Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemano!

jestem szczesliwy!

od dzis poszukuje auta! ale to juz konkretnie :evil: pozdro

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemano!

jestem szczesliwy!

od dzis poszukuje auta! ale to juz konkretnie :evil: pozdro

a konkretnie to czego?

Opublikowano

Witam kolegów! :wink4: Dziś 220 km/h! :decayed: Ja kocham zapier... :kox:

Opublikowano

a konkretnie to czego?

to co zawsze, czyli

Audi a4 sedan 1.9 obowiazkowo z klimą

Passat b5 sedan 1.9 obowiązkowo z klimatronikiem

Golf IV 5 drzwi 1.9 obowiązkowo z klimatronikiem

ew. Octavia 1.9 obowiązkowo z klimatronikiem

zastanawiam się również nad Fordem Focusem... wiem, że wielu z was mnie za to zkrytykuje mocno ale jechałem takim w dieselu 75ps do hamburga ostatnio i nie dosc ze caly czas 170km/h to jak na te marne kilkadziesiat kucy to sie buja :good:

Opublikowano

cerB

A może coś z motorem 2.5 TDI? :chytry:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 00:25_________________________________________________Rano mykam do Niemcowni, więc idę w kimę koledzy. :wink4: Trzymcie się ciepło i poręczy! :hi:

Opublikowano

Audi a4 sedan 1.9 obowiazkowo z klimą

Passat b5 sedan 1.9 obowiązkowo z klimatronikiem

Ja bym zostal przy tych dwóch :>[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 01:12_________________________________________________

cerB

A może coś z motorem 2.5 TDI? :chytry:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 00:25_________________________________________________Rano mykam do Niemcowni, więc idę w kimę koledzy. :wink4: Trzymcie się ciepło i poręczy! :hi:

To 3maj się i uważaj u sąsiadów na siebie. :>[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 01:13_________________________________________________Dobrej nocy nocnym jeżdżcom. :kox:
Opublikowano
:hi: ciekawe co robicie przed kompem w sobotnią noc :mysli: gdybym nie musiał siedzieć w pracy do 7 rano to na pewno nie siedziałbym na necie... :wink4:
Opublikowano

Jak to co siedzimy i odpoczywamy :)

Opublikowano

gdybym nie musiał siedzieć w pracy do 7 rano to na pewno nie siedziałbym na necie...

Hehe nie bardzo mogę co innego robic mam złamaną klosę. :(
Opublikowano

gdybym nie musiał siedzieć w pracy do 7 rano to na pewno nie siedziałbym na necie...

Hehe nie bardzo mogę co innego robic mam złamaną klosę. :(

Co robiles ?? :wink4:

:hi:

Opublikowano

Spadłem ze schodów i to po trzeżwemu. :kox:

:hi: Dobranoc.

Opublikowano

Spadłem ze schodów i to po trzeżwemu. :kox:

:hi: Dobranoc.

Kurcze tak po prostu z jakas akrobacja czy bez ?? :decayed:

Bo jak bez to szkoda nogi troche :confused4:

Andrzej i audi kupuj bo Cie dorwiemy tam :bicz3:

Opublikowano

No tak jakoś wyszło niefortunnie :(.

Narazie się rozglądam ale w tym roku chyba jeszcze nie zmienie auta, no ale zbieram info o b6 i b7 do takich się przymirerzam. Bardzo mi się podobaja wozidełka z Klubu Audi. :wink4:

Opublikowano

No tak jakoś wyszło niefortunnie :(.

Narazie się rozglądam ale w tym roku chyba jeszcze nie zmienie auta, no ale zbieram info o b6 i b7 do takich się przymirerzam. Bardzo mi się podobaja wozidełka z Klubu Audi. :wink4:

No fakt niektore sa konkretne najlepiej poczekaj chlopaki domedza swoje i sprzedaja za grosiaki wtedy warto je lykac :wink4:

Opublikowano

No tak jakoś wyszło niefortunnie :(.

Narazie się rozglądam ale w tym roku chyba jeszcze nie zmienie auta, no ale zbieram info o b6 i b7 do takich się przymirerzam. Bardzo mi się podobaja wozidełka z Klubu Audi. :wink4:

No fakt niektore sa konkretne najlepiej poczekaj chlopaki domedza swoje i sprzedaja za grosiaki wtedy warto je lykac :wink4:

Ot. Wymyslił :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.