Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprzet AGD do zabudowy opinie, spostrzeżenia.


luka_rm

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszeliście może o firmie TEKA? podobno dobrze sie sprawdza, oglądałem okapy i z Teki wypadł najlepiej, sugerowałem sie tylko głośnością bo moc większości jest porównywalna a nie potrzebuje, żeby wsysał zupę z garnka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok temu kupowałem cały komplet do kuchni:

- lodówka Samsung wolno stojąca - przez internet 500 zł tańsza , odbiór w Mix Electronics , ale za 40 zł dowieźli mi pod drzwi domu , odpuściłem sobie lodówki pod zabudowę , małe , drogie no i koszt samej szafki dochodzi

- płyta indukcyjna Amica

- okap Amica - kupiłem w sumie jedem z tańszych i żałuje , jest po prostu głośny w ch... okap na pewno bym zmienił

- piekarnik Amica - złego słowa nie powiem

- zmywarka Neff - używana za 500 zł z roczną gwarancją ( jakby ktoś chciał to mogę polecić gdzie kupiłem w Poznaniu , mają duży wybór )

Do dziś wszystko działa i nic się nie zepsuło

Wszystko w internecie z odbiorem osobistym w Poznaniu lub we Wrześni - policzyłem że zaoszczędziłem około 1200-1400 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego sprzetu na lata.

Lodowka jednoskrzydlowa wolnostojaca.

Piekarnik z mikrofala do zabudowy.

Plyta indukcyjna.

Okap.

Pralka wolnostojaca.

Maja to byc markowo dobre produkty. Cena wiadomo,dlatego pewnie nie beda to najwyzsze modele.

Co polecacie itp. itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego sprzetu na lata.

Lodowka jednoskrzydlowa wolnostojaca.

Piekarnik z mikrofala do zabudowy.

Plyta indukcyjna.

Okap.

Pralka wolnostojaca.

Maja to byc markowo dobre produkty. Cena wiadomo,dlatego pewnie nie beda to najwyzsze modele.

Co polecacie itp. itd?

Lodówka - taka, która dobrze wygląda i duuuuża. Miejsca nigdy za wiele.

Piekarnik z mikrofalą - dużego wyboru nie ma. Ja mam siemensa (zresztą wszystko z AGD) i jest OK, chociaż ostatnio patrzyłem za nowym (przepięcie w sieci i zastanawiałem się, czy naprawiać czy dorzucić kilka groszy i kupić nowe) i bodajże jakieś LG wpadło mi w oko.

Pralka - z najdłuższą gwarancją. Nowe pralki to taki szajs, że masakra (poprzednia po 2 latach i 2 miesiącach zaczęła szwankować, a jak się fachowcy za naprawę zabrali to już całkiem popieprzyli, ale swoje też dostała przy małym dziecku).

Kup w MM/Saturn z gwarancją plus - 5 lat gwarancji i assistance (5 dni mają na naprawę albo sprzęt zastępczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj płyty o standartowym wymiarze ponieważ jak płyta padnie to wymiana będzie plug & play

są różne wymiary 61, 63,60,74

producenci mają te same wymiary ale wypuszczają pojedyńczą serie jednego wymiaru

na ceneo możesz sprawdzić ile jest modeli z danego wymiaru

jak mam blat z granitu dlatego brałem to pod uwage

pisze ponieważ znajoma miała taki problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja co do lodówek Bosch/Siemens są głośne ale to wina jakiegoś gazu stosowanego w tym sprzęcie i nic na to nie poradzisz chyba, że kupisz innego producenta. Samo chłodzenie nei jest głośne tylko dziwnie strzela od czasu do czasu;/ heh byłem w szoku jak to usłyszałem w nowym, drogim sprzęcie hehe. Racja liebherr i miele są podobno najlepsze ale cena kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja co do lodówek Bosch/Siemens są głośne ale to wina jakiegoś gazu stosowanego w tym sprzęcie i nic na to nie poradzisz chyba, że kupisz innego producenta. Samo chłodzenie nei jest głośne tylko dziwnie strzela od czasu do czasu;/ heh byłem w szoku jak to usłyszałem w nowym, drogim sprzęcie hehe. Racja liebherr i miele są podobno najlepsze ale cena kosmos.

Takie strzelanie jest też w Samsungu na przykład, którego mają teściowie. Po pewnym czasie można się przyzwyczaić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lodówkę LG i jeszcze jej nie słyszałem od 3 lat :whistling:

Co do firmy TEKA jak pisałem wcześniej mam płytę i jestem zadowolony choć wybrałem ją tylko ze względu na kształt i przystępną cenę bo inna by mi nie weszła tam gdzie chciałem :wink:

Piekarnik z mikro - mały wybór, również szukałem takiej opcji ale w sumie teraz nie pamiętam dlaczego nie został zakupiony - mogę się domyślać, że chodziło wtedy o cenę :decayed: z resztą mikro nie jest takie duże i można też to zabudować i chyba jest poręczniejsze od piekarnika.

Tak ogólnie mówiąc, odpukać, te sprzęty raczej teraz dobre robią i nic się nie psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...