Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Moduł komfortu


Waters

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcę założyć alarm do A4 B6 i nie wiem gdzie jest moduł komfortu. Auto ma centralny sterowany pilotami scyzorykami. Czy ktoś z Was podłączał nie fabryczny alarm i wie które piny w module wykorzystać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy alarm na CANie jest wyłączany podczas otwierania auta kluczykiem :mysli:

jest kluczyk i pilot zostaje ori

Chodzi mi o to że jak złodziej przekręci zamek w drzwiach na siłę to czy się alararm przy okazji nie wyłączy :mysli:

Pod dywanikiem i wykładziną po stronie kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł komfortu pod dywanikiem i wykładziną koło siedzenia kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za odgrzanie kotleta ale muszę

prosze o podanie w najprostszy i najbardziej dokładny gdzie jest moduł komfortu w B6 nie wiem czy mam całą wykładzine rozdzierać koło siedzenia kierowcy czy co? gdzie to kulfa jest (foto mile widziane) ściagac plastiki koło ddzwi czy nie?Powinien chyba byc do tego łatwy dostęp.Prosze o pomoc by nie zniszczyc tapicerki,zaglądałem pod nogi kierowcy i ni cholery nie wiem jak dostac się do modułu.....fotel wyjąć czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do prośby - czeka mnie małe rezanko i przyda się znać dokładną lokalizację modułu (żeby nie "nabroić" :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozbierałem cały środek mojej B6 :)

Moduł komfortu jest pod nogami kierowcy, pod wykładziną i grubą warstwą gąbki zaraz przy samym progu. Da się do niego dostać zdejmując osłonę progu i podstopnicę, ale będzie to bardzo utrudnione - wykładzina z gąbką trzymana przez fotel nie daje łatwego dojścia. Najlepiej zaopatrzyć się w klucz Spline i odkręcić fotel. Po podniesieniu wykładziny widać go idealnie - jest w takiej plastikowej puszce zabezpieczającej przed zalaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozbierałem cały środek mojej B6 :)

Moduł komfortu jest pod nogami kierowcy, pod wykładziną i grubą warstwą gąbki zaraz przy samym progu. Da się do niego dostać zdejmując osłonę progu i podstopnicę, ale będzie to bardzo utrudnione - wykładzina z gąbką trzymana przez fotel nie daje łatwego dojścia. Najlepiej zaopatrzyć się w klucz Spline i odkręcić fotel. Po podniesieniu wykładziny widać go idealnie - jest w takiej plastikowej puszce zabezpieczającej przed zalaniem.

dzięki za konkretne info....czułem że bez wykręcenia fotela sie nie obejdzie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...