Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 AWX] Audi A4 B6 1.9TDI 01' serial

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na forum już kilka miesięcy, podobnie audi w garażu ale dopiero jakoś teraz zebrałem się na zrobienie kilku fotek w zimowej scenerii.

Samochód sprowadzony z Dojczlandi we wrześniu ubiegłego roku, od tamtej pory na jeżdżone jakieś 6/7 tyś km bez większych problemów.

Silnik AWX 131kM, jak trzeba to zapier*ala :cool:

Wyposażenie dość podstawowe:

- Tapicerka i wnętrze w kolorze SOUL

- Chromowane relingi dachowe

- Oryginalne radio CHORUS

- 8 głośników + subwoofer

- Klimatyzacja 2 strefowa Climatronic

- Elektryczne szyby przednie

- Elektrycznie sterowane lusterka

- 8x Airbag

- ½ FIS

- Światła ksenonowe

- 5 biegowa manualna skrzynia biegów

- ABS

- ESP

- Centralny zamek

- Immobilizer

- Skórzana kierownica

- Oryginalne Alufelgi AUDI 15" z obecnie założonymi Continentalami TS 850

W planach na przyszłość raczej nic, zostawiam w serii. Żadna gleba nie wchodzi w grę ze względu, że dość często poruszam się po torach mx i dojazd tam jest czasami ciężki nawet na obecnym zawieszeniu.

Kilka fotek:

p1020684v.jpg

p1020675r.jpg

p1020678b.jpg

p1020681a.jpg

p1020689.jpg

p1020722yo.jpg

p1020728y.jpg

p1020755e.jpg

Enjoy! :]

Opublikowano

baza jest to czekamy na mody :naughty:

Opublikowano

Troszke golasek ale wszystko przed toba kolego

szerokosci i bezawaryjniej jazdy

Opublikowano

golasek to jak na zewnątrz nie będziesz rezał to może wewnątrz? powodzenia i bezawaryjności i szerokości

Opublikowano

choc goły to i tak sie fajnie prezentuje...zawsze uwazałem że buda b6 jest najładniejsza..oby sie bezawaryjnie sprawował bo reszta nie ma znaczenia...a swoja drogą jak kiera jest skóra to przypadkiem nie powinna gałka i reczny tez być w skórze?:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
...a swoja drogą jak kiera jest skóra to przypadkiem nie powinna gałka i reczny tez być w skórze?:eusathink:

Nie mam zielonego pojęcia, w takim setupie go kupiłem. Mieszek przy gałce zmiany biegów jest skórzany, gałka i ręczny pokryte jakimś gumowanym tworzywem sztucznym.

Opublikowano

Kufa jak mi sie podobaja srebrne avanty!

Opublikowano

lewym przodem na 6 foto nie bylo bum ? jakis odcień lekko jasniejszy czy to snieg pojasnia ?

Opublikowano
  • Autor
lewym przodem na 6 foto nie bylo bum ? jakis odcień lekko jasniejszy czy to snieg pojasnia ?

wszystkie elementy sprawdzane miernikiem, bez "bum", w fotografii też Rostkowskim (:facepalm:) nie jestem więc mogą być niedociągnięcia.

Opublikowano

ładna seria, teraz ładne koło na wiosnę, trochę w dół i będzie malina..;-)

Opublikowano

grzecznie pytam bezawaryjnosci

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.