Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy czegos tu nie brakuje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A czy kierunek montazu tych zaworków zwrotnych jest wazna ?

Opublikowano
A czy kierunek montazu tych zaworków zwrotnych jest wazna ?

No jak myślisz, maja przepuszczać tylko kiedy jest podciśnienie w dolocie tzn silnik sobie zasysa powietrze np. z odmy, ale kiedy dajesz buta i turbo pompuje jest nadciśnienie i zaworek zamyka żeby powietrze nie uciekało, na każdym zaworku masz strzałke w która strone ma przepuszczać w druga blokuje.

Opublikowano
  • Autor

no tak, ale jak ja nie mam w ogole tych zaworkow to skad mam wiedziec jaki jest poprawny kierunek montazu

Opublikowano

E no jakies tam masz zobacz na tym co idzie do serva na obudowie jest strzałka w strone kolektora każdy inny montujesz tak samo.

Opublikowano
  • Autor

czesci zamowione, w sobote montaz, zobaczymy czy rozwiaze sie brak doladowania

Opublikowano

ja bym na twoim miejscu nie jezdzil autem zanim ezektora nie zamontujesz

odpowiada on za wspomaganie hamulców miedzyinnymi

moja dziewczyna kiedys malo sie nie zabila bo zabraklo totalnie hamulców na zakrecie, pod ogledzinach pod maska okazalo sie ze ezektor rozpadł sie w tym miejscu dokladnie co tobie, takze ucz sie na czyichs bledach i nie jezdzij bez ezektora

Opublikowano
  • Autor

A co ze zdjeciem z 1 postu ?

Czy tam czegos tez brakuje ?

Opublikowano

oprocz ezektora potrzebujesz tez zaworek zwrotny ktory jest pdlaczony pod ezektorem.. widze ze ktos sie nameczyl aby niedokladac siana przed sprzedaza samochodu

Opublikowano
  • Autor

a co z tym ??

dsc02831e.jpg

Opublikowano

to nie jest czasem kruciec wodny ?

Opublikowano

sprawdze jutro u mnie w samochodzie ale z tego co wiem w orginale ten waz tez jest zaslepiony ;)

Opublikowano

tak jest zaślepka u mnie jak by pod ogrzewanie dodatkowe czy coś tam.

Opublikowano

Może to do webasto jest?

Opublikowano

pewnie tak

albo do spuszczania G12:polew:

żartowałem

Opublikowano
  • Autor

ok, ezektor wymieniony, przy okazji sprawdzilem wszystkie zaworki czy sa szczelne

mam problem z lokalizacja 1 zaworka czy mozecie mi powiedziec gdzie go szukac ??

nowyobrazmapybitowejh.jpg

kolor niebieski zaworki sprawdzone,

kolor czerwony zaworki nie sprawdzone

dla lepszej orientacji

ETKA

A4Q

rok mod 2003

gr gl 1

pg 33

nr rys. 133-16

Opublikowano

mozesz tez miec wywalony zawor Dv, jezeli wlasciciel zadal sobie tyle trudu aby reszte tak zajechac... + n75 do sprawdzenia

Opublikowano
  • Autor

DV i n-75 wymienione :), nie moge zlokalizowac tego oznaczonego kolorem czerwonym

Opublikowano

Moim zdaniem to czerwone to inny wariant, czyli jak masz niebieskie to nie masz czerwonego i na odwrót

Opublikowano
  • Autor

tez mnie sie tak wydaje bo by umieszczony byl trójnik, ale wole zapytac :)

hmmm dziwne po wstawieniu dobrego ezektora zapalila mi sie kontrola ABS i ESP. Kiedy wylaczylem silnik i zapalilem ponownie kontrolki zgasly - co to za rzeczy zaczynaja sie dziac ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.