Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie zlamala serca mi ze mnie odrzucila zlamala mi serce bo sie dobiera do mojego kumpla wiec sie dogadalem z koleszka ze Ja przyjmie zrobi swoje i :hi::cool1:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiec sie dogadalem z koleszka ze Ja przyjmie zrobi swoje i :hi::cool1:

ja mysle ze ten koleszka i tak by to zrobil :polew:

powiem wiecej moze teraz nawet bedzie to robil czesciej :> :sexinbed:

chyc moge sie mylic :mysli::tongue4:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 00:54_________________________________________________na pewno dobrze sie dogadales ? :cool1::polew: :polew:

Opublikowano

dobrze sie dogadałem :good: nie chciał tego robic w sumie nic do niej nie ma procz tego ze jest niezla z niej d*pa hehe wiec mowi ze odpuszcza z nia temat ale dogadalismy sie ze nauczka musi być :evil: wiec sie "zmusi" :polew: i pusci z torbami :wink4: [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 01:13_________________________________________________ :a4fan: Nr 1 :naughty:

http://www.auto-motor-i-sport.pl/magazyn/Raport-DEKRA-usterki-ranking-niezawodnosci-8763-3.html

Opublikowano

dobrze sie dogadałem :good: nie chciał tego robic w sumie nic do niej nie ma procz tego ze jest niezla z niej pupa hehe wiec mowi ze odpuszcza z nia temat ale dogadalismy sie ze nauczka musi być :evil: wiec sie "zmusi" :polew: i pusci z torbami :wink4: [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 01:13_________________________________________________ :a4fan: Nr 1 :naughty:

http://www.auto-motor-i-sport.pl/magazyn/Raport-DEKRA-usterki-ranking-niezawodnosci-8763-3.html

jak już taki menszu jesteś i taki super boy, i w swoim towarzystwie jesteś rozchwytywany, do tego jesteś za***iście przystojny, inteligentny i prze zabawny to mam jedną rade pierd.... się w łeb i nie pisz takich rzeczy o kobiecie (dziewczynie) bo jak byś naprawdę miał to coś to byś raczej pisał jak tu "delikatnie zerwać z dziewczyną" :cool1:

sorki że w dzień i sorki za OT ale jaka by nie była jest to KOBIETA a kobiecie szacunek się należy POZDRAWIAM :tongue4:

Opublikowano

Nalezy sie szacunek jak zachowuje sie fer :tongue4: a jak nie to mozna jechac po bandzie i tyle :) wkoncu rownouprawnienie jest :cool1:

:good: tak trzymaj kiciafirerek :evil:

Opublikowano

dobrze sie dogadałem :good: nie chciał tego robic w sumie nic do niej nie ma procz tego ze jest niezla z niej pupa hehe wiec mowi ze odpuszcza z nia temat ale dogadalismy sie ze nauczka musi być :evil: wiec sie "zmusi" :polew: i pusci z torbami :wink4: [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 01:13_________________________________________________ :a4fan: Nr 1 :naughty:

http://www.auto-motor-i-sport.pl/magazyn/Raport-DEKRA-usterki-ranking-niezawodnosci-8763-3.html

jak już taki menszu jesteś i taki super boy, i w swoim towarzystwie jesteś rozchwytywany, do tego jesteś za***iście przystojny, inteligentny i prze zabawny to mam jedną rade pierd.... się w łeb i nie pisz takich rzeczy o kobiecie (dziewczynie) bo jak byś naprawdę miał to coś to byś raczej pisał jak tu "delikatnie zerwać z dziewczyną" :cool1:

sorki że w dzień i sorki za OT ale jaka by nie była jest to KOBIETA a kobiecie szacunek się należy POZDRAWIAM :tongue4:

dzieki za komplementy nie znasz mnie ale milo ze tak mnie postrzegasz dzieki :good: co do bicia sie to nie bardzo preferuje takie zabawy wiec dzieki za rady ale nie skorzystam . ogolnie zalecam troche dystansu do sprawy w temacie sa wiersze zarty leje sie woda czy pifko wiec luuzik :) dziewczyna postapila nie fer bedzie nauczka nie uratujesz jej przykro mi to pisac ale szarpanie sie przed 23cia w tym watku nie przekonalo mnie do zmiany planow ;) i jak wczesniej napisalem dystans zart luzik :cool1: [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:08_________________________________________________

Nalezy sie szacunek jak zachowuje sie fer :tongue4: a jak nie to mozna jechac po bandzie i tyle :) wkoncu rownouprawnienie jest :cool1:

:good: tak trzymaj kiciafirerek :evil:

dzieki za wsparcie i zrozumienie jest rownouprawnienie lekcja zycia sie jej przyda zreszta jak kazdemu od czasu do czasu trafiaja sie kobiety wredne ale i nie moge napisac ze wrednego faceta w zyciu nie spotkalem niestety po kazdej stronie sa aniolki i diabełki :) młoda jest szybko lekcje zalapie :naughty: poczuje sie jak porzucony słonecznik :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a Ja branoc juz do jutra :hi:

Opublikowano

jak już taki menszu jesteś i taki super boy, i w swoim towarzystwie jesteś rozchwytywany, do tego jesteś za***iście przystojny, inteligentny i prze zabawny to mam jedną rade pierd.... się w łeb i nie pisz takich rzeczy o kobiecie (dziewczynie) bo jak byś naprawdę miał to coś to byś raczej pisał jak tu "delikatnie zerwać z dziewczyną" :cool1:

sorki że w dzień i sorki za OT ale jaka by nie była jest to KOBIETA a kobiecie szacunek się należy POZDRAWIAM

no nie mogę :polew:

Góral to stara wraca Ci po 3 nocach baletu na chwiejnych nogach

a Ty do niej z kwiatkami bo co bo szacuneczek? :polew:

Opublikowano

Pannnnowie nie szarpać się mi tu :decayed:

Opublikowano

Mamy weekend :cool1::kox: :kox: :kox:

Wiec udanego zycze :drinks:

Opublikowano

gdzie tam weekend....

Opublikowano

no jak to piatek :cool1: chyba mamy :>

Opublikowano

a piatek piatek witam po 23ciej :hi::przebiegly:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

hello w sobote wszystkim :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.