Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm....o co kamann :embarrassed:

Solar to nie o naszego spota chodzi :wink4:

Wpadajcie wpadajcie. Ja postaram się zawitać tak jak trzeba, a nie jak dotychczas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm....o co kamann :embarrassed:

Solar to nie o naszego spota chodzi :wink4:

Wpadajcie wpadajcie. Ja postaram się zawitać tak jak trzeba, a nie jak dotychczas :decayed:

na pewno ktos przyjedzie :decayed: my musimy was tez kiedys zaskoczyc na spocie tak jak wy nas zaskoczyliscie liczna grupka :decayed::naughty::good: branoc paniom i panom :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mojej mamie przywaliło w tyłek A4 cabrio, miało włączone ESP - niestety tutaj skutek był taki, że nigdzie nie mógł kierowca odbić (ślisko i ESP nie pozwala).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe i po co ludziom ESP :naughty:

:hi: bry ja na chwilkę :decayed: Osa coś nam ucichła na dobre :( Przyjechała do Polski i milczy... A miała tak organizować jakąś imprezę jak wróci :rolleyes:[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 23:29_________________________________________________Zauważyliście że ykk ostatnio jakiś cichy się zrobił? :mysli::blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mojej mamie przywaliło w tyłek A4 cabrio, miało włączone ESP - niestety tutaj skutek był taki, że nigdzie nie mógł kierowca odbić (ślisko i ESP nie pozwala).

ESP nie pozwala na sliskim skrecic :blink::shocked: chyba zaczne go wylaczac myslalem ze to pozwala kontrolowac tor jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam Q i też się bawię, tylko muszę ręczny poprawić :evil:

Ja mam Q ale niestety tez automata i d*pa blada rekawka nie mam co nawet dotykac bo cos sie spindoli podobno

cos = skrzynia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mojej mamie przywaliło w tyłek A4 cabrio, miało włączone ESP - niestety tutaj skutek był taki, że nigdzie nie mógł kierowca odbić (ślisko i ESP nie pozwala).

ESP nie pozwala na sliskim skrecic :blink::shocked: chyba zaczne go wylaczac myslalem ze to pozwala kontrolowac tor jazdy...

Tutaj masz troszk wiadomosci o ESP wiec sobie poczytaj :decayed: bedziesz bardziej wiedział o co sie rozbiega :wink4::kox::good:http://pl.wikipedia.org/wiki/ESP_(motoryzacja) oraz http://www.motofakty.pl/artykul/esp_jak_po_szynach.html[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 23:51_________________________________________________

Po co komu rękawek na śliskim. Wystarczy gaz i kiera :gwizdanie:

jak toczysz sie ze stromej górki na letnich wystarczy tylko właczony motor aby wspomaganie działało jak nalezy i hempel :naughty::decayed: zabawa wowczas jest gwarantowana :good::decayed::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokorny sługa dziękuje :) Mniej więcej wiem, o co chodzi w ESP, ale chodziło mi po prostu o to, że chłopak chciał odbić szybko w prawo, żeby uniknąć zderzenia, a tam była totalna szklanka, więc ESP próbując wyprowadzić auto z poślizgu, przyblokowało możliwość skręcenia, co na tak śliskiej jezdni, byłoby z pewnością bardzo trudną sprawą;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tak myslalem ze to stabilizuje tor jazdy ale z tego co kolega napisal...wynika ze ESP działa jak blokada skretu "ślisko ESP nie pozwala)

miałem juz kilka goracych zdarzen na drodze i kilka razy DSC ESP i inne cuda pomogły :naughty:

wiec lekkie zdziwko mnie złapało na to co przeczytałem [br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 00:00_________________________________________________

pokorny sługa dziękuje :) Mniej więcej wiem, o co chodzi w ESP, ale chodziło mi po prostu o to, że chłopak chciał odbić szybko w prawo, żeby uniknąć zderzenia, a tam była totalna szklanka, więc ESP próbując wyprowadzić auto z poślizgu, przyblokowało możliwość skręcenia, co na tak śliskiej jezdni, byłoby z pewnością bardzo trudną sprawą;/

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) to rozumiem :) a masz jakies fajne MP3 :naughty::polew: tak od tematu...

ta sytuacje zrozumialem z ESP :hi:[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 00:02_________________________________________________

dobra mykam spać... BRANOC :hi:

branoc do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mp3 powiadasz....zależy, co dla kogo jest fajne;) Dla mnie fajne, jest ponadczasowe - http://raban.wrzuta.pl/audio/dknzCiZh9K/andain_-_beautiful_things Coś pięknego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...