Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko by pili :polew:

Jak jest okazja to trzeba :naughty:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a Wy tylko o alkoholizacji :rolleyes:

Opublikowano

No obudzili się :drunk: będzie zimowy będzie picie :decayed:

Opublikowano

witam panow i panie ooooska juz sama :naughty: ?

Opublikowano

będzie zimowy będzie picie :decayed:

Właśnie... będzie zimowy? Jeśli tak to gdzie? Demor wbijamy? :kox:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008' date=' 23:13[/size']_________________________________________________

niestety w tym tygodniu nie mogę :( W ten weekend muszę zadbać o kogoś innego :kox:

:decayed::( Trudno...

Opublikowano

witam panow i panie ooooska juz sama :naughty: ?

niestety tak ;(

Opublikowano

Na pewno w Nowym Roku :naughty:

Opublikowano

witam panow i panie ooooska juz sama :naughty: ?

niestety tak ;(

akurat sama a poasozycik ?? znaczy potomek sie nie liczy ?? :)[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 23:16_________________________________________________Ja tam jak sam zostaje to jestem w niebowziety :kox: :kox: :kox: :kox: :naughty: :naughty: :naughty: a Ty łezki ronisz :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Idę się ogolić bo wypada mieć gładziutką buźkę jutro :naughty:

Oczywiście wrócę tu zaraz :)

Opublikowano

Idę się ogolić bo wypada mieć gładziutką buźkę jutro :naughty:

a co Ty urodziny masz jutro czy jak ? :mysli:

Opublikowano

ale mi się już tęskni :(

Rafał o co kaman? pisz mi tu zaraz

Opublikowano

ale mi się już tęskni :(

Rafał o co kaman? pisz mi tu zaraz

a Ty juz w kraju czy nadal w slonecznej hiszpani ?? poradzilas sobie z traska na lotnisko ?? jak zdrowko ?? masz flage jakas malo polska nad zdjeciem stad pytanko :)

Opublikowano

czyżby jakieś spotkanie z siostrą młodego :drool: :kwiatek: eeee rafał nie podejrzewałem cie o to :polew:

Opublikowano

Kicia na lotnisko dojechałam bez problemu, a obecnie marznę w PL :wallbash:

Opublikowano

Kicia na lotnisko dojechałam bez problemu, a obecnie marznę w PL :wallbash:

w hiszpani chcialas polski w polsce chcesz hiszpani kobiety :polew: a Ja głupek masz w podpisie przeciez zegnaj hiszpanio :doh1:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 23:32_________________________________________________ok Ja zmykam do bzzzzzzzzzzzyyyyyyyyyyyyyyyyyspania :) kolorowych snow spokojnej nocki duzo ciepla przesylam tym co spedza ja samotnie :gwizdanie: hihihi branoc :) a na wszelki wypadek Rafał powodzenia sto lat szczescia zdrowia wszystkiego udanego czegokolwiek i sie nie zatnij :wink4:

Opublikowano

u to widzę ze coś się pusto robi mam nadzieje że rafał niedługo wróci bo cos karetkę słyszę za oknem :tongue4:

Opublikowano

czyżby jakieś spotkanie z siostrą młodego :drool: :kwiatek: eeee rafał nie podejrzewałem cie o to :polew:

:mysli: chyba nie... ale muszę to z nim obgadać :polew:

a na wszelki wypadek Rafał (...) i sie nie zatnij :wink4:

dzięki :decayed: zaciąłem się :wallbash: Ale buzia gładka jak pupcia niemowlaka (czyt. gotowa na jutrzejszy atak pci pięknej) :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.