Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry dobry

:kox: wróciła :kox::hi:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chłopaki w niedzielę nad ranem będę na lotnisku w Poznaniu, wie ktoś może jak tam dojechać szybko i sprawnie od strony Pleszewa, Jarocina?????? help :kox:

Opublikowano

chłopaki w niedzielę nad ranem będę na lotnisku w Poznaniu, wie ktoś może jak tam dojechać szybko i sprawnie od strony Pleszewa, Jarocina?????? help :kox:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: nie wierze wrocila naprawde ale chyba nie na dlugo juz gdzies leci :(

do poznania kiedys jechalem i bylem lekko zszokowany bo lotnisko jest z godzine za pozanniem :kwasny: i jak wpadlem na lotnisko to juz bylo po odprawie kierownik lotniska osobiscie mnie odprawil i wprowadzil do samolotu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

łOska ja nie pomogę :rolleyes: A wiesz co... napiszę Ci na PW :naughty:

Opublikowano

chłopaki w niedzielę nad ranem będę na lotnisku w Poznaniu, wie ktoś może jak tam dojechać szybko i sprawnie od strony Pleszewa, Jarocina?????? help :kox:

chłopak

chłopaki w niedzielę nad ranem będę na lotnisku w Poznaniu, wie ktoś może jak tam dojechać szybko i sprawnie od strony Pleszewa, Jarocina?????? help :kox:

a jak zdrowko ? jak dzidzia ?? :>

Opublikowano

wróciłam... a co nie pisałam?? :gwizdanie:

si, jestem w PL

Dzidzia rośnie, a zdrówko dopisuje, narazie

Opublikowano

wróciłam... a co nie pisałam?? :gwizdanie:

si, jestem w PL

Dzidzia rośnie, a zdrówko dopisuje, narazie

to super :> a gdzie lecisz chyba nie znowu w to samo odlegle miejsce ??[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 23:21_________________________________________________Ja odpadam juz do bzzzzzzzzz lece branoc koledzy kolezanki i dzieciaczki embrionki i inne pasozytki :wink4:

Opublikowano

ja też uciekam branoc :hi:

Opublikowano

ja dla odmiany, dopiero wstałem;D Co by tu teraz porobić...

Opublikowano

Kicia Mąż mi wylatuje na 3 tygodnie ;(

i musze go odstawić na lotnisko, już dostałam wskazówki od kolegów z Poznania, myślę, że dam radę, a jak nie to sie pogubię i przynajmniej będzie ciekawie :kox:[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 00:03_________________________________________________mykam do łóżeczka, muszę się teraz wysypiać, dlatego tak rzadko do Was zaglądam

moje Maleństwo ma już 7 tygodni :)

spokojnej nocki wszystkim

Opublikowano

Witam,

uuu.... a co tu tak pusto? :mysli:

Opublikowano

czuwam , witka

Opublikowano

hello jest tu kto

Sieeeeemaaaaa :hi::kox: Oczywiście wszystkim :wink4: Demor wbijaj na gg :naughty:

Opublikowano

wróciłam... a co nie pisałam?? :gwizdanie:

si, jestem w PL

Dzidzia rośnie, a zdrówko dopisuje, narazie

Asia oby tak dalej :good:

Opublikowano

a rafalekx zmienił auto i nic sie nie chwali

:polew: nie ja :tongue4: Ja mam A4 :kox:

Opublikowano

tak juz a citroenem to kto dzisiaj śmigał

:polew: Odwal się :tongue4: Ładnie idzie, niestety na miasto żwawszy i mniej paliwożerny niż A4 :decayed:

Opublikowano

oooo 1.9 w miscie nic nie pali :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.