Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
tomeks32, a co sie stalo ?

wlasnie wrocilem od weterynarza,nasza kotka syjamska spierdoli_a sie z 10 pietra ;(

diagnoza:

zlamana kosc udowa

zwichniety staw skokowy

zerwana torebka stawu lokciowego

zwichniecie calkowite stawu skokowego

na szczescie niema urazow wewnetrznych (prawdopodobnie)

dostala leki na wyciagniecie ze wstrzasu pourazowego i jak przezyje 48godz. to bedzie operowana

co za pojebany dzien :thumbdown:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 170,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

RAFALEKX - chetnie bym kciuki trzymalale o tej porze bede smacznie spal sobie jeszcze conajmniej do 13 a pozniej bede trzmac :th: tymczasem z nad wody sie przyjechalo wiec teraz lulu

Opublikowano
  • Autor

juz spita :tongue4:

wlasnie obejrzalem "Jestem legendą",zajebioza :th:

Opublikowano

dopeiro teraz to obejrzales? ja sie rzucilem na to jak tylko pojawil sie dvd rip... ale spodziewalem sie czegos lepszego...

Opublikowano

rafaleks zdałeś?

Opublikowano
  • Autor

zdal i teraz opija :drunk:

:tongue4:

PS.tak mysle :wink4:

Opublikowano

To fajnie,że zdał.A u nas burza i leje konkretnie.Ale ważne żeby na wieczornego spota znów była pogoda.Dobranoc/dzień dobry :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dobranoc,tudziez dziiiendobry :kox:

Opublikowano

witam serdecznie

kłaniam się z Hiszpanii

nie śpię jeszcze, winko popijam, Mąż już chrapie yyyy i to tyle :)

aha ciepła noc

pozdrawiam nocnych jeźdźców :good:

Opublikowano

witam serdecznie

kłaniam się z Hiszpanii

nie śpię jeszcze, winko popijam, Mąż już chrapie yyyy i to tyle :)

aha ciepła noc

pozdrawiam nocnych jeźdźców :good:

ooooooo cześć Asiu :banan: ja właśnie z małej popijawy wróciłem :kox: Ale bardzo małej więc aż tak pijany nie jestem :naughty: A Twój mąż jak zwykle chrapie a Ty na necie siedzisz :tongue4:

rafaleks zdałeś?

Chłopaki niestety oblałem :decayed: Małpa mnie zagięła na samym początku... Po pierwsze trafił mi się beznadziejny zestawik pytań, potem kobita mnie zagięła jeszcze jednym pytaniem i już było po mnie. Oddała indeks i zaprosiła na wrzesień :decayed: Ale luzik we wrześniu się to "pchnie" :naughty:

zdal i teraz opija :drunk:

:tongue4:

PS.tak mysle :wink4:

Mimo że nie zdał i tak opijał :naughty: Znaczy się opijałem :kox: To tylko jeden egzamin po tym semestrze :good: We wrześniu jakoś się to zda :>

Opublikowano

cześć Rafałku :buziak:

życzę powodzenia we wrześniu na egzaminie a dzisiaj baw się i pij :drunk:

Opublikowano

no my tez pozdrawiamy .......

moze nie, az z tak cieplej Hiszpanii......... :wink4: ale ze stolicy :decayed:

dzis deszczowej troszke ( no dobra...troche sloneczka tez bylo :tongue4:)

Opublikowano

cześć Angela :decayed:

nie ważne miejsce, ważne żeby się dobrze bawić i miło spędzać czas :good:

Opublikowano

Asiu to kiedy wpadasz do mnie w odwiedziny? :kox:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 01:26 _________________________________________________angela nie wiesz czy Sławek był dzisiaj w Lublinie? Na torze? A może Ty z nim byłaś? :gwizdanie:

Opublikowano

w sierpniu będę w Polsce tylko 3 tygodnie, i już wiem, że czasu mi braknie na wiele rzeczy :wallbash:

więc chyba w najbliższym czasie nic z tego

ale spoko, nadrobi się to :decayed:

PS: TY możesz wpaść w moje okolice przecież :wink4:

Opublikowano

cześc nocne Marki .. te płci pięknej i męskiej ;)

Opublikowano

PS: TY możesz wpaść w moje okolice przecież :wink4:

:tongue4: No niby mogę :good: Ale... nie wiem jak to będzie z czasem. Się pożyje się zobaczy :wink4:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 01:30 _________________________________________________

cześc nocne Marki .. te płci pięknej i męskiej ;)

Powitać powitać :siema:

Opublikowano

angela nie wiesz czy Sławek był dzisiaj w Lublinie? Na torze? A może Ty z nim byłaś? :gwizdanie:

wiem...... :decayed:

mialam z nim byc.......ale niestety mialam awarie przed Lublinem mala........

no i z Hugo sie troszke spoznili przeze mnie na ten Tor :disgust:

Opublikowano

a widzisz sam , jak to tego czasu ciągle mało :confused4:

Pepin witam, mam rodzinkę na ul. Kwiatowej w Poznaniu, kojarzysz okolicę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.