Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po browarku brzusio rosnie :gwizdanie: .....a sam obaliłem leszkow 10 w sobote :polew: ale to sie juz nigdy nie powtorzy

niezly wynik w czasach swietnosci tez tyle potrafilem :naughty: niestety to dawno bylo :P teraz polecam Tyskie :decayed:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam kolegów i kolezanke :hi:

oooooooo wieczór koleżanka :cool1: nie spodziewałem sie tu tłumu nie facecików :embarrassed:

Opublikowano

ma ktoś Lecha na zbyciu?

Nie, ale mam Mariusza, może być? :naughty:

Yelo proszę Cię, ja o piwie mówię, brakuje mi tu polskiego browara ;(

Kicia zdrowie jak zwykle do d....!

po browarku brzusio rosnie

nie dbam o linię :gwizdanie:

Opublikowano

tłumu? jestem tylko ja i osa, chyba ze o czyms nie wiem :gwizdanie:

Opublikowano

ma ktoś Lecha na zbyciu?

Nie, ale mam Mariusza, może być? :naughty:

Yelo proszę Cię, ja o piwie mówię, brakuje mi tu polskiego browara ;(

Kicia zdrowie jak zwykle do d....!

po browarku brzusio rosnie

nie dbam o linię :gwizdanie:

nie musisz :kox: jest :slina:[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 23:28_________________________________________________

tłumu? jestem tylko ja i osa, chyba ze o czyms nie wiem :gwizdanie:

jak na nocna jazde to dla mnie az nad to ! Az mi cisnienie skoczyło :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chyba nie wracam w grudniu do PL i nie wiem czy płakac czy się smiać....

ale chyba nie ma po co tam wracać, jedna wielka poracha?

Opublikowano

chyba nie wracam w grudniu do PL i nie wiem czy płakac czy się smiać....

ale chyba nie ma po co tam wracać, jedna wielka poracha?

:(

Opublikowano

tłumu? jestem tylko ja i osa, chyba ze o czyms nie wiem :gwizdanie:

jak na nocna jazde to dla mnie az nad to ! Az mi cisnienie skoczyło :polew: :polew: :polew:

a gdzie ci skoczylo? ;)

Opublikowano

tłumu? jestem tylko ja i osa, chyba ze o czyms nie wiem :gwizdanie:

jak na nocna jazde to dla mnie az nad to ! Az mi cisnienie skoczyło :polew: :polew: :polew:

a gdzie ci skoczylo? ;)

tam gdzie zawsze skacze :polew: w bok :polew:

Opublikowano

dobra, ja zmykam bo cosik tu ciezko idzie ta "dyskusja" :naughty::wink4:

dobranoc wszystkim nocnym markom :cool1:

Opublikowano

faktycznie nudą powiewa...

buenas noches.

Opublikowano

faktycznie nudą powiewa...

buenas noches.

zdaje sie tylko :wink4:
Opublikowano

dobra, ja zmykam bo cosik tu ciezko idzie ta "dyskusja" :naughty::wink4:

dobranoc wszystkim nocnym markom :cool1:

dobranoc

[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 23:46_________________________________________________

faktycznie nudą powiewa...

buenas noches.

ktos nie w sOSIE :([br]Dopisany: 27 Październik 2008, 23:46_________________________________________________dobranoc a miało byc tak pieknie :wink4::polew::hi:

Opublikowano

phi no co jest? dzieciaczki już poszły spać? :tongue4: Ale "mięciuchy" :naughty: A ja właśnie z kina wróciłem :gwizdanie: i mówię branoc :hi:

Opublikowano

primera!

Opublikowano

primera!

almera , micra itd... :decayed:

Opublikowano

micrusia :polew: :polew: :polew: :polew:

Mój kolega tak nazywa swoje auto

Opublikowano

pathfinder, navara, terrano....

Opublikowano

dobrze, że nie pajero...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.