Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] S4 b6


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna S4. Zderzak przedni masz od eski czy zwykły?

A od czego S4 może mieć zderzak, S-Line? :decayed:

np od Tarpana:decayed:

Esa to Esa... do przezycia ze LPG.... nie kazdy musi o tym wiedziec:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galka90 Zgadzam sie z Tobą ale musze przyznać, że kiedyś tez byłem upprzedzony do gazu dopuki Nowakzg nie zagazował jeszcze pamiętnej TT`tki i sam widziałem, że na gazie wcale nie czuć różnicy i finansowo tez to fajnie wygląda, dlatego sie przemogłem i jestem mega zadowolony. Dźwięk V6 czy V8 naprawde sprawie że micha sie cieszy podczas jazdy. Ale wiadomo każdy woli co innego i nie neguje tego. Także proponuje temat LPG i ON zostawić z boku aby znowu nie wynikły z tego sprzeczki:wink:

Tak jak kolega wyżej, zderzak od eski, jak i cała reszta, nic nie zmieniałem i nie zmieniam, zostaje tak jak jest. Niedługo tylko ściemnię szyby i w najbliższym czasie to by było na tyle z "modów".

Wczoraj pojechałem do lubina po podpore wału, okazało sie że jest ok tylko zostały z mojej przełożone przeguby i narazie uporczliwe stukanie ucichło, jutro tylko dam na wymiane gumy od przegubu i podobno to by było na tyle, mam bynajmniej taką nadzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....podobno to by było na tyle, mam bynajmniej taką nadzieje :)

podobno to nadzieja matką właścicieli eSek jest ;):grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, witam również w tym szczególnym gronie właścicieli których codziennie budzi dźwięk V8, które z resztą ostatnio dość szybko się rozrasta :naughty: temat gazu : imho połączenie frajdy z jazdy z przyzwoitą eksploatacją - co w tym złego ? to tyle... autko piękne !! szkoda, że nie sedan :grin:

....podobno to by było na tyle, mam bynajmniej taką nadzieje :)

podobno to nadzieja matką właścicieli eSek jest ;):grin:

oj to niestety prawda jest :decayed:

Michał, życzę jak najmniej awaryjnego użytkowania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuje bardzo! I wzajemnie :wink:

To fakt, zawsze rano gdy otwieram garaż, odrazu poprawia mi sie humor, a po odpaleniu jeszcze bardziej hehe

Ogólnie wolałem kombi ze względu na potrzebę wiekszej ilości miejsca w bagażniku, a przy okazji nie są takie tragiczne te kombiaki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...