Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

A wy tam macie zimę ? :decayed:

Wiedziałem, że ktoś o to zapyta :wink: Odziwo od dwóch albo trzech lat co zime pada śnieg. Ostatniej zimy spadł w styczniu i leżał nawet kilka dni :kox:

Grzesiu a tak na prawdę to muszę mieć zimówki bo w styczniu pojadę samochodem do PL a przez Niemcy lepiej bez zimówek nie jeździć :) a do tego nie wiadomo ile metrów śniegu będzie w PL :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow 210kkm a skóry jak nowe. jestem pod wrażeniem.

Na pewno skorzystam z instrukcji i zastosuję.

co ile miesięcy należy powtarzać procedurę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie czyszczę skórę 2 razy do roku około kwietnia i października. W miedzy czasie jest też przemywana ale tylko wilgotnymi chusteczkami lub mikrofibrą.

Skóra w Audi jest moim zdaniem bardzo dobrej jakości. Znajomy ma passata 2008 rok z przebiegiem 170 tys i skóra wyglada tam strasznie ale on o nia nie dba to po pierwsze a po drugie to moim zdaniem skóra w VW jest o wiele gorszej jakości ponieważ jest strasznie miekka i świecąca co mnie sie osobiście nie podoba :kwasny:

---------- Post dopisany 14-12-2013 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2013 at 12:24 ----------

Zima w UK taka, że jest jakieś 9*C ale set up zimowy musi być :wink:

Felgi 17" ori Audi ściagnięte z A5 jak juz wyzej pisałem, na nich nowe zimówki 225/50/17

IMG_3862.jpg

IMG_3860.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mateusz :smiley: Jestem mega zadowolony z tej furki aczkolwiek kolega z pracy kupil sobie A5 sportback i troche zaluje ze nie zabralem A5 wtedy ale teoretycznie nie moglem ze wzgledu na dziecko a teraz juz maly jest duzy wiec avant nie jest juz tak potrzebny.

---------- Post dopisany 03-01-2014 at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2013 at 20:41 ----------

Peszek :kwasny: Dostałem z kamienia na autostradzie i szyba do wymiany... dziurka w szybie jest jakby do mnie strzelali no i peknięcie na jakieś 50cm.

Mam teraz pytanko czy sa jakieś różne szyby pod czujnik deszczu,zmierzchu i bez czujnika?? Bo bedę dzwonił do ubezpieczalni więc wolę im uświadomić, że posiadam sensor deszczu i zmierzchu żeby mi tu nie wkleili jakiejś tanizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po vinie dojda jaka masz szybe no chyba ze cos rezales popros albo spytaj zeby w ramach wymiany wlozyli ori audi tylko wczesniej niech sprawdza czy polisa pokryje ew za doplata mozesz szybke z antyreflekesem czy tam jakos . Ja jak swoja wymienilem poprosilem o ori i dostalem nowke audi. Tylko ze po tygodniu dostalem kamieniem jak bylem w pl i teraz tak jezdza ale w nowym roku wymienie znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio podałeś link do fajnej fury. Jeszcze jej nie sprawdziłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gibons. Dzwoniłem już do AutoGlass-a, przyjadą mi ja wymienic w piątek rano. Doszli do wszystkiego tylko po podaniu nr. rejestracyjnego

60 funtów czyli 300zł z wymiana musze dać a resztę pokrywa moja ubezpieczalnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio podałeś link do fajnej fury. Jeszcze jej nie sprawdziłeś ?

Nie sprawdzałem jej bo to za wczesnie jak dla mnie :/

Musze poczekac jeszcze jakies 2...max3 mies zeby byla odpowiednia kasa na furke- no i B6 musze opchnąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nigdy nie lubilem kupować samochodu bedac uzaleznionym od sprzedaży poprzedniego bo zawsze jak znalazlem dobry samochod to mi kasy brakowalo :kwasny:

Z tą audiczka naszczęście kupiłem ze strzała, pojechalem z żoną ja oglądąć i wróciliśmy dwoma samochodami a później martwiłem się sprzedażą B6 a sprzedaż zajęła mi dokladnie 3 dni :decayed:

Jak mnie tu dawno nie było :)

W aucie jedyne co się zmieniło to opony a mianowicie zakupiłem Vredestein ultrac sessanta i jestem z nich mega zadowolony. Moim zdaniem Pirreli P-zero Rosso które miałem wcześniej nawet nie dorastają im do pięt. Przede wszystkim są o wiele cichsze, lepeij trzymają na mokrym (co w UK jest bardzo przydatne) no i rzecz jasna ten bierznik który robi wrażenie :)

Edytowane przez Pawlo 2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...