Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chętnie.... :)

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a więc trzebaby znaleźć sobię jakiś rozsądny temat i nie o audi

To jaki? :tongue4:

Opublikowano

ludzie, dlaczego ja jestem zawsze taka opóźniona :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

RAFAŁKU Z OKAZJI URODZINEK WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

:decayed::naughty::kox: :> :):evil:

Opublikowano

oSka dziękuję bardzo :) A gdzie buziaczek w ogoloną buźkę? :embarrassed:

Opublikowano

może mi coś doradzicie bo mam zamiar sie oświadczyć :>

ja Ci doradzę: zastanów się kilka razy :decayed:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 00:09_________________________________________________

oSka dziękuję bardzo :) A gdzie buziaczek w ogoloną buźkę? :embarrassed:

:* cmok :tongue4:

Opublikowano

może mi coś doradzicie bo mam zamiar sie oświadczyć :>

Musisz wypożyczyć wypaśne Audi :kox: Może załatwić Ci Q7 kumpla? :kox: Zajedziesz po nią i oświadczysz się "w aucie" :polew:

Opublikowano

:* cmok :tongue4:

Już lepiej :tongue4:

Opublikowano

no już :decayed: i nie przeszło ;(

to przepadłeś :tongue4:

Opublikowano

no w aucie juz mi wyszło jak w piosence no i wiesz co teraz. było dwoje a jest troje

Opublikowano

może mi coś doradzicie bo mam zamiar sie oświadczyć :>

Nie zastanawiaj się, tyle moge od siebie. ;(

Opublikowano

może mi coś doradzicie bo mam zamiar sie oświadczyć :>

Nie zastanawiaj się, tyle moge od siebie. ;(

Marcinek :pociesz::friends:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 00:16_________________________________________________dobra Panowie, dzisiaj już nie pogadamy, mamusia musi się wyspać....

spokojnej nocy, Rafałek jeszcze raz sto lat :decayed:

Opublikowano

Wiecie co chyba idę spać... Ciężki dzień mnie czeka jutro :naughty: a wieczorem :drunk:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 00:18_________________________________________________

Rafałek jeszcze raz sto lat :decayed:

Dzięki Oska :) Ja też uciekam kolorowych :wink4:

Opublikowano

no to i ja znikam. wolne mam to się wyśpię :tongue4:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 00:19_________________________________________________dobranoc

Opublikowano

no to i ja znikam. wolne mam to się wyśpię :tongue4:

:shocked: Ty masz wolne? :shocked::blink: masakra jakim cudem? :decayed:

Opublikowano

Spijcie dobrze.

może mi coś doradzicie bo mam zamiar sie oświadczyć :>

Nie zastanawiaj się, tyle moge od siebie. ;(

Marcinek :pociesz::friends:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 00:16_________________________________________________dobra Panowie, dzisiaj już nie pogadamy, mamusia musi się wyspać....

spokojnej nocy, Rafałek jeszcze raz sto lat :decayed:

:friends:

Opublikowano

mówiłem ze się oświadczam to i szefowa dała wolne :wink4:

hehehe :naughty::good: brykamy spać BRANOC :hi: ehhh starość nie radość... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.