Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na maślice z żernik niedaleko, ale wole poczekac na jakas suchą porę, po Twoje Q mnie niepokoi...

Q odbiera mi mocy tylko na deszczu pomaga moce teraz mamy podobne :) tylko ja ciezsze autko mam chyba :) i jeszcze mam automata :disgust:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kiciafirerek nie tłumacz sie :gwizdanie: tylko stawaj na kresce :kox:

Opublikowano

kiciafirerek nie tłumacz sie :gwizdanie: tylko stawaj na kresce :kox:

bardzo chetnie :cool1: sam wyszedlem z propozycja :decayed: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 02:36_________________________________________________halo czy konie mnie słyszą ?? ;)[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 03:37_________________________________________________dzien dobry :hi:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 03:07_________________________________________________spiochy :confused4:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 04:07_________________________________________________wymarli wszyscy ?? dobry :hi:

Opublikowano

Witam :)

coś puste to forum o tej godzinie :gwizdanie:

Opublikowano

bo wszyscy szukaja nadal samochodu takiego jednego :wink4:

cuber - ten twoj avatar tak mi sie dziwnie kojazy :decayed: jakos jak na niego spojze to rozne rzeczy widze :rolleyes:

Opublikowano

wiem tez go szukałem ale po trzech dniach przegladania googli dałem sobie spokój :confused4:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

A ja jeszcze spróbuję go poszukać ale po małych podpowiedziach ze strony endriuu :kox: :kox:

Opublikowano

hm...to Wy już śpicie?;p

Opublikowano

bry wieczór :hi: jaka tautaj cisza :tongue4: wszyscy już smacznie spią :kox:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 03:03_________________________________________________Czas juz na mnie :wink4: branoc :lazy:

Opublikowano

Dzisiaj też coś tu cicho... Tylko dlaczego? przecież "Ritz" już odnaleziony :kox:

ale i ja jeszcze troche i będę spad@ć bo trzeba się wyspac przed swietami :wink4::kox:

Opublikowano

u czyzbym byl ostatni ? :)

Opublikowano
  • Autor

elo buraki :kox:

Opublikowano

elo wszystkim i temu wyzej burakowi zpęczniałemu tez :hi:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 23:56_________________________________________________p.s. dzis zrobilem 200 tysieczny kilometr :evil:

Opublikowano

Jest tu ktoś dzisiaj :?:

Opublikowano
  • Autor

Jest tu ktoś dzisiaj :?:

gdzie moja bluza :wallbash::tongue4:

Opublikowano

Jest tu ktoś dzisiaj :?:

gdzie moja bluza :wallbash::tongue4:

W kątowni :naughty:

Opublikowano

święta są , napilibyście sie czegos a nie na forum siedzieli :kox:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Jest tu ktoś dzisiaj :?:

gdzie moja bluza :wallbash::tongue4:

W kątowni :naughty:

ШTO ЭTA kątownia :mysli:

Opublikowano

święta są , napilibyście sie czegos a nie na forum siedzieli :kox:

:polew:

Przyjemne z przyjemnym, hehe, ja siedzę na forum i popijam piwko. :kox:

EDIT:

Wymiękłem, dobranoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.