Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana wtrysków - jakie ??


darek995

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem jak z tym jest ale ile jest przeciw to tyle jest za :) ale spoko ja zostaje przy KME i wezmę barracudę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przeglądałem lpg forum na którym jestem zalogowany od roku czasu i znalazłem kilka wątków odnośnie Barracud i Regów itp ustawień, i tam z porównania barracuda lepsza od regów. Kompensacje to muszę robić tak czy tak bo mam teraz i jest ok na valdkach. A masz jakieś tego zdjęcie tych adapterów czy coś bo nie bardzo wiem jak to wygląda ?

A co do wyboru to najwyżej wytestuje te barracudy rok temu kupowałem reduktor i każdy kup acr01 bo starczy a potem były wątki że spadki i nawet ci sami pisali że za mały.. wiec zainwestowałem w KME Gold i jestem mega zadowolony trzyma ciśnienie aż miło i nie ma spadków także wole dołożyć ale i tak jestem ostrożny ;D

ja mam regi i odkładam kaskę na barracudę:naughty:

regi na zimnym potrafią przylac gazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam regi i odkładam kaskę na barracudę:naughty:

regi na zimnym potrafią przylac gazem

Hana też potrafi przylewać , dlatego pozostaje korekta po temp + ew. podgrzewanie wtryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam regi i odkładam kaskę na barracudę:naughty:

regi na zimnym potrafią przylac gazem

Hana też potrafi przylewać , dlatego pozostaje korekta po temp + ew. podgrzewanie wtryskiwaczy.

mówisz o korekcie po temp na hanie tak? podobno nie daję zbyt wiele nawet pod techem, taką partie wtrysków wypuścili wadliwych z tego co czytałem na lpg-forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam regi i odkładam kaskę na barracudę:naughty:

regi na zimnym potrafią przylac gazem

Hana też potrafi przylewać , dlatego pozostaje korekta po temp + ew. podgrzewanie wtryskiwaczy.

mówisz o korekcie po temp na hanie tak? podobno nie daję zbyt wiele nawet pod techem, taką partie wtrysków wypuścili wadliwych z tego co czytałem na lpg-forum

Korekta po temp. daje radę , gdyby nie ona to też by mi szarpało, jak w większości silników VAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sterownika nikt zmieniał nie będzie.

---------- Post dopisany 09-03-2013 at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 09:14 ----------

Panowie trochę sie opóźniło ale niedługo będą barracudy pod maską :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sterownika nikt zmieniał nie będzie.

---------- Post dopisany 09-03-2013 at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 09:14 ----------

Panowie trochę sie opóźniło ale niedługo będą barracudy pod maską :D

u mnie jeżdża od tygodnia:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zostaja baraki :-) ponoć mają wyjść jakieś nowe wtryski "napoleon " od firmy alex. wydajność zwiększoną mają mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zostaja baraki :-) ponoć mają wyjść jakieś nowe wtryski "napoleon " od firmy alex. wydajność zwiększoną mają mieć.

słyszałem o Napoleonach ale nigdzie nie można o nich poczytać chociaz dostały nagrode na gas show

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam hany w zadnym wypadku sa bardzo wrazliwe na zminany jakosci gazu i ogolnie do 15 tys ok o potem problemy

dotyczy wszystkich czy jakieś konkretne modele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak założyłem barracudy, auto stoi ja odśnieżam i skrobie szyby, ruszam auto się przełącza na gaz nic nie przerywa nie dławi nie szarpie, a na regach potrafisł zgasnąć jak w ten sposób robiłem, jedna listwa poprostu lała gazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hana słabła w modelu h2001 bo ma przejściówki valteka i tam coś się dzieje :kwasny: A co Napoleonów to daj na lpg-forum.pl i tam masz gdzieś ich opis i specyfikacje w dziale wtryskiwacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hana słabła w modelu h2001 bo ma przejściówki valteka i tam coś się dzieje :kwasny: A co Napoleonów to daj na lpg-forum.pl i tam masz gdzieś ich opis i specyfikacje w dziale wtryskiwacze.

napoleony nie są dostępne jeszcze w sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz barracudy ja już kupiłem i na dniach będzie montaż.

---------- Post dopisany 20-04-2013 at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2013 at 12:29 ----------

baraki puścić na dyszy 2.0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem czerwone Valteki na RegFasty OMVL bo po prostu listwa była plug&play i za śmieszne pieniądze i jestem bardzo zadowolony ale to dopiero ze 2000km więc jeszcze muszę potestować. Głośnawe są ale dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...