie tyle samo:)

Moje ma 262000 z czego sam zrobiłem 100000 na LPG i jestem z mojej beczki dumny.

no ale nie powinien dawać takiego samego avatara :facepalm:

Opublikowano
Bez "jedynki" nawet postów macie tyle samo:)

Moje ma 262000 z czego sam zrobiłem 100000 na LPG i jestem z mojej beczki dumny.

no ale nie powinien dawać takiego samego avatara :facepalm:

jak taki znajdę to też u Siebie ustawię:grin:

Opublikowano
  • Autor
Bez "jedynki" nawet postów macie tyle samo:)

Moje ma 262000 z czego sam zrobiłem 100000 na LPG i jestem z mojej beczki dumny.

no ale nie powinien dawać takiego samego avatara :facepalm:

jak taki znajdę to też u Siebie ustawię:grin:

i co miałeś ustawić i co? :P

Opublikowano
Bez "jedynki" nawet postów macie tyle samo:)

Moje ma 262000 z czego sam zrobiłem 100000 na LPG i jestem z mojej beczki dumny.

no ale nie powinien dawać takiego samego avatara :facepalm:

jak taki znajdę to też u Siebie ustawię:grin:

i co miałeś ustawić i co? :P

znalazłem-ale kolegę na forum z takim samym,

a Twój co tak ciężko sapie-zmęczył się czy cuś:grin:

Opublikowano
  • Autor
Bez "jedynki" nawet postów macie tyle samo:)

Moje ma 262000 z czego sam zrobiłem 100000 na LPG i jestem z mojej beczki dumny.

no ale nie powinien dawać takiego samego avatara :facepalm:

jak taki znajdę to też u Siebie ustawię:grin:

i co miałeś ustawić i co? :P

znalazłem-ale kolegę na forum z takim samym,

a Twój co tak ciężko sapie-zmęczył się czy cuś:grin:

zmęczyłem się odśnieżaniem :ad::grin:

Opublikowano
Bez "jedynki" nawet postów macie tyle samo:)

Moje ma 262000 z czego sam zrobiłem 100000 na LPG i jestem z mojej beczki dumny.

no ale nie powinien dawać takiego samego avatara :facepalm:

jak taki znajdę to też u Siebie ustawię:grin:

i co miałeś ustawić i co? :P

znalazłem-ale kolegę na forum z takim samym,

a Twój co tak ciężko sapie-zmęczył się czy cuś:grin:

zmęczyłem się odśnieżaniem :ad::grin:

mały pług zapiąć na przód,dwa trzy kółka i po sprawie,zaczęły się ferie więc i zaczął się śnieg.Dzieciaki się cieszą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.