Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nic nie robię, odpoczywam od samego rana, tzn od kiedy się przebudziłam :rolleyes:

jejku ale masz super :mysli: moze Ja tez sobie jakies malenstwo wyrezam i tak bede odpoczywal :mysli: :mysli: :mysli::wink4::polew:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: łOsa zjadłaś łoscypki? :decayed::tongue4:
Opublikowano

:hi: łOsa zjadłaś łoscypki? :decayed::tongue4:

zjadłam :decayed:

Opublikowano

:hi: łOsa zjadłaś łoscypki? :decayed::tongue4:

ojej łoscypki fuj fuj fuj ale mimo wszystko smacznego fuj fuj fuj fuuuuj [br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 23:17_________________________________________________łoscypki sa z sera podlaskiego robione ? :polew: :polew: :polew: :polew: czy z koziego ? czy z koziego a kozy podlaskie ? :polew: :polew:

Opublikowano

Kicia nie przesadzaj :)

Rafałku to foto nie jest zbyt korzystne :gwizdanie:

Opublikowano

mati skad jestes? widze woj. małopolskie, czyli tam gdzieś okolice produkcji oscypków :naughty:

Opublikowano

Rafałku to foto nie jest zbyt korzystne :gwizdanie:

nie przesadzaj :) jest ok, ale jakoś tak bez uśmiechu, jakaś taka smutasowata na nim jesteś :decayed: I kolorki założyłaś ciemne i brak dużego uśmiechu... co jest?

Opublikowano

oscypki są dobre:D

ok ok sa dobre ale mi nie smakuja słone poza tym to ser...mi sie zdarza tylko biały spozywac żółty NIGDY chyba ze topiony :good:

Opublikowano

deprecha jesienno zimowa chyba Rafale:rolleyes:

Opublikowano

Rafałku to foto nie jest zbyt korzystne :gwizdanie:

nie przesadzaj :) jest ok, ale jakoś tak bez uśmiechu, jakaś taka smutasowata na nim jesteś :decayed: I kolorki założyłaś ciemne i brak dużego uśmiechu... co jest?

czy mowa o zdjeciu z winem w tle :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 23:24_________________________________________________

deprecha jesienno zimowa chyba Rafale:rolleyes:

dobra deprecha nie jest zła :>

Opublikowano

a no jestem jestem z małopolski :)) oscypki to raczej zakopane :P

Opublikowano

deprecha jesienno zimowa chyba Rafale:rolleyes:

uuu... nieciekawie :no: W Twoim stanie powinnaś być wiecznie szcześliwa, pozytywnie nastawiona na otaczający Cię świat :) Dla dobra dziecka :)

Opublikowano

witam;) Co tam u najmniejszych, genetycznie obciążonych miłością do 4 kołek spod znaku 4 kółek?;D

Opublikowano

:hi: wszystkich

odnośnie podpisu osetki to ja dzisiaj za wycieraczką znalazłem kalendarzyk a4klubEU

czyżby zatrudnili ulotkowiczów :gwizdanie:

Opublikowano

Rafal ale az tak zle nie jest :good:

od stycznia ruszamy z budowa, tzn narazie z formalnosciami, ale to mnie bardzo cieszy, i wogole to jest ok, tylko jakos tak mnie ta ciaza troszke przytlacza... jeszcze sie chyba nie umiem odnalezc w tym stanie... ale bedzie dobrze :>

Opublikowano

jest i Młody co tam słychać osetti :cool1:

Opublikowano

jest i Młody co tam słychać osetti :cool1:

dziekuje jakos leci, aczolwiek niełatwo i coraz ciężej jeśli chodzi o kilogramy oczywiście :disgust:

Opublikowano

no ja musze sie wam do czegos przyznac... nigdy oscypków nie jadłem... :embarrassed:

Opublikowano

no ja musze sie wam do czegos przyznac... nigdy oscypków nie jadłem... :embarrassed:

koniecznie spróbuj, nie sluchaj Kiciaka, pozniej sie wypowiesz. :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.