Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamera w lusterku pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:)
Opublikowano

co za stary grzbiet.ja mam tanszy mod..zaczekaj na chu... wciagnij go w jakoms brame i skop jak psa a na koniec kopa w jaja:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Po całym dniu poszukiwań skompletowałem kompletny sprzęt :)

Kamera: Fotopułapka ScoutGuard SG 550 V z kolorowym wyświetlaczem | ibopl.pl

Pilnie poszukuje prawego lusterka od A4 wersja angielska ponieważ wersja europejska prawe lusterko ma mniejsze :) a kamera według moich wyliczeń centymetrem powinna bez problemu wejść w lusterko większe.

Gdyby ktoś miał w posiadaniu samą obudowę bez szkiełka i elektryki chętnie odkupie najlepiej w kolorze czarnym matowym lub bez lakieru.

Poszukuje jeszcze namiar na jakiegoś szklarza który wykona mi szybkę wenecką o dużym prześwicie od strony obserwowanej która zasłoni kamerę.

Opublikowano

hehe kolego tyle kasy ładujesz na kamerki itp a lepiej wynajmij jakis detektywow i ci sami typa złapia na goracym uczynku:) juz lepiej tylnia , boczna szybe przycienij i wtedy wloz tam kamere i nagrasz go w calosci:)

Opublikowano
hehe kolego tyle kasy ładujesz na kamerki itp a lepiej wynajmij jakis detektywow i ci sami typa złapia na goracym uczynku:) juz lepiej tylnia , boczna szybe przycienij i wtedy wloz tam kamere i nagrasz go w calosci:)

:facepalm:

Opublikowano

sprobuj zalozyc kamerke w innym samochodzie tak zeby lapal caly twoj

Opublikowano

I jak tam temat ml0dy? Poka co tam uchwyciłeś w obiektywie :decayed:

Opublikowano

oby go trafil ta kamerka jak najszybciej. co za tepy hooy, wpier... takiemu to malo :kwasny:

Opublikowano

a ja bym kupił kolego jakiegoś maluszka za 200/300zl (nawet czasem za flaszke sie trafi bez silnika czy cuś :) ) postawił go odpowiednio na przeciwko (taki sam kąt jak z lusterka na auto obserwowane) i przyczepił gdzieś na nim z przodu taka kamerkę bezprzewodową wielkości połowy banknotu chyba

MINI MIKRO kamera BEZPRZEWODOWA JAKOSC SUPER CENA (2941653455) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nawet pod zderzak bym wsadził i dziurkę wywiercił w zderzaku. Wtedy masz bezprzewodowy odbiornik w domu i ci wszystko nagrywa prosto na komputer w miarę (jak za te pieniądze) dobrej jakości. Co ma nagrać to nagra na kompie bez problemu sobie wyostrzysz jak by ci kolor kurtki ciula nie będzie pasował do rzeczywistości :)

Taka moja sugestia

Opublikowano

a po h.. ukrywać kamerę? Złapią go, za niską szkodliwość dostanie mandacik, a potem będzie ci dziad inne rzeczy robił. zamontuj kamerę tak żeby była widoczna.

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

Koszt ostateczny stawiania jakiś innych aut i budowania całego monitoringu będzie taki, że lepiej byłoby auto stawiać na jakiś parking a nie przy domu.

Opublikowano

Zainstaluj u jakiegoś sąsiada na dole

Opublikowano

mar_92 już widzę jak sąsiedzi są skorzy do pomocy, poza tym skąd wiemy czy to nie ten "miły" sąsiad mieszka pod spodem:)

Opublikowano

Ja bym pomógł

Opublikowano

Ja tez ale wiem ze wiele osób przestraszy się ciągania po sądach.

Opublikowano
Ja tez ale wiem ze wiele osób przestraszy się ciągania po sądach.

Lecz za kilka dni może być to samochód innego sąsiada

Opublikowano

nie wiemy z czego konflikt wynika.

Opublikowano

widocznie gość miał trudne dzieciństwo

Opublikowano

w psychologów już się nie bawmy:) główny zainteresowany już się zmył:P

Opublikowano

kamery czy nie jak ktoś zna tych co trzeba to zgloszenie na policjie nie pomożę kiedyś auto mi ojebali radio itp zglosilem to tylko zeznania spisali 2 tyg czekalem i nic.. Wieć wziolem w swoje ręce wszystko i odzyskałem okazalo się ze koleś mieszka w bloku na przeciwko. informacjie od innych kupisz za wodke czy grama teraz ludzie kazdemu gówno podkladają takze wszystko mozna sie dowiedzieć minieło kilka lat a typ dalej jak widzi przechodzi na chodnik z drugiej strony;) także jak koledzy pisali wibij szybe czy zrob mu krzywde albo pogadaj nawet z jakimś żulem to on zrobi to za Ciebie ;)

Opublikowano

Ruszysz gówno to zacznie śmierdzieć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.