Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ukasz699 no ale nie powiesz chcialbys taka miec chociaz na chwile :decayed: :gwizdanie:

Oj tam na chwile to chyba nie :gwizdanie:

Oj tak ale miala taki okres :polew: (nie ten comiesieczny ) :P Kiedy byla za chuda by sie o nia pokaleczyl..

pipka nigdy nie chudnie :decayed:

....dziwne co :mysli:,zwłaszcza te tłuściutkie :cool1:

Ona ma cos z jemioly znaczy maly pasozyt ale jaki slodki co :kox:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 00:56_________________________________________________

Lepiej oglądać się dookoła, a nie na okładki lub ekran TV. :tongue4:

Tu gdzie jestem lepiej sie nie ogladac :polew:

Bo ladna buzia warta polukania to serio rzadkosc :decayed:

Widok codzienny to raczej lepiej przeskoczyc niz obejsc :decayed: W takich chwilach docenia sie nasze Piekne Polki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma cos z jemioly znaczy maly pasozyt ale jaki slodki co :kox:

ale cycek chudnie,dupka też,a pipka nigdy :cool1:

....magia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma cos z jemioly znaczy maly pasozyt ale jaki slodki co :kox:

ale cycek chudnie,dupka też,a pipka nigdy :cool1:

....magia :naughty:

No tak masz racje :decayed:

Widocznie to z Gory juz o nas tak dbaja aby pipka zawsze byla taka sama :kox:

Najgorszy jest cellulitis na tylko :sick3:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 01:00_________________________________________________

Ukasz699

Nie jest tak źle. :tongue4: Ja zawsze coś wykukam. :naughty:

W Polsce na Pewno w Uk uwierz ze malo jest..

W Polsce to na Slasku sa niezle dupska :kox:

Wielorybki Morsy to raczej widok codzienny.. Stale bywalczynie fastfoodow :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co do UK jak bylem w Walii to sie przekonałem co znaczy Wales (waleń) dokladnie nic dodac nic ujać :polew: Polki najpiekniejsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co do UK jak bylem w Walii to sie przekonałem co znaczy Wales (waleń) dokladnie nic dodac nic ujać :polew: Polki najpiekniejsze :decayed:

No i jak sie rzucaja w oczy :kox:

Ladne sa tez Rosjanki :gwizdanie:

No jednak wsrod rdzennych mieszkanek wysp sporadycznie bywaja kobiety atrakcyjne.. Nie wiem czemu Oni sa tacy marni :decayed:

Ja na szczescie niedlugo wracam szkoda ze moj zwiazek upadl ale tego kwiatu caly swiat :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Niemczech tragedia. :confused4: Czasem tylko jakaś podpalana du... się trafi. :wink4:

Wiesz tu tak samo jedynie te mieszane to sa fajne.. Dobrze ze mieszaja sie bo tak to powaga gdyby nie Slowianki to chyba nie mialby czlowiek na kim oka zawiesic :gwizdanie:

A widok Polek to tak cieszy ze szok.. Chociaz im sie jebje tu zagranica troszke pod beretem.. No ale czytalem ze wystarczy z kija dwa razy strzelic i wymienic rezystorek w okolicach prawego cycka i chodzi jak nowa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio bawię w Rzeszowie i Nowym Sączu. :decayed:

No w tych okolicach niestety nigdy nie bylem wiec moja wiedza a raczej jej brak.. Nic nie jest w stanie powiedziec na temat Pan zamieszkujacych te tereny :gwizdanie:

Polki sa bardzo ladne z natury wiec..

Powaznie tu sie to bardzo docenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym Śląskiem to masz rację, bo kiedyś miałem tematy w Gliwicach. :wink4:

No ja swojego czasu bylem z jedna laska z Rudy Slaskiej i z Chorzowa :gwizdanie:

Takie przygody na studiach :kox:

Obydwie byly za***iste.. Jedna jest modelka teraz nawet dla przypomienia o swoim istnieniu przyslala mi ostatnio fotke.. CZekaj wrzuce ja tu na chwilke :polew:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 01:15_________________________________________________

Grunt to dobra zabawa. :kox:

Bo chodzi o to zeby bylo milo.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuć się dobrze nie jest źle. :naughty:

hehe nie jednak wywalilem te zdjecia :disgust:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 01:19_________________________________________________

Czuć się dobrze nie jest źle. :naughty:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 01:17_________________________________________________Tylko coraz częściej muszę przed swoją kombinować. :wink4:

No tak zebys nie przekombinowal..

Tak szczerze to jak masz swoja konkretna to trzymaj sie jej.. Bo laski sa coraz gorsze.. Czasem to trzeba miec nie lada cierpliwosci juz nie wspomne o wartosci ich :naughty:

Byla taka piosenka Mniej niz zero :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...