Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujniki parkowania na RNS-E - podobno możliwe.


Oskaro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Czy ktoś*z Was miał do czynienia z wyświetlaniem czujników parkowania na rns-e

Poniżej wstawiam aukcje gdzie firma ma taką usługę. Może da się to zakodaować VAG'iem?

Audi RNS-E graficzny system Parkowania z montażem (2948984793) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies juz jest taki temat , podstawowa rzecza to jest posiadanie RNS E z A3/TT po 2009 :wink: dodatkowo dochodzi GATEWAY oraz sterownik PDC 8 kanałowy z wizualizacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki odkop. Zakładam Rns led, oryginalnie mam (fabryka) czujniki przód oraz tył czyli 8 - kanałowy sterownik. Ten sterownik ma wizualizację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki odkop. Zakładam Rns led, oryginalnie mam (fabryka) czujniki przód oraz tył czyli 8 - kanałowy sterownik. Ten sterownik ma wizualizację?

nie ma :wink: musi byc np. z A3 8P lift z PLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki odkop. Zakładam Rns led, oryginalnie mam (fabryka) czujniki przód oraz tył czyli 8 - kanałowy sterownik. Ten sterownik ma wizualizację?

nie ma :wink: musi byc np. z A3 8P lift z PLA

Podmianka sterownika i tyle wystarczy ? Poza kodowaniem vag ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Piszę tu bo nie chcę zakładać nowego tematu.

To jak wygląda dokładnie sprawa z tym ops na rns-e led np w audi a6 c5 praktycznie to samo co a4 b6 i b7 bo gateway jest w zegarach .

1- navi led z końcówką 193

2- sterownik pdc z a3 8p z końcówką 475 na 8 sensorów ? Czy może być od innego audi

3- emulator gateway lub sam sterownik gateway ale sam sterownik pewnie nic nie pomoże baz dodatkowych modułów z auta.

Bo już raz walczyłem ale z rns 510 i udało mi się uruchomić pdc z ops na stole ale musiałem mieć emulator gateway z suwtec.de który miał dodatkowe wyjście can do modułu pdc.

Bo po podłączeniu samego can gateway, rns510 i pdc to sterownik pdc domagał się modułów typu bordnetz, elektrycznego wspomagania kierownicy i jeszcze paru innych.

W internecie znalazłem 2 filmiki :

https://www.youtube.com/watch?v=JyoW5gBQI3g

i

https://www.youtube.com/watch?v=uiTXA72dCWc

Czyli że się da, teraz tylko pytanie gdzie kupić taki emulator gateway ? Tak jak na pierwszym filmiku ? I jaki do tego Numer parktronica na 8 sensorów ?

Bo chciałbym sobie taką navi z pdc ops założyć do A6 C5 Avant 2.7 bi-turbo 2002r

Dzięki i proszę o wyrozumiałość.

Edytowane przez orneciak123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...