Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co tu się dzieje robaczki :przebiegly:

:hi:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew::nabijasie: chciałbym miec takie długie swiatła u siebie w aucie :kox: :gwizdanie:

to pomyśl o Zenonie, najlepiej bi :polew: :polew: :naughty:

Poszukam na allegro.pl tam na pewno znajde wszystko :kox: Zenona rownież :polew::tongue4:
Opublikowano

cholera, pewnie znowu ktoś pod blokiem na długich jeździ :polew:

:polew::nabijasie: chciałbym miec takie długie swiatła u siebie w aucie :kox: :gwizdanie:

Zalezy w ktorym. Kiedys moze wkleje zdjecia mojego Stralisa. Na dlugich zapala sie 12 reflektorow :gwizdanie:

Przeciwnik pada trupem zanim go rozjedziesz :laghing2:

Opublikowano

A co tu się dzieje robaczki :przebiegly:

:hi:

Tak jak widac :tongue4:
Opublikowano

A co tu się dzieje robaczki :przebiegly:

:hi:

Tak jak widac :tongue4:

kolega Solarek szuka Zenona :polew:

Opublikowano

Poszukam na allegro.pl tam na pewno znajde wszystko :kox: Zenona rownież :polew::tongue4:

Szukaj szukaj... Bo jak tylko zobaczysz moje światełka na spocie to max 2-3 tygodnie i założysz soczeweczki z 6000K :kox:[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 00:39_________________________________________________

kolega Solarek szuka Zenona :polew:

Biedaczysko... ja widziałem ostatnio że on był jakiś taki dziwny, zamyślony na tym ostatnim spocie w Chełmie :mysli:

Opublikowano

Ciekawe dlaczego :banan1::naughty::polew:

Opublikowano

Ciekawe dlaczego :banan1::naughty::polew:

prawie odgadłas moj problem :tongue4::wink4::kox:
Opublikowano

Mam nadzieję, że prawie robi wieeelką różnicę :gwizdanie:

Opublikowano

Ojj Solarek Solarek... co z Ciebie wyrośnie :tongue4:

Opublikowano

Biedaczysko... ja widziałem ostatnio że on był jakiś taki dziwny, zamyślony na tym ostatnim spocie w Chełmie :mysli:

:tongue4: hehe ja zamyslony i dziwny :gwizdanie: wydawalo Ci się :wink4:
Opublikowano

cholera, pewnie znowu ktoś pod blokiem na długich jeździ :polew:

:polew::nabijasie: chciałbym miec takie długie swiatła u siebie w aucie :kox: :gwizdanie:

Zalezy w ktorym. Kiedys moze wkleje zdjecia mojego Stralisa. Na dlugich zapala sie 12 reflektorow :gwizdanie:

Przeciwnik pada trupem zanim go rozjedziesz :laghing2:

Generalnie problem jest troszke bardziej zlozony, ale jest w tym czesc prawdy :naughty:
Opublikowano

Ojj Solarek Solarek... co z Ciebie wyrośnie :tongue4:

przekonamy się w niedalekiej przyszłości :naughty:
Opublikowano

przekonamy się w niedalekiej przyszłości :naughty:

hehe no przekonamy :wink4: Kiedy wpadacie do LBN na spota? Mam nadzieję że nie jutro, bo mnie jutro nie ma :decayed: Ale na następnym już powinienem się pojawić :good:

Opublikowano

Na najbliższym spocie ktoś poczuje to zapewne najmocniej...

Opublikowano

przekonamy się w niedalekiej przyszłości :naughty:

hehe no przekonamy :wink4: Kiedy wpadacie do LBN na spota? Mam nadzieję że nie jutro, bo mnie jutro nie ma :decayed: Ale na następnym już powinienem się pojawić :good:

Jutro to pewnie nie :embarrassed: ale na nastepnego mysle ze ktos z LC się pojawi :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 00:52_________________________________________________

Na najbliższym spocie ktoś poczuje to zapewne najmocniej...

hmmm....o co kamann :embarrassed:
Opublikowano

hehe . o czym wy tu gadacie....?

Gratuluje koleżance Azunia rangi klubowicza , :hi: witaj w klubie.

Opublikowano

Dzięki, czuję się dumna nosząc tą gwiazdę czeriffa :kox:

Opublikowano

Dzięki, czuję się dumna nosząc tą gwiazdę czeriffa :kox:

no ....jest z czego , nie wszyscy maja tą przyjemność. Jesteś niejako wyróżniona. :hi:

Opublikowano

Wiem o tym :>

branoc Panom, grzecznie iść spać (się) :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.