Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kamera w lusterku pasażera


ml0dy

Rekomendowane odpowiedzi

co za stary grzbiet.ja mam tanszy mod..zaczekaj na chu... wciagnij go w jakoms brame i skop jak psa a na koniec kopa w jaja:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po całym dniu poszukiwań skompletowałem kompletny sprzęt :)

Kamera: Fotopułapka ScoutGuard SG 550 V z kolorowym wyświetlaczem | ibopl.pl

Pilnie poszukuje prawego lusterka od A4 wersja angielska ponieważ wersja europejska prawe lusterko ma mniejsze :) a kamera według moich wyliczeń centymetrem powinna bez problemu wejść w lusterko większe.

Gdyby ktoś miał w posiadaniu samą obudowę bez szkiełka i elektryki chętnie odkupie najlepiej w kolorze czarnym matowym lub bez lakieru.

Poszukuje jeszcze namiar na jakiegoś szklarza który wykona mi szybkę wenecką o dużym prześwicie od strony obserwowanej która zasłoni kamerę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kolego tyle kasy ładujesz na kamerki itp a lepiej wynajmij jakis detektywow i ci sami typa złapia na goracym uczynku:) juz lepiej tylnia , boczna szybe przycienij i wtedy wloz tam kamere i nagrasz go w calosci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kolego tyle kasy ładujesz na kamerki itp a lepiej wynajmij jakis detektywow i ci sami typa złapia na goracym uczynku:) juz lepiej tylnia , boczna szybe przycienij i wtedy wloz tam kamere i nagrasz go w calosci:)

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym kupił kolego jakiegoś maluszka za 200/300zl (nawet czasem za flaszke sie trafi bez silnika czy cuś :) ) postawił go odpowiednio na przeciwko (taki sam kąt jak z lusterka na auto obserwowane) i przyczepił gdzieś na nim z przodu taka kamerkę bezprzewodową wielkości połowy banknotu chyba

MINI MIKRO kamera BEZPRZEWODOWA JAKOSC SUPER CENA (2941653455) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nawet pod zderzak bym wsadził i dziurkę wywiercił w zderzaku. Wtedy masz bezprzewodowy odbiornik w domu i ci wszystko nagrywa prosto na komputer w miarę (jak za te pieniądze) dobrej jakości. Co ma nagrać to nagra na kompie bez problemu sobie wyostrzysz jak by ci kolor kurtki ciula nie będzie pasował do rzeczywistości :)

Taka moja sugestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po h.. ukrywać kamerę? Złapią go, za niską szkodliwość dostanie mandacik, a potem będzie ci dziad inne rzeczy robił. zamontuj kamerę tak żeby była widoczna.

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

Koszt ostateczny stawiania jakiś innych aut i budowania całego monitoringu będzie taki, że lepiej byłoby auto stawiać na jakiś parking a nie przy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ale wiem ze wiele osób przestraszy się ciągania po sądach.

Lecz za kilka dni może być to samochód innego sąsiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamery czy nie jak ktoś zna tych co trzeba to zgloszenie na policjie nie pomożę kiedyś auto mi ojebali radio itp zglosilem to tylko zeznania spisali 2 tyg czekalem i nic.. Wieć wziolem w swoje ręce wszystko i odzyskałem okazalo się ze koleś mieszka w bloku na przeciwko. informacjie od innych kupisz za wodke czy grama teraz ludzie kazdemu gówno podkladają takze wszystko mozna sie dowiedzieć minieło kilka lat a typ dalej jak widzi przechodzi na chodnik z drugiej strony;) także jak koledzy pisali wibij szybe czy zrob mu krzywde albo pogadaj nawet z jakimś żulem to on zrobi to za Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...