Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

nie zlamala serca mi ze mnie odrzucila zlamala mi serce bo sie dobiera do mojego kumpla wiec sie dogadalem z koleszka ze Ja przyjmie zrobi swoje i :hi::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiec sie dogadalem z koleszka ze Ja przyjmie zrobi swoje i :hi::cool1:

ja mysle ze ten koleszka i tak by to zrobil :polew:

powiem wiecej moze teraz nawet bedzie to robil czesciej :> :sexinbed:

chyc moge sie mylic :mysli::tongue4:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 00:54_________________________________________________na pewno dobrze sie dogadales ? :cool1::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze sie dogadałem :good: nie chciał tego robic w sumie nic do niej nie ma procz tego ze jest niezla z niej d*pa hehe wiec mowi ze odpuszcza z nia temat ale dogadalismy sie ze nauczka musi być :evil: wiec sie "zmusi" :polew: i pusci z torbami :wink4: [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 01:13_________________________________________________ :a4fan: Nr 1 :naughty:

http://www.auto-motor-i-sport.pl/magazyn/Raport-DEKRA-usterki-ranking-niezawodnosci-8763-3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze sie dogadałem :good: nie chciał tego robic w sumie nic do niej nie ma procz tego ze jest niezla z niej pupa hehe wiec mowi ze odpuszcza z nia temat ale dogadalismy sie ze nauczka musi być :evil: wiec sie "zmusi" :polew: i pusci z torbami :wink4: [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 01:13_________________________________________________ :a4fan: Nr 1 :naughty:

http://www.auto-motor-i-sport.pl/magazyn/Raport-DEKRA-usterki-ranking-niezawodnosci-8763-3.html

jak już taki menszu jesteś i taki super boy, i w swoim towarzystwie jesteś rozchwytywany, do tego jesteś za***iście przystojny, inteligentny i prze zabawny to mam jedną rade pierd.... się w łeb i nie pisz takich rzeczy o kobiecie (dziewczynie) bo jak byś naprawdę miał to coś to byś raczej pisał jak tu "delikatnie zerwać z dziewczyną" :cool1:

sorki że w dzień i sorki za OT ale jaka by nie była jest to KOBIETA a kobiecie szacunek się należy POZDRAWIAM :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezy sie szacunek jak zachowuje sie fer :tongue4: a jak nie to mozna jechac po bandzie i tyle :) wkoncu rownouprawnienie jest :cool1:

:good: tak trzymaj kiciafirerek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze sie dogadałem :good: nie chciał tego robic w sumie nic do niej nie ma procz tego ze jest niezla z niej pupa hehe wiec mowi ze odpuszcza z nia temat ale dogadalismy sie ze nauczka musi być :evil: wiec sie "zmusi" :polew: i pusci z torbami :wink4: [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 01:13_________________________________________________ :a4fan: Nr 1 :naughty:

http://www.auto-motor-i-sport.pl/magazyn/Raport-DEKRA-usterki-ranking-niezawodnosci-8763-3.html

jak już taki menszu jesteś i taki super boy, i w swoim towarzystwie jesteś rozchwytywany, do tego jesteś za***iście przystojny, inteligentny i prze zabawny to mam jedną rade pierd.... się w łeb i nie pisz takich rzeczy o kobiecie (dziewczynie) bo jak byś naprawdę miał to coś to byś raczej pisał jak tu "delikatnie zerwać z dziewczyną" :cool1:

sorki że w dzień i sorki za OT ale jaka by nie była jest to KOBIETA a kobiecie szacunek się należy POZDRAWIAM :tongue4:

dzieki za komplementy nie znasz mnie ale milo ze tak mnie postrzegasz dzieki :good: co do bicia sie to nie bardzo preferuje takie zabawy wiec dzieki za rady ale nie skorzystam . ogolnie zalecam troche dystansu do sprawy w temacie sa wiersze zarty leje sie woda czy pifko wiec luuzik :) dziewczyna postapila nie fer bedzie nauczka nie uratujesz jej przykro mi to pisac ale szarpanie sie przed 23cia w tym watku nie przekonalo mnie do zmiany planow ;) i jak wczesniej napisalem dystans zart luzik :cool1: [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:08_________________________________________________

Nalezy sie szacunek jak zachowuje sie fer :tongue4: a jak nie to mozna jechac po bandzie i tyle :) wkoncu rownouprawnienie jest :cool1:

:good: tak trzymaj kiciafirerek :evil:

dzieki za wsparcie i zrozumienie jest rownouprawnienie lekcja zycia sie jej przyda zreszta jak kazdemu od czasu do czasu trafiaja sie kobiety wredne ale i nie moge napisac ze wrednego faceta w zyciu nie spotkalem niestety po kazdej stronie sa aniolki i diabełki :) młoda jest szybko lekcje zalapie :naughty: poczuje sie jak porzucony słonecznik :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już taki menszu jesteś i taki super boy, i w swoim towarzystwie jesteś rozchwytywany, do tego jesteś za***iście przystojny, inteligentny i prze zabawny to mam jedną rade pierd.... się w łeb i nie pisz takich rzeczy o kobiecie (dziewczynie) bo jak byś naprawdę miał to coś to byś raczej pisał jak tu "delikatnie zerwać z dziewczyną" :cool1:

sorki że w dzień i sorki za OT ale jaka by nie była jest to KOBIETA a kobiecie szacunek się należy POZDRAWIAM

no nie mogę :polew:

Góral to stara wraca Ci po 3 nocach baletu na chwiejnych nogach

a Ty do niej z kwiatkami bo co bo szacuneczek? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...