Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gra ktos czasem w Gta2 multiplayer :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 00:31_________________________________________________

widze że ktoś po nocach w google niezłe hasła wpisuje :wink4:

chyba nie myslisz o mnie :polew: :polew:

o sobie na pewno nie myślałem :wink4:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

odrazu wyrosłem :gwizdanie: dobra ro***erducha na nudne wieczory w sieci :good:

Opublikowano

o patrz w sumie blisko :gwizdanie:

Opublikowano

eee tam tu sie nic nie dzieje :thumbdown: ludzi nie ma wszystko za robotą w wawie albo za granicą :wallbash:

Opublikowano

to wiecej miejsca dla nas :decayed:[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 00:40_________________________________________________a może byśmy naszym radzyńskim team'em najechani na miasto:)

Opublikowano

jeszcze zeby to miejsce szło wykorzystać jakos a tak to zawsze cos nie tak <milicja> :polew: :polew:

dobra wracam do gry :naughty: :naughty: 3mka

w sumie mozna kiedys spota zrobić ode mnie jest jeszcze 2 :naughty: dobra ide bo juz tam sie zagrzewa wszystko

Opublikowano

witam panowie

widzę, ze się temacik spota w rykach pojawił :naughty:

ja oczywiście jestem za, można by jakaś ekipę skołować :a4fan:

Opublikowano

witam panowie

widzę, ze się temacik spota w rykach pojawił :naughty:

ja oczywiście jestem za, można by jakaś ekipę skołować :a4fan:

Mania kury bić, jutro SPOT a rosół na dwóch nogach spaceruje...ja kury nie zabije za bardzo przejmujące :polew:

Idę spać -Powodzenia, do jutra!!

Opublikowano

no ja jestem za spotem :decayed: nas by było 3 ale na dwa auta bo 4 tylko za panną teraz lata a 5 to tylko na tirach[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 00:58_________________________________________________można by jakies vagowanko zrobić:)

Opublikowano

no nas też ze 3 by było, trzeba ustalić gdzie i kiedy i jazda :evil:

Opublikowano

napewno na weekendzie bo 1 nam studiuje a ja w tygodniu po 10 godzin pracuje

Opublikowano

no ja też studiuje, i tylko weekend wchodzi w gre

Opublikowano

to ja wyśle Ci na pw mój numer i jakos sie zgadamy który weekend bo musze zebrać jakoś swoich ''ślumaków'' do kupy

Opublikowano

to ja wyśle Ci na pw mój numer i jakos sie zgadamy który weekend bo musze zebrać jakoś swoich ''ślumaków'' do kupy

dobra, to będziemy w kontakcie :)

Opublikowano

no ja jestem za spotem :decayed: nas by było 3 ale na dwa auta bo 4 tylko za panną teraz lata a 5 to tylko na tirach[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 00:58_________________________________________________można by jakies vagowanko zrobić:)

Ooooo Jareczku widzę że udzielasz się tu ostro :polew: Który to ten 4ty co teraz za panną lata? :naughty: A nowego liczyłeś? Właśnie zdał prawko szuka A4ki :naughty:

to ja wyśle Ci na pw mój numer i jakos sie zgadamy który weekend bo musze zebrać jakoś swoich ''ślumaków'' do kupy

Ja Ci dam "ślumaków" :bicz3: A co do spota jestem za :>

A tak nawiasem... co wy tak wcześnie spać chodzicie? :gwizdanie: BRY wszystkim :hi::naughty:

Opublikowano

DOBRY WIECZOR :)

Opublikowano

dobry dobry

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.