Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ile w Polsce się płaci za ściemnienie szybek w awanciku[br]Dopisany: Kwiecień 19, 2009, 00:56:27_________________________________________________w belgi jak się pytałem to taki profesjonalny zakładzik powiedział mi 300euro i 3 lata gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czas spać bo jutro trzeba odpoczywać a to ciężka praca :> Do następnego i jutro widzę fotki tego Q7 :cool1:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 00:58_________________________________________________T dobrze ci powiedzieli ja mieszkam w Niemczech i poza sezonem letnim zaśpiewali mi 250 a w sezonie 300 w firmie folia-tech.A w Polsce to przynajmniej licz poLowę taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mój kolega sobie zrobił w becie i wykonanie pierwsza klasa i 3 lata gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znasz w Polsce dobrego fachmana to się nie krępuj bo cenowo jest o wiele taniej niż na zachodzie.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 01:14_________________________________________________Jak bym miał czas to też bym zakładał w Polsce po rekonansie fachowców ale niestety mieszkam i pracuję teraz w Niemczech i jestem w Polsce tylko na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem jak właśnie ta firma zrobiła kolesiowi 5 szybek i 3 lata gwarancji za 300 euro

http://www.cityplug.be/en/Brussels/5NMHR8PO_Shopping_Auto-5_extLink.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ciekło mi trochę między skrzynią a silnikiem ale tylko kilka kropel.Pojechalem do warsztatu oczywiście w Niemcowni i powiedzieli że lepiej też wymienić sprzęgło i mieli rację.Ale ta robocizna kosztowala mnie 1000euro a wpolsce dowiedziałem sie że 1200pln[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 01:22_________________________________________________Ja będę robił w tej firmie http://www.folie.de/Folie-Fachbetrieb/Homepage.asp?id=2690&link=Map i też 300euro na lato bo poza sezonem tak jak pisałem 250 wiec nie zdzierają za granicą ceny są wyrównane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnio w Belgii autoryzowane serwisy liczą 50 euro 1/h robocza do tego części zmywacze podatek narzędzia i dlatego jest taka różnica w cenie [br]Dopisany: Kwiecień 19, 2009, 01:30:29_________________________________________________zobaczcie sobie skoda limuzyna

http://www.autofolie.org/series/limousine.php3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tak ci szyby przyciemnią jak w tej skodzie to ja ci to zrobię za 50 euro świeczką okopcę.Tak jak oni to zrobili :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 01:40_________________________________________________Niestety żyje się i pracuje za granicą to trzeba się dostosować.Ja kiedyś miałem golfa3 i jechalem na święta do polski z Niemiec walneła mi uszczelka w zbiorniczku wyrównawczym koszt 3euro a w ADAC zaczęli mi wymieniać pompę wody i uszczelkę pod głowicą.Policzyli sobie 600euro a i tak nic nie zrobili ujechałem 40km i woda zagotowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spadam na gałąź miło było pogadać do następnego razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...