Skocz do zawartości
IGNOROWANY

POLSKI VAG- problem z diagnozą


szymek666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko dotyczące polskiegovag'a obdII, wersja 2,5. Posiadam oryginalne oprogramowanie orazkabel 5-cio pinowy USB. Próbowałem dokonać diagnozy w AUDI A4 1.9TDI, silnik AFN. Program zainstalowany na systemie VISTA (laptop).Otóż mam kłopot, ponieważ podczas analizy program "zapętlasię", tzn. czyta bez przerwy bloki od 1 do 120 kilka i od nowa.Nie raportuje żadnych błędów. Dodam, iż zapłon oczywiściewłączony. Przy uruchomieniu diagnozy słychać kilka sygnałówakustycznych (beep), a na wyświetlaczu pojawia się czerwone kółkow nawiasie z wykrzyknikiem w środku. Chcę pozbyć się jakiegośtajemniczego błędu w postaci żółtego kółka. Proszę o pomoc,kto jest zorientowany w temacie. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego programu to nie pomogę choć mam taki sam ale jeszcze nie używałem a ten alarm to może ten

bez_tytu_u.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ściągnąć sobie wersję 311.2 N bo jest najlepsza (w wersji angielskiej ale szybko się połapiesz o co chodzi). U mnie na wiście działa bez problemu pod warunkiem, że odpala się Vaga jako administrator i po pierwszym odpaleniu trzeba wyjąć i ponownie wepnąć wtyczkę kabla do laptopa. Podaj mi swój adres e-mail to wyślę Ci pełną wersję tego programu aby nie była demo bo wtedy nie wejdziesz we wszystkie bloki i opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam polski vag. Czyli kabel może zostawić a zmienić program ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...