Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co to Ryki :mysli:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co to Ryki :mysli:

no wiesz co :wallbash:

mała miescina w Lubelskim idealna na spota :polew:

Opublikowano

co to Ryki :mysli:

no wiesz co :wallbash:

mała miescina w Lubelskim idealna na spota :polew:

chcecie najechac grupowo jakas wioske :przebiegly: to jakies tajne plany :naughty: daleko od wrocka ??

Opublikowano

co to Ryki :mysli:

no wiesz co :wallbash:

mała miescina w Lubelskim idealna na spota :polew:

chcecie najechac grupowo jakas wioske :przebiegly: to jakies tajne plany :naughty: daleko od wrocka ??

to nie jest wioska :angry: heheh ale daleko jest od Wrocka :evil:

to taki spocik Radzyń&Ryki :naughty:

Opublikowano

co to Ryki :mysli:

no wiesz co :wallbash:

mała miescina w Lubelskim idealna na spota :polew:

chcecie najechac grupowo jakas wioske :przebiegly: to jakies tajne plany :naughty: daleko od wrocka ??

to nie jest wioska :angry: heheh ale daleko jest od Wrocka :evil:

to taki spocik Radzyń&Ryki :naughty:

mała miescina tak mi sie skojarzyła :tongue4: nie chciałem urazic :notworthy: musi byc ciekawie najechac mala miejscowosc banda :a4fan:

Opublikowano

To bedzie taki mały nalot na stosunkowo niedużą mieścine :decayed: oj bedzie sie działo :evil:

Opublikowano

Noo pierwszy raz tak zrobimy :P będą foooooty i looooty loooty :kox:

Opublikowano

mieszkałem tam jakiś czas tam była taka ulica co mi sie z alkoholem cały czas kojarzyła :drunk: :drunk: :beer1: :beer1: :beer1: :drinks: :drinks:

Opublikowano

to powodzonka ja mykam spac do jutra :hi: :hi: bzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

ps. Ja mieszkam na ul.Chmielnej :naughty::kox::naughty:

Opublikowano

a pod jakim wzgledem ci sie kojarzyła nazwa ulicy, bar, sklepy czy co :mysli:

3maj sie kolego i pamietaj Ryki to miasteczko nawet powiatowe :naughty:

Opublikowano

temat się ponownie ożywił i dobrze

to kiedy ten nalot na Ryki?? :evil:

Opublikowano

siema LRY i LRA :kox::hi:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 23:52_________________________________________________

to kiedy ten nalot na Ryki?? :evil:

No planowaliśmy w tą sobotę ale podobno tylko Ty będziesz więc chyba przełożymy na następny weekend? :rolleyes:

Opublikowano

siema LRA :cool1:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 23:53_________________________________________________no wychodzi ze bym był tyko ja, wiec to nie ma sensu, a następny weekend jak najbardziej może być

Opublikowano

No właśnie, tylko czy Jarkowi odpowiada... Mi to ryba :wink4: I tak potem sobie do Lublina polecę :wink4: Ile jest km z LRY do LU?

Opublikowano

następny jak najbardziej ale sobote to od 17 dopiero na tą postaram sie wrócic juz a niedziela cała wolna :gwizdanie:

Opublikowano

to ja tez sie pisze na następny tylko że mojej przyszłej żony juz nie zabiorę ;( to już dwie osoby mniej

Opublikowano

No właśnie a może niedziela? :rolleyes: Jareczku co o tym myślisz? Tylko potem StoRKa do LRA zabierzesz :decayed:

Opublikowano

Wiec umawiamy sie wstepnie na sobote 13.12 albo na niedzile 14.12 na jaka godzine?? Moze ktos jeszcze chętny :gwizdanie:

Puławy, Garwolin nie ma nikogo??

Co do trasy Ryki Lublin jest cos koło 70km

Opublikowano

to ja tez sie pisze na następny tylko że mojej przyszłej żony juz nie zabiorę ;( to już dwie osoby mniej

No fakt już 2 osoby mniej. LRY tu się GRATY naszemu demorkowi należą :drunk: przyszły rok zapowiada się obfitym przyrostem naturalnym klubowiczów :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.