Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spadająca temperatura

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam mały problem, przy wysokich obrotach ok 3500 np przy wyprzedaniu spada mi temperatura silnika do ok 70 stopni. A przy równej jeździe ok 100 km/h temp. jest stała trzyma 90, w mieście nie przekracza 90 trzyma ładnie ciśnienia nie ma. Vag 0 błędów :)

Opublikowano

Podepnij Vaga. Może do wymiany termostat bądź czujnik temperatury cieczy chłodzącej.

Opublikowano
  • Autor

Vaga podpinałem nic nie ma temperatura taka sama jak na zegarach termostat jest dobry na 100 % zastanawiam się jeszcze właśnie nad czujnikiem, tylko zastanawia mnie czemu temperatura spada na wysokich obrotach a jak jadę równo to jest ok.

Opublikowano

Termostat może jest dobry w tym sensie że działa ale nie na 100% bo działa zbyt wolno (ma za dużą bezwładność ). Nie przymyka się odpowiednio szybko jak chłodzenie intensywnie wzrasta przy gwałtownym przyspieszaniu. I nic tu nie wymyślisz ani VAGiem nie sprawdzisz-

tylko wymiana termostatu w ciemno na nowy (razem z płynem) oryginał z ASO coś pokaże (na tak lub nie) , bo jeszcze może być coś nie tak

z visco.

Opublikowano

koledzy u mnie też tak jest. I również stawiam na termostat. Przy dużych prędkościach też mi spada do 70st ale narazie pogoda nie zachęca do pracy.

Opublikowano

Również bym obstawiał termostat.Miałem podobnie-jadąc dochodziło do 90 st. a gwałtownie ruszając lub wyprzedzając temperatura spadała,po czym znowu rosła.Po wymianie termostatu i płynu pomogło:wink:

Opublikowano
Termostat może jest dobry w tym sensie że działa ale nie na 100% bo działa zbyt wolno (ma za dużą bezwładność ). Nie przymyka się odpowiednio szybko jak chłodzenie intensywnie wzrasta przy gwałtownym przyspieszaniu. I nic tu nie wymyślisz ani VAGiem nie sprawdzisz-

tylko wymiana termostatu w ciemno na nowy (razem z płynem) oryginał z ASO coś pokaże (na tak lub nie) , bo jeszcze może być coś nie tak

z visco.

Bardzo słuszne :)

Opublikowano
  • Autor

Siema Panowie jednak mieliście rację termostat poszedł :) Powiedzcie mi tylko jeszcze jak się go wymienia czy są jakies problemy i gdzie on się znajduje :) Najlepiej jakiś mały poradnik :)

Opublikowano

a po co plyn wymieniac ?

Opublikowano
  • Autor

Siema potwierdzam że po wymianie termostatu problem zniknął :) A wymiana banalna u mnie żadnej łapy nic w tym stylu nie było poprostu odkręca się dwie śruby i wszystko :) Pozdrawiam Serdecznie :)

Opublikowano

a visco może wam wychładza bo jest zepsute a termostat puszcza minimalnie????

Opublikowano

Jak spada temp to termostat walniety i obieg jest otwarty więc podczas jazdy sie nie zamyka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.