Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Srednio mi sie te kolorowe felgo podobaja- no chyba zeby by byly kompletnie biale lub w czarnym macie.

Ale ostatnio zaczynaja sie te biale pojawiac

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

białe wyglądają za***iście jak są czyściutkie, a wiesz co się robi z felą od pyłu z klocków, codziennie myjka i efekt jest :gwizdanie:

Opublikowano

Nie, nie, nie... całeee :decayed:

Zielone:

img3965f.jpg

i te żółte z innych ujęc:

10118_1237702631096_1485168164_649977_4565201_n.jpg

h2oi09002.jpg

Opublikowano

no ale de facto to nikt z nas nie lubi brudu na feldze- nawet srebrnej- wiec...

...w sumie jak autko jest brudne to tez ciekawy urok, co jak "RACING-LOOK" :decayed:

Opublikowano

tutaj felga z rantem z dwóch kolorach ale dodatki :kox:

64439f05.jpg[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 22:45_________________________________________________ale ten żółty zaje*iście komponuje się ze srebrnym autkiem :kox:

Opublikowano

s4vort.jpg

bielutkie są piękne :naughty:

Opublikowano

w tym kolorze i w przy tej pogodzie :slina: ogólnie podoba mi się ta butelkowa zieleń od 1998 roku :good:[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 22:49_________________________________________________slepy - a ty dalej ze znaczkiem OOOO śmigasz? :naughty:

4336399584_2e12151d93_b.jpg:naughty:

Opublikowano

Jak dla mnie najpiękniejsza zieleń na b5

lz6lkaktusgrnperleffekt.jpg

LZ6L - Kaktusgrün Perleffekt[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 22:54_________________________________________________już niedługo, CerB :wink4: pamiętam o Tobie, może się jutro z tym pobawię, do sreberka za***iście ten czarny znaczek pasuje :kox:

Opublikowano

zdjęcie wyżej nie chce mi się załadowac... nie widzę auta ;(

Opublikowano
lz6lkaktusgrnperleffekt.jpg
Opublikowano

Proszę proszę...kto zagościł w Nocnej Jeździe :decayed:

Opublikowano

yO! ja tez dawno nie zagladalem, co tam everybody?

Opublikowano

dalej auta nie widzę, ale to jest ten kolor, który był na aucie Hawaja? Bo wg. właśnie ten miażdży :cool1:

LZ6L_-_Kaktusgr%C3%BCn_Perleffekt.jpg

Opublikowano

Jeśli chodzi o dodatki to polecam temat mrogala :naughty: Jeszcze nie dodał fotki z ostatnich zmian, ale walczy z czerwonymi i czarnymi dodatkami do sreberka na czarnej feldze :) Na żywo wygląda super. Jak skończy pokaże efekty :good:

Opublikowano

Taa.. on pierwszy na naszym forum zapoczątkował tą mode :wink4: [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 23:17_________________________________________________a ogólnie co myślicie o tych felgach do srebrnego auta:

DSC00044.jpg

ale jak narazie w alu kolorze i na ładniejszej oponce :decayed:

Opublikowano

Taa.. on pierwszy na naszym forum zapoczątkował tą mode :wink4: [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 23:17_________________________________________________a ogólnie co myślicie o tych felgach do srebrnego auta:

DSC00044.jpg

ale jak narazie w alu kolorze.

Takie nijakie. Może, gdyby były większe :mysli:

W sumie nic specjalnego

Opublikowano

Zwykła 17" :wink4:

LZ9U_-_Vulkanschwarz.jpg&480[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 23:23_________________________________________________przy kolorze "Ragusa" i zawiasie 1BA wyglądały fajnie :decayed:

Opublikowano

Zawias 1BA to standard (komfort) ;)

Opublikowano

wiem, dlatego też o nim wspominam :decayed: miło się jeździło a wyglądało fajnie :good: mimo, że wysoko ale mi się podoba jak jest trochę wyżej :decayed: [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 00:26_________________________________________________Nie spac do cholery! Już jest poniedziałek :decayed: za chwilę do pracy i do szkoły :decayed:

macie coś na noc:

Jaka to melodia - RAP edycja [przeróbka ivona]

Oglądałem to już dziesiątki razy i dalej się śmieję :polew:

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.