Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] by smuggler


smuggler

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko przed nowym rokiem stałem się posiadaczem A4 b6. Miałem kiedyś b5 z AFNem i było to chyba jedno z fajniejszych aut jakie miałem. AWX będzie mi służył do stukania km i jazdy na co dzień. Mam jeszcze e46 330i, ale muszę przyznać, że ostatnio mało do niego zaglądam.

W sumie AWX Avant z dosyć typowym wyposażeniem. Bardzo zależało mi na xenonach i automacie, ale tylko jedno założenie udało się spełnić:)

W planach jest:

Multufunkcja, której strasznie mi barkuje

Czujnik deszczu, zmierzchu i lustro fotochroamtyczne

Bluetooth, który już udało mi się kupić i w sobotę montaż

Na wiosnę jakaś przyzwoita czarna felga, żeby nie było wstyd pokazać się na Worthersee 2013:)

W dalekiej przyszłości: (może...)

Elektryczne fotele

Program

Skrzynia i sprzęgło z AVF, jak obecne się podda.

garza.jpg

srodek.jpg

zegary.jpg

host images

Jutro zrobię jakieś uczciwe fotki to dorzucę.

ENJOY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna, oby była niezawodna ! powodzenia w modach :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny okaz.

Powodzenia w dalszych modach, niech nie braknie Ci pomysłów i hajsu na realizację :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę zimowych fotek - pogoda słaba i auto brudne:)

Chyba najfajniejszy decor do b6

decor2.jpg

decort.jpg

Gadget, z którego jestem zadowolony:) Lubię świecidełka

klamka.jpg

srod.jpg

Sub w bagażniku. Gra raczej cicho, zastanawiam się, czy da się go podmienić na BOSE?

sub.jpg

Nigdy nie miałem tego udogodnienia w aucie

szyber.jpg

tunel.jpg

tunel2.jpg

zima1.jpg

zima2.jpg

zima3.jpg

zima4.jpg

photo sharing sites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki robiłem pożyczonym Nikonem D3100, żeby się trochę pobawić, ale sam chce kupić teraz jakiegoś kompakta z wymienną optyką. Lustrzanka jest dla mnie za duża. Decory sa orginalne a zawieszenie fabrycznie obniżone. Ciekawy jestem, czy wiosną przy większych felgach nie będzie trzeba zejść troszkę niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wzmacniacz też jest p&p? Kusi mnie trochę poprawienie audio. Bart ma w A3 Sportback BOSE i muszę przyznać, że gra o wiele lepiej. W e46 Mam również H/K i również przyjemnie brzmi. Niestety w moim B6 dźwięk jest nie co płaski a subwoofer to jakby ktoś trzepaczką do dywanów walił po kartonie. Musiałbym się wybrać na jakiś spot i odsłuchać BOSE u kogoś:) Bo czasem fabryczne systemy nie warte są zachodu i lepiej coś samemu wymodzić.

Tył być może i nisko siedzi, bo auto ma 200tys i pewnie sprężyny już kapitulują. Wiosną może zastanowię się nad gwintem. Póki co, szukam schowków i siatek na fotele, fotochrom. Wrzucam jeszcze fotkę drugiego wozidła

zz1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 ładne i z potencjałem modotwórczym ;). Co do szyberdachu, nie wiem jak inni. ale ja prawie nie korzystam.... taki bajer , ot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierka Mu-Fu, BT, jakaś felga... Idzie w dobrym kierunku. :wink: Pewnie lista modów po za tymi, które wymieniłeś się po jakimś czasie powiększy jak to było u mnie. :whistling: Bezawaryjności. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierka Mu-Fu, BT, jakaś felga... Idzie w dobrym kierunku. :wink: Pewnie lista modów po za tymi, które wymieniłeś się po jakimś czasie powiększy jak to było u mnie. :whistling: Bezawaryjności. :good:

Z racji tego, że mam 2din, to RNS mi chodzi po głowie. CLH by sie przydało również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...