Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi benzynowców


Arkadiush

Czy chcesz żęby w tym wątku podawane były tylko przebiegi samochodów ?  

152 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz żęby w tym wątku podawane były tylko przebiegi samochodów ?

    • Tak
      81
    • Nie
      20
    • Nie wiem
      21
    • Powinno się pisać tylko o przebiegach
      30


Rekomendowane odpowiedzi

2003r. BFB 1.8T Quattro 295 000 km

na gazie ponad 90 000km

Edytowane przez vdm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 229tys :) 2004r 3.0 v6 ASN

10tys km na gazie

Edytowane przez ivan1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

247 tys. na zegarze 1.6 AHL. ma moje oko więcej niż 300 nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze przebiegi i tak nie są przebiegami rzeczywistymi,więc temat jest bezcelowy.Piszcie lepiej,co musieliście wymienić przy kupnie auta,i ile to kosztowało.Wtedy taka wymiana zdań ma sens.To forum techniczne,,i tego typu informacje,rzetelne,szczere i prawdziwe,mogą być przydatne.To mój pierwszy wpis na tym forum.i zauważyłem,że nie ma tu niemal żadnej technicznej opinii na temat samochodów marki audi z silnikiem benzynowym czy innym.Czy nad tym nikt nie panuje,i można wypisywać różne bzdety,zamiast dzielenia się włąsnymi spostrzeniami,doświadczeniem i wiedzą o aucie ,które się eksploatuje.Przydałby się nie tyle pasjonat,co znawca i moderator z techniczną wiedzą o samochodzie.Nie jest na razie z tym zbyt ciekawie.Stare wpisy sprzed 2 lat,i nic konkretnegoTo nie ważne czy ktoś cofał licznik,czy ma realny przebieg! Jaki stan jest waszych aut,co i gdzie naprawiacie,jakie stosujecie części,jakich marek,czy ze szrotu,czy z salonu,czy regenerowane itd,itp. Bez zmiany podejścia na poważne i merytoryczne,dalsza "twórczość" nie ma sensu! Albo chcecie mieć korzyści płynące ze szczerej wymiany doświadczeń albo nie.Myślę,że większość włascicieli,czy użytkowników tej marki,własnie tego oczekuje.Znam fora innej marki,ale tam,kazdy się stara,a bezwartościowe posty idą do kosza.Proszę się nie gniewać,ale tak akurat to widzę.Pozdrawiam wszystkich użytkowników samochodów tej renomowanej marki.

WW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe może i renomowana ale niestety i kosztowna w utrzymaniu. kolego to jest zwykły post o przebiegach kto ma ochote to wpisuje swoj przebieg i tyle. ja mam nalatane 220000tysi ale na pewno był krecony od zakupu włozyłem juz prawie 5k i to nie wszystko by doprowadzic ja do takiego stanu jak bym chciał. ogolnie odnosze wrazenie ze poprzedni włascicel ktory mial ja 7lat nie robil w niej chyba zadnych napraw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...