Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 1.8t Quattro Film str3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
jakiej szerokości masz felgi i jakie ET ?

8.5 et chyba 28 + 15mm dystans

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

nie raz widziana na mieście...:-)

furka KOZAK...

bardzo podoba mi się pssssss z turbinki...:-)

ile Cie kosztowało założenie BLOW OFFa..???

Hehe :-) ZAWÓR PROPERFECTA a co chcesz założyć ?? jak chcesz i masz sprawny stary mozemy sie zamienic bo mi sie już znudził :-) ja dałem 350 chyba, to taki sam jak ma słoniu w 80 czerwonej

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

z tego co się orientuje to pierwsze quattro na pneumatyce....

gratki, zacna fura... :) jak airride sprawuje się na codzień ?

Jak jest ciepło to super tylko jak jest ponizej 0 to zawory potrafią przymarznąć a tak to to super

Opublikowano

a mógłbyś się upewnić co do ET i dystansów jak będziesz miał kiedyś zdjęte felgi? bo mam 8,5J et45 i nie wiem jakie dystansy założyć, żeby mi nie obcierało przy maksymalnym obciążeniu.

Opublikowano

ciekawa sztuka :kox:

Opublikowano

dla mnie boba :thumbup1: a mesiu na niedziele tez kozak :decayed: oby więcej takich pasjonatów :evil:

Opublikowano

wiem wiem który słoniu..:-)

u kogoś to fajnie słychać, ale nie wiem czy chciał bym ciągle słuchać tego świstu..;-D

ale jak coś będę miał Cię w pamięci..

Ile masz KM po chipie ???

Opublikowano
  • Autor
wiem wiem który słoniu..:-)

u kogoś to fajnie słychać, ale nie wiem czy chciał bym ciągle słuchać tego świstu..;-D

ale jak coś będę miał Cię w pamięci..

Ile masz KM po chipie ???[/quote

Nie hamowanie bo u nas tylko oski ale podobno miało być ponad 190

Opublikowano
wiem wiem który słoniu..:-)

u kogoś to fajnie słychać, ale nie wiem czy chciał bym ciągle słuchać tego świstu..;-D

ale jak coś będę miał Cię w pamięci..

Ile masz KM po chipie ???[/quote

Nie hamowanie bo u nas tylko oski ale podobno miało być ponad 190

no to już nie źle..

też się zastanawiam nad tym na wiosnę, musimy się kiedyś styknąć i porównać serię z chipem, bo ciekawi mnie jak by szła moja właśnie z taką mocą..

duża jest różnica w przyspieszeniu przed i po chipie..???

Opublikowano
  • Autor
wiem wiem który słoniu..:-)

u kogoś to fajnie słychać, ale nie wiem czy chciał bym ciągle słuchać tego świstu..;-D

ale jak coś będę miał Cię w pamięci..

Ile masz KM po chipie ???[/quote

Nie hamowanie bo u nas tylko oski ale podobno miało być ponad 190

no to już nie źle..

też się zastanawiam nad tym na wiosnę, musimy się kiedyś styknąć i porównać serię z chipem, bo ciekawi mnie jak by szła moja właśnie z taką mocą..

duża jest różnica w przyspieszeniu przed i po chipie..???

no spora naprawde :-) nie ma problemu musimy sie styknąć

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

w ktorym miejscu umiesciles properfekta?

podłączony jest w seryjnym miejscu tylko przeniosłem go troche wyżej przewodem, a do turbo zaślepione

Opublikowano
  • Autor
na mniejszych obrotach tez masz dzwiek zrebaka?

Zależy od ciśnienia jak mocno wcisnąć gaz ale od 2,5 zaczyna puszczac

Opublikowano

to dokladnie tak jak umnie . nie zauwazyles delikatnie wiekszego szarpania biegami u mnie na forgu 007 nie ma tego a na properfekcie sa delikatne szarpniecia

u mnie teto wystepuje chyba wywalam to dziedostwo

Opublikowano
  • Autor
to dokladnie tak jak umnie . nie zauwazyles delikatnie wiekszego szarpania biegami u mnie na forgu 007 nie ma tego a na properfekcie sa delikatne szarpniecia

wiesz co ja mam coś takiego że jak przyśpieszam powiedzmy na 5tce pedał i przestaje przyśpieszać chcąc jechać z równą prędkoscią to szarpie wtedy samochodem i słychać zawór jakby był ciągle otwarty

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

2915231630.jpg

<br /><br />

Takie coś sobie zakupiłem :-) jeszcze tylko muszę wiązkę jakoś wykąbinować

Opublikowano

"Moja oliwka" no spadlem z dywanu na podloge buahaha masz nową ksywe od dzisiaj :D

Ty sie nie chwal jakims tam Fiacikiem i starym Mercedesem tylko butle od Aira obszytą skórą pokaż, o koncówkach wydechu wspomnij bo zapomnialeś dopisać do listy i oświetleniem manometrów z A8 D3 byś się pochwalił.

Tak przy okazji bo pewnie tych zdjec nie masz->

dsc1345j.jpg

dsc1503u.jpg

Opublikowano
  • Autor
"Moja oliwka" no spadlem z dywanu na podloge buahaha masz nową ksywe od dzisiaj :D

Ty sie nie chwal jakims tam Fiacikiem i starym Mercedesem tylko butle od Aira obszytą skórą pokaż, o koncówkach wydechu wspomnij bo zapomnialeś dopisać do listy i oświetleniem manometrów z A8 D3 byś się pochwalił.

Tak przy okazji bo pewnie tych zdjec nie masz->

http://imageshack.us/scaled/thumb/10/dsc1345j.jpg

http://imageshack.us/scaled/thumb/534/dsc1503u.jpg

Zgrywus :P Ta kaadarka koło koła najbardziej pasuje :-)

Opublikowano

bicz plisssss mialem na mysli boczne w nadkolach pod lusterkami...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
bicz plisssss mialem na mysli boczne w nadkolach pod lusterkami...

To tez mówię ze folia

---------- Post dopisany 27-01-2013 at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 09:34 ----------

Felgi Audi VW 5x100 5x112 215/35/19 (2983039539) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. link do felg masz propozycje cenowe pisz dogadamy sie :-)

Opublikowano

pytałem już wcześniej o ET felgi. Ile wynosi?

ile chcesz za dystanse ze śrubami?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak się ładnie spasował tył :-) 10Jx19

IMAG0767.jpg

A tak przodek 9Jx19

IMAG0775.jpg

Do tego idą oponki 215/35/19 i będzie gitarra ale to dopiero jak ogarnę to :-(

IMAG0784.jpg

Przykra sytuacja koleś mi wyjechał i bum potem oczywiście walka z ubezpieczalnią i w końcu auto jedzie do serwisu.

Opublikowano

Uuuuu...:kwasny:

Oby wszystko zrobili na ORI częściach i będzie git z tym kołem!:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.