Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulacja świateł przednich audi A4 B5 1999r.


darkb

Rekomendowane odpowiedzi

witam piszę w sprawie dotyczącej regulacji świateł w audi a4 b5 wersja poliftowa z soczewkowymi lampami Valeo. Interesuje mnie gdzie znaleźć śrubki do regulacji lamp góra , dół .Dzieki z góry za pomoc koledzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj sie dokladnie wszystkim dziurkom:decayed: w przednim pasie, bynajmniej w przedlfcie tak jest:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok przyjrzałem się i są w obu lampach takie pokrętła koloru białego na klucz imbusa lecz kiedy zacząłem kręcić jedną z tych śrub to obracała się śruba lecz lampa nie podnosiła się ani nie opuszczała co począć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczki elektrycznej regulacji lamp góra dół działają prawidłowo a regulacja imbusem nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

układu samopoziomowania nie mam a (2 regulacjami kręciłeś) nie rozumiem a to jest jeszcze jakaś regulacja lampy

---------- Post dopisany 29-01-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2013 at 10:28 ----------

a to lampy polifotwe mają jakieś 2 regulacje oprócz góra dół jest coś jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

układu samopoziomowania nie mam a (2 regulacjami kręciłeś) nie rozumiem a to jest jeszcze jakaś regulacja lampy

---------- Post dopisany 29-01-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2013 at 10:28 ----------

a to lampy polifotwe mają jakieś 2 regulacje oprócz góra dół jest coś jeszcze

Oczywiście. Jest jeszcze regulacja prawo/lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok koledzy okazało się ze dzwigienka faktycznie znajdowała sie w lampie lecz poprostu była wygięta do góry i była trudno zauważalna więc okazało się że można było przestawić, lecz cały czas nie wiem czemu i która od czego służą pokrętła znajdujące się na lampie ( tzn wiem ze jedna można ustawić góra dół a drugą lewo prawo ) lecz czy regulacja lewo prawa jest zauwazalna np na scianie budynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok koledzy okazało się ze dzwigienka faktycznie znajdowała sie w lampie lecz poprostu była wygięta do góry i była trudno zauważalna więc okazało się że można było przestawić, lecz cały czas nie wiem czemu i która od czego służą pokrętła znajdujące się na lampie ( tzn wiem ze jedna można ustawić góra dół a drugą lewo prawo ) lecz czy regulacja lewo prawa jest zauwazalna np na scianie budynku

jest zauwazalna. ale nie spodziewaj sie ze bedzie to zakrec 0,5m.

a co do samopoziomu. to nie zmienia to faktu ze każde lampy nawet w aucie z układem samopoziomu. wymagają automatycznej regulacji.

samopoziom to tylko automatyczny odpowiednik ręcznej regulacji góra doł przy obciążeniu.

błędne jest założenie ze lamp z samopoziomem sie nie ustawia bo one same się ustawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...