Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Osłona zbiorniczków audi a4 b6/b7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam:hi:;mam takie pytanie,czy oslona podszybia i zbiorniczka z tego zdjecia podejdzie do modelu b6 1,8 ,wszedzie gdzie szukalem jest tylko podane ze pasuje tylko do modelu b7.Dzieki za odp; :eusathink:
img10101600x1200.jpg

---------- Post dopisany 08-01-2013 at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2013 at 15:59 ----------

witam:hi:;mam takie pytanie,czy oslona podszybia i zbiorniczka z tego zdjecia podejdzie do modelu b6 1,8 ,wszedzie gdzie szukalem jest tylko podane ze pasuje tylko do modelu b7.Dzieki za odp; :eusathink:
http://s2.postimage.org/ljoh1qolx/img10101600x1200.jpg
<br /><br />



jak by ktos numer tej oslony;8E0103927F
engine_bay2.jpg
<br /><br />
Opublikowano

Dziś zakładałem do swojej b6 1,9 pasuje :)

Opublikowano

Fajna rzecz, jeśli pasuje do B6 1,9 to chyba zakupię:naughty: Sprawdzałem cenę u Gajosa i kosztuje ta nakładka 110,43zł. Po ile i gdzie kupowałeś jeśli można wiedzieć?

Opublikowano
  • Autor
Dziś zakładałem do swojej b6 1,9 pasuje :)

czy do tej oslony przychodza jakies sruby albo cus,jak to sie trzyma?:hi:

Opublikowano

tak wyglada komplet oslon w b6 1.9 tdi

CAyKil.jpg

numerki sa na forum, wystarczy poszukać

Opublikowano
Dziś zakładałem do swojej b6 1,9 pasuje :)

czy do tej oslony przychodza jakies sruby albo cus,jak to sie trzyma?:hi:

Też mnie to interesuje. Wystarczy to tylko założyć czy trzeba coś przykręcać, przycinać itp, żeby to się trzymało?

Opublikowano
tak wyglada komplet oslon w b6 1.9 tdi

http://i.imgur.com/CAyKil.jpg

numerki sa na forum, wystarczy poszukać

Turzol nie świruj dawaj ten numer:decayed:
Opublikowano

Czy taka osłona pasuje do B7 3.0 TDI? i jaki by byl jej numer?

Opublikowano
tak wyglada komplet oslon w b6 1.9 tdi

http://i.imgur.com/CAyKil.jpg

numerki sa na forum, wystarczy poszukać

Turzol nie świruj dawaj ten numer:decayed:

wladi na serio są na forum - też mam taki zestawi :decayed::wink:

Opublikowano
tak wyglada komplet oslon w b6 1.9 tdi

http://i.imgur.com/CAyKil.jpg

numerki sa na forum, wystarczy poszukać

Turzol nie świruj dawaj ten numer:decayed:

wladi na serio są na forum - też mam taki zestawi :decayed::wink:

Ja jakoś nie ogarniam tej wyszukiwarki wpisuje osłony silnika i c**ja wyskakuje:kwasny:
Opublikowano
Dziś zakładałem do swojej b6 1,9 pasuje :)

czy do tej oslony przychodza jakies sruby albo cus,jak to sie trzyma?:hi:

Też mnie to interesuje. Wystarczy to tylko założyć czy trzeba coś przykręcać, przycinać itp, żeby to się trzymało?

wystarczy założyć i się trzyma, ale możesz tez zamontować ori mocowania. Prawą osłonę trzeba przyciąć - trzeba wyciąć otwór na wąż od układu chłodzenia.

Opublikowano
Dzięks chociaż tak jest tam namieszane że już nie wiem który numer jest który:facepalm:

:facepalm: nie osłabiaj ludzi :decayed:

Opublikowano

No Bartek wypierdzielił pół strony numerów i weź teraz dojdź który:decayed:

Opublikowano

ja mam u siebie te :

na zbiorniczek 8E0103927C , przy filtrze pow. 8E0103928C + motylek 8E0103109 + śruba z nakładkami 4D0 959 477, 078 129 734 A, 078 129 669, N 011 695 4, N 010 349 5 :wink:

Opublikowano
ja mam u siebie te :

na zbiorniczek 8E0103927C , przy filtrze pow. 8E0103928C + motylek 8E0103109 + śruba z nakładkami 4D0 959 477, 078 129 734 A, 078 129 669, N 011 695 4, N 010 349 5 :wink:

Super dzięki a ten motylek musi być tak i śruba?
Opublikowano

motylek jest do tej osłony przy filtrze pow. a reszta to do drugiej osłony

Opublikowano

Spoko pomału to ogarnę:wink:

Opublikowano
motylek jest do tej osłony przy filtrze pow. a reszta to do drugiej osłony

Dla ścisłości, ta druga strona to osłona zbiorniczków płynu do spryskiwaczy i wspomagania? Do montażu tej osłony potrzebna jest ta śruba z nakładkami?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.