Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Strzeżmy się moderatora,

co na imię Jerzu ma.

Zaraz strzeli nam po kropku,

skończy się zabawa ta.

Uśmiech zgasi nam na twarzach,

każe przestać rymem siać,

strzeżmy się moderatora,

tego IKa strach się bać.

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Się odezwał moderator,

forumowy "derymator",

Co Ci, ykk'u tu przeszkadza?

Że na drogę wierszy schadzam?

Taki urok nocnej jazdy -

W głowie szum, na niebie gwiazdy;D

Opublikowano

haha a rymować nie przestaniemy

póki po kropce nie dostaniemy :decayed:

bo rymować my lubimy

i się oto tym chlubimy

a ze watek bez tematu

wiec wpiszemy tu pół światu :)

Opublikowano

Daniel z Wisły dajesz radę,

wkurzaj "plującego jadem".

Niech się bardziej zazieleni,

może się na lepsze zmieni :wink4:

Opublikowano

Mam lizaki owocowe,

Jestem w Madafaka Klab,

Dziecie ze mnie forumowe,

Taki mały, mikry szkrab,

Wiosna idzie, odwilż w pełni,

Już zielono wokół nas,

Kto ma respekt w całej dzielni?

Moderator z Op'em wraz

Kropków my się nie boimy,

Wiem, że z Ykk'a równy gość.

Miło byłoby, gdy rymy,

Pisał z nami jegomość;)

Opublikowano

Daniel z Wisły dajesz radę,

wkurzaj "plującego jadem".

Niech się bardziej zazieleni,

może się na lepsze zmieni :wink4:

Peja jak nic :naughty:

Opublikowano

Późna pora więc Panowie,

ja się już do łóżka kładę.

Jutro może o tej porze

z jakimś rymem się pojawię.

dobrej nocy!

Opublikowano

łała łiłi temat odżył rymy znow tutaj wrociły i ykka wkurzyły Ja na szczescie nic nie pije i rymowac :mysli: dobranoc :polew::hi:

Opublikowano

Późna pora znów nastała,

więc elita się spotkała.

Czas by rymem zacząć siać,

trochę IKa powkur...ać :decayed:

Opublikowano

Hejże, Oso, hejże Ykk'u,

młoda żono i stary byku,

Piszmy, póki jest natchnienie,

Piwem dopomóżmy wenie,

Proszę,teraz Wasza kolej,

A tym czasem - Tato, polej!

Opublikowano

Alkoholu nie pijemy

później w głowie się pierd..li

człowiek gada coś od rzeczy,

czaszka przez dzień cały boli.

Więc tu Kiler nie propaguj

picia alko by mieć wenę,

lepiej napij się "Kubusia",

zaraz Twe zwyczaje zmienię :]

Opublikowano

Do niczego nie namawiam,

Jednak szczerze to obstawiam,

Że z nas całkiem duża część,

Piwem zwie jedno z swych szczęść,

Więc Joanno, moja droga,

Nie bądź nam dzis nazbyt sroga :)

Opublikowano

wena szybko sie skonczyla wierszokletow pogonila wiec gasze swiatlo i idziemy...........................spac :(

Opublikowano

Hehe, no to ja zrobie PSTRYK :decayed:

Opublikowano

dzisiaj niemam zadnej weny

mimo drogiej dla mnie ceny

bo dziś głowa jakos boli

wszystko sie mi dzis pier...oli

dobrej nocy moj kolego

dzisiaj właśnie zycze tego

o kolezankach tez pamietam

i je tez do snu zachecam

spijcie wszyscy moi mili

bo sie dzien zacznie zachwili

Opublikowano

a ja se oglądam ćwierćfinał hokeja, Kanada jedzie z Rosją, zaczyna się 3 część i 7:3 :shocked:

Opublikowano

Nie było nas chwilę

i wątek już zdechł.

Nie pisze nikt prozy,

ni wierszy, to pech!

Tak wszak być nie może,

że nudą tu wieje,

więc biorę się w garść

i słów kilka skleję.

Lecz samemu rymować

przyjemność to żadna

Kill napisz coś proszę...

Opublikowano

A napiszę, nie odmówię,

Prośby grzecznej nie odrzucę.

Zdjąwszy bluzę i obuwie,

Panny rymem zbałamucę;p

Heksametru nie użyję,

Ani trzynastogłoskowca,

Za to zdrowie Twe wypiję,

Spożywając chętnie browca.

Nie ma chętnych do tworzenia?

Obym tu się minął z prawdą!

Weźcie się do wers klecenia -

Macie rączkę pełnosprawną;)

Opublikowano

Dość ciekawy ten temacik

Fraszka ,wierszyk , poemacik :wink4:

Opublikowano

Ten temacik - jednym z lepszych

tu nie znajdziesz samych wieprzy

tutaj wszak elita sie obraca

tutaj kazdy chetnie wraca.

nadszedł czas znów dziś Kochani

by poszperać trochę w bani

by wysilic sie znów troszkę

i zostawić swoją "broszkę"

ale głowa dzis nie tego

bo znów juz dnia jutrzejszego

i nie moze mi to zwisać

bo kolosa musze pisać... :confused4:

wiec by watek trzymac w zyciu

porymuje nie w ukryciu

kilka tekstów se zapodam

cos odsiebie tutaj dodam

lecz rymowac nie mam czasu

bo sie uczyc musze zawczasu :decayed:

wiec o pomoc dzis poprosze

drogiego Kill'a i drogą Ose :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.