Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chłopaki w niedzielę nad ranem będę na lotnisku w Poznaniu, wie ktoś może jak tam dojechać szybko i sprawnie od strony Pleszewa, Jarocina?????? help :kox:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: nie wierze wrocila naprawde ale chyba nie na dlugo juz gdzies leci :(

do poznania kiedys jechalem i bylem lekko zszokowany bo lotnisko jest z godzine za pozanniem :kwasny: i jak wpadlem na lotnisko to juz bylo po odprawie kierownik lotniska osobiscie mnie odprawil i wprowadzil do samolotu :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki w niedzielę nad ranem będę na lotnisku w Poznaniu, wie ktoś może jak tam dojechać szybko i sprawnie od strony Pleszewa, Jarocina?????? help :kox:

chłopak

chłopaki w niedzielę nad ranem będę na lotnisku w Poznaniu, wie ktoś może jak tam dojechać szybko i sprawnie od strony Pleszewa, Jarocina?????? help :kox:

a jak zdrowko ? jak dzidzia ?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam... a co nie pisałam?? :gwizdanie:

si, jestem w PL

Dzidzia rośnie, a zdrówko dopisuje, narazie

to super :> a gdzie lecisz chyba nie znowu w to samo odlegle miejsce ??[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 23:21_________________________________________________Ja odpadam juz do bzzzzzzzzz lece branoc koledzy kolezanki i dzieciaczki embrionki i inne pasozytki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicia Mąż mi wylatuje na 3 tygodnie ;(

i musze go odstawić na lotnisko, już dostałam wskazówki od kolegów z Poznania, myślę, że dam radę, a jak nie to sie pogubię i przynajmniej będzie ciekawie :kox:[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 00:03_________________________________________________mykam do łóżeczka, muszę się teraz wysypiać, dlatego tak rzadko do Was zaglądam

moje Maleństwo ma już 7 tygodni :)

spokojnej nocki wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam... a co nie pisałam?? :gwizdanie:

si, jestem w PL

Dzidzia rośnie, a zdrówko dopisuje, narazie

Asia oby tak dalej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak juz a citroenem to kto dzisiaj śmigał

:polew: Odwal się :tongue4: Ładnie idzie, niestety na miasto żwawszy i mniej paliwożerny niż A4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...