Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witka :przebiegly: hmm z kim sie tu witac jak pustkami swieci :thumbdown:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

o jak tłocznie sie zrobiło na szczescie nie ma rymowaczy i mozna po ludzku pisac :cool1:

Opublikowano

:hi:

cześć Tomku :)[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 00:22_________________________________________________

o jak tłocznie sie zrobiło na szczescie nie ma rymowaczy i mozna po ludzku pisac :cool1:

tak sądzisz, że nas nie ma?

:decayed:

Opublikowano

ja żłopię piffo :>

Opublikowano

:hi:

cześć Tomku :)

cześć

Asiu :decayed:

Opublikowano

:hi:

cześć Tomku :)

cześć

Asiu :decayed:

no wreszcie mnie zauważył :tongue4:

Opublikowano

:hi:

cześć Tomku :)[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 00:22_________________________________________________

o jak tłocznie sie zrobiło na szczescie nie ma rymowaczy i mozna po ludzku pisac :cool1:

tak sądzisz, że nas nie ma?

:decayed:

się doigrałem i znowu nic do powiedzenia w rymie nie miałem i w popłochu uciekać (musiałem) muszę :naughty:

Opublikowano

:hi:

cześć Tomku :)[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 00:22_________________________________________________

o jak tłocznie sie zrobiło na szczescie nie ma rymowaczy i mozna po ludzku pisac :cool1:

tak sądzisz, że nas nie ma?

:decayed:

się doigrałem i znowu nic do powiedzenia w rymie nie miałem i w popłochu uciekać (musiałem) muszę :naughty:

no i mówisz o ludzkim pisaniu a sam rymujesz, oj Krzysiu Krzysiu :wink4:

Opublikowano

nie ma rymu nie ma nie przyznaje sie...nie czuje jak rymuje :polew:

Opublikowano

o rymowaniu nie zapomnimy,

i z Asią wspólny wierszyk stworzymy,

bo chodź pomysłów nie było,

piwko rozum rozjaśniło,

szybko słowa poskładało,

i kilka rymów powstało,

a tym co nasze rymowanie sie nie spodobało,

już dawno w krainę snów zabrało,

więc rymujmy śmiało,

co by życie wesoło mijało :naughty: :naughty:

Opublikowano

aj się Tomasz rozkręcił,

do rymowania zachęcił..

ja jeszcze weny nie złapałam..

ale długo nie będę dziś spała,

to może coś stworzę

zanim spać się położę :naughty:

Opublikowano

ja to już nic nie sklecę

bo spać grzecznie lecę,

wam życzę miłego wieczoru,

i wspaniałego jutro humoru :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ja dzis sie napierdoliłe*&^% grzecznie na dobranoc lekko ktoś mi połamał serce :wallbash: znieczulenie działa nocniaków pozdrawiam i odpadam w objecia morfeusza pozdro ;(

Opublikowano

objecia morfeusza

mateusza :mysli::decayed:

Opublikowano

Morfeusz (gr. Μορφεύς Morpheus) – w mitologii greckiej bóg marzeń sennych. Postać o wielkiej mądrości. Jego ojcem był Hypnos, bóg snu, stryjem Tanatos, bóg śmierci, posłaniec Hadesu, zaś braćmi – Ikelos (Fobetor) oraz Fantasos.

Morfeusz miał zdolność przybierania dowolnej postaci i ukazywania się w snach jako osoba ukochana. dobranoca

Opublikowano

Współczucie, kiciu, natomiast wielce prawdopodobne jest, że "(...) to zła kobieta była..."

Opublikowano

dzieki pewnie masz racje jak to wszystkie kobiałki :disgust: może nie ładnie z mojej strony ale... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: jeszcze pożałuje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzieki pewnie masz racje jak to wszystkie kobiałki :disgust: może nie ładnie z mojej strony ale... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: jeszcze pożałuje :polew: :polew: :polew:

asz Ty :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.