Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

juz po polnocy wiec dolaczam do was :)

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

juz po polnocy wiec dolaczam do was :)

Katarzyno witajjjjjj :)

Opublikowano

Czemu? Czemu tego nie wiem,

Że są w wątku nowe posty?

Wraz z północą minął dzień,

Więc by temat znów nie ostygł,

Witam i następnym razem,

Proszę się do mnie odezwać,

Nie popuszczę tego płazem,

A nie chcę nikogo zezwać :tongue4:

Sam tradycji dopełniwszy,

Kładę się chory do łóżka.

Mleko z masłem już wypiwszy -

Przyniosła mi dobra wróżka:)

Gdyby była złotą rybką,

Co życzenia spełnia trzy,

Dałbym jej odpowiedź szybką-

Teraz wierszyk piszesz TY :gwizdanie:

Opublikowano

Hej co tu tak wcześnie cicho :kox:

Opublikowano

Hej co tak wczesnie tu cicho? :kox::decayed:

Opublikowano

witam!

witam :naughty:

Opublikowano

Witam wszystkie nowe panie

teraz przyszła kolej na nie

niech napiszą coś nowego!

przyznasz racje mi kolego

ze chętnie ich wierszy posłuchamy

i z pewnością pochwalić nie omieszkamy

To moje pierwsze rymy

z czasem się rozkręcimy

życzę wszystkim miłego wieczoru

może nie będzie tu żadnego sporu

:)

Opublikowano

pier**licie towarzysze,

kiedy smucić nie musicie.

Walki piekne na polsacie

ktorych pewnie nie oglądacie.

Diablo koksa nieźle młóci

żaden z kibiców się nie smuci

Dla mnie wynik jest juz znany

Choć na pewno nie ustawiany

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

I nobile się pojawił

rymy swoje nam tu sprawił.

mamy tutaj piękny wątek

rymowania dziś początek...

ja zaczynam - nie ma bata,

rym mi koło ch :gwizdanie: też nie lata :wink4:

dawać panie i panowie

może ktoś coś dzisiaj powie...

ciekawego lub też nie,

dawać, rymy - nie jest źle :naughty:

powitać... :evil::punk:

Opublikowano

porymowane :decayed:

Opublikowano

Będę dziś inicjatorem,

Co raz wtóry przetnie wstęgę.

Nocną jazdę rozpocząłem,

Teraz więc kolana zegnę

I usiądę do laptopa,

Sprawdzić listę obecności -

Kto się świeci na zielono,

Ilu w wątki mamy gości?

Przyzywam teraz zaufanych ludzi,

Tych, na których można liczyć.

Chciałbym wiedzieć, jak się mają?

Może chcą się czymś poszczycić?

Droga wolna, szlak przetarty

Dwudziestego już siódmego września -

Team do kompa siada zwarty

Nie Mickiewicz to, nie Leśmian -

My są tylko amatorzy,

Ale warto też pokminić

By wers pierwszy z wersem drugim

Poetyckimi uczynić :>

Opublikowano

Kil :*

wczoraj wiozłam z wesela takiego znajomka, bardzo podobny był do Ciebie :)

a w jednej dłoni trzymał 0.7 a w drugiej tulił ananasa :decayed:

Opublikowano

Chyba z poprawin go wiozłaś,

Skoro w niedzielę

O sobowtórze moim

Kompletnie nic nie wiem!

Z dwóch rzeczy powyższych,

Muszę się przyznać,

Wybrałbym pierwsze,

Z tym drugim - łatwizna;p

Opublikowano

Ananasa tulił w ramionach,

bo nie chciała się tulić doń Ona.

Wysiadła trzaskając mi drzwiami,

wnerwiona zaczęłam rzucać "kur*ami".

Opublikowano

Siema siema, niezla sciema

Ze tu niby nikogo niema.

Wszyscy bystrzy wiedza o tym,

Ze tu nocny mamy motyw,

By do lozka isc z nienacka,

Zamiast meczyc swego wa...cka :D

W tv meczu ani boksu,

Daj renacie troche koksu,

By ta panna mloda zwinna,

Czynnosc swoja tluc powinna.

W innym razie popros kasie,

Kasia bez skrupulow zda sie.

Teraz koncze swe kazanie,

Gdyz jest pora na... :D[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 00:29_________________________________________________Pozdro dla halabardnikow,

Wloczek, sroczek i nocnikow,

Mam, tatusiow oraz corek,

Specjal pozdro dla blacharek,

Tipsiar, solar i puszczalskich,

Dla tych przed telewizorem, w kinie,

Nic nikogo nie ominie :D

Srodkowym dla politykow,

Psow, pieseczkow, policjantow,

I dla wsiowych imigrantow,

Dla kazdego cos milego,

Specjal pozdro moj kolego:D[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 00:35_________________________________________________A ze juz sie rozpisalem,

Chce pozdrowic moja mame,

Tate, braci i kolegow

No i naszych nocnych szpiegow :decayed:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 00:37_________________________________________________Halo co z wami :thumbdown:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 23:39_________________________________________________Wierze w siebie, biedy nie reprezentuje,

Zyje godnie, choc tego nie pokazuje,

Rymem sie truje, winylem skreczuje,

Moje slowo twoje slowo dobrze ujmuje,

Co Ty czujesz, srednio mnie interesuje,

Gdyz moje slowo w powietrze wzlatuje,

Wiatr je psuje,

Lecz ja sie nie przejmuje,

Raperskie abecadlo mnie dzisiaj nurtuje,

Uje muje to zadna zagwostka,

Gdyz rap jest dla mnie jak historia polska,

Przejmujacy, nurzacy, czasem irytujacy,

Bawiacy,smieszacy nawet rozweselajacy,

Wiec co wy na to, czekam na riposte

Gdyz moje slowa sa dla kazdego proste i wziosle ;)

:decayed:

Opublikowano

Ty piszesz wzniośle,

Ja zaś prostacko,

Wyrażę na oślep

Me credo,hasło!

Weź ze dwa buszki,

A potem zasiądź,

Łyknij dwa duszki,

I sobą już bądź -

Wyraź emocje,

Co Cię nurtują

Zarywaj noce,

Choć zmierzchem plują.

Pisz w Nocnej Jeździe

Co umysł dyktuje -

Bo każdy wreszcie

Sens w tym znajduje:)

Opublikowano

Witka nocnym wozakom. :hi:

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

Asia pilnuj bo ja niestety zawijam w kimę. Dobrej nocki. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.