Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj Krzysiu Krzysiu, dobrze, że za pisanie głupot nie karają.

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj Krzysiu Krzysiu, dobrze, że za pisanie głupot nie karają.

:good: mam fart :wink4::decayed::naughty::polew::dance::pociesz: :pociesz: :pociesz:

Opublikowano

Trzeniu aTy gdzie??

Opublikowano

jak Ty to robisz wpadaja do Ciebie dziewczyny ze słodyczami Ja to musze sie sam do nich wybierac slodycze nosic i jeszcze sie na bzzyyyyyy znaczy narobic :polew:

No wiesz, nie wiem ile masz lat, ale zapewne jesteś ciut starszy, więc w Twoim wieku trzeba już za to płacić, a w moim nie i jeszcze się dostaje takie prezenty :polew::tongue4:

Opublikowano

Trzeniu aTy gdzie??

Tu :dziura:

Opublikowano

jak Ty to robisz wpadaja do Ciebie dziewczyny ze słodyczami Ja to musze sie sam do nich wybierac slodycze nosic i jeszcze sie na bzzyyyyyy znaczy narobic :polew:

No wiesz, nie wiem ile masz lat, ale zapewne jesteś ciut starszy, więc w Twoim wieku trzeba już za to płacić, a w moim nie i jeszcze się dostaje takie prezenty :polew::tongue4:

Taa RABATY to tak :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 23:48_________________________________________________

Trzeniu aTy gdzie??

Tu :dziura:

No tak u Ciebie to seria jest :polew:

Opublikowano

Taa RABATY to tak :polew: :polew: :polew:

że co? rozwiń tą wypowiedź? :blink:

Opublikowano

Trzeniu aTy gdzie??

Tu :dziura:

dobrze rozumiem ze kolezanka jakas wpadla z rafaello ?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu aTy gdzie??

Tu :dziura:

dobrze rozumiem ze kolezanka jakas wpadla z rafaello ?? :polew: :polew: :polew:

Buuu źle :thumbdown: :thumbdown: :sick3:

Opublikowano

nie rozumiem o czym Wy tu piszecie :mysli:

Opublikowano

z tego co pamiętam zaczęło się od oscypków... :mysli:

Opublikowano

Taa RABATY to tak :polew: :polew: :polew:

że co? rozwiń tą wypowiedź? :blink:

Że Ty płacisz takie czasy :naughty::decayed:

Opublikowano

jak Ty to robisz wpadaja do Ciebie dziewczyny ze słodyczami Ja to musze sie sam do nich wybierac slodycze nosic i jeszcze sie na bzzyyyyyy znaczy narobic :polew:

No wiesz, nie wiem ile masz lat, ale zapewne jesteś ciut starszy, więc w Twoim wieku trzeba już za to płacić, a w moim nie i jeszcze się dostaje takie prezenty :polew::tongue4:

moze jestem starszy ale nie moge nikogo u siebie przxyjmowac dziewczyna by sie mogla zdenerwowac :gwizdanie: a jak juz do kogos sie wybieram z wizyta to wypada czyms milo zaskoczyc :decayed::kwiatek:

Opublikowano

ja też nie, ale pewnie połowa już po pijaku pisze;p

Opublikowano

Trzeniu aTy gdzie??

Tu :dziura:

dobrze rozumiem ze kolezanka jakas wpadla z rafaello ?? :polew: :polew: :polew:

Buuu źle :thumbdown: :thumbdown: :sick3:

to w jaka dziure sie schowal jak nie w kolezanki chyba wkopales kolege :shocked:

Opublikowano

nie rozumiem o czym Wy tu piszecie :mysli:

Ty znowu siemę walisz :decayed::naughty: dwaj gg :gwizdanie:

Opublikowano

nie kumam waszych gadek , mykam stąd :decayed:

nara :hi:

Opublikowano

Że Ty płacisz takie czasy :naughty::decayed:

jak ja płacę? :blink: przeczytaj jeszcze raz dokładnie ze zrozumieniem co napisałem :decayed:

"więc w Twoim wieku trzeba już za to płacić, a w moim nie i jeszcze się dostaje takie prezenty" <- moje słowa :przebiegly:

Opublikowano

ja też nie, ale pewnie połowa już po pijaku pisze;p

ja wychowany w trzezwosci :decayed: jak furka bo widzialem ze malowanko było :) juz smiga sa gdzies zdjecia ?? moze jakas muzyczka ?? :)

Opublikowano

Trzeniu aTy gdzie??

Tu :dziura:

dobrze rozumiem ze kolezanka jakas wpadla z rafaello ?? :polew: :polew: :polew:

Buuu źle :thumbdown: :thumbdown: :sick3:

to w jaka dziure sie schowal jak nie w kolezanki chyba wkopales kolege :shocked:

Co Ty wiesz o wpadaniu :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.