Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odkrywamy nieznane piwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piwo z Van Pura za bardzo mi nie podchodzi, alee Karpackie Super Mocne daje radę :th:

Opublikowano

polecam Żywe - do kupienia w Piotrze i Pawle oraz w Almie - bez konserwantów, 3 tygodnie ważności, na żywych kulturach drożdży.

Opublikowano

Perla jest :sick3:

Lepsza od TATRY :naughty::kox:

Opublikowano

odaradzam piwo AMSTERDAM (holenderskie) - smakuje jak połączenie piwa, wina i wódki :thumbdown:

dobry jest niemiecki RADEBERGER

oraz wszystkim kolegą polecam spróbować piw Belgijskich - jako jedyne na świecie dojrzewają w beczkach jak wino i również jako jedyne na świecie powstają w wyniku górnej fermentacji - nigdzie indziej na świecie taka fermentacja się nie udaje - proby podejmowano w różnych miejscach na Ziemii ale tylko w Belgii to działa od kilku wieków :th:

Opublikowano

to ja tutaj Was zaskoczę....Hit nad hitami - "Imperator" z biedronki za 0,69zł...przebije ktoś?

Aha...jeszcze tego nie próbowałem, bo się boję...;D

Kurde musze isc dzis do biedrony i zobaczyc ten wynalazek :kox::polew:
Opublikowano

Perla jest :sick3:

perła jest taka bo jest chmielowa :naughty:

Opublikowano

krzyniek ciekawe czy to kiedy kolwiek, chociaz lezalo kolo chmielu.. :tongue4:

Opublikowano

krzyniek ciekawe czy to kiedy kolwiek, chociaz lezalo kolo chmielu.. :tongue4:

tego to najstarsi górale nawet nie wiedzą :kox:

Opublikowano

Amber Red :th:

Opublikowano

a ja polecam Złoty Hrad ciemny - dobrze sponiewiera :>

Opublikowano

ja polecam TO - http://www.newcastlebrown.com/home/ , jest do kupienia w PL.

Dla mnie bomba :) tylko trochę drogie...

Polecam jeszcze Dawne, jasne i niepasteryzowane ma ok 8%vol

Opublikowano

Mi smakuje Kasztelańskie, Łomża export i z czeskich Smadny Mnich otwierany ze strzała.

Jako ciekawostka link do kolekcji kapsli mojego kumpla, najlepsze jest to że koleś nie ma wcale brzucha pomimo że CZĘSTO pije brovarek:

http://big.photos.nasza-klasa.pl/2315323/3/main/43c82f40c4.jpeg

Opublikowano

koledzy piliscie Brackie takie swieze lane :th: pychotka

Opublikowano

perła jest taka bo jest chmielowa :naughty:

:naughty:

krzyniek ciekawe czy to kiedy kolwiek, chociaz lezalo kolo chmielu.. :tongue4:

Jak to nie :evil: Zimna Perła w upalny dzień to orgazm bez trzymanki :decayed:

Opublikowano

perła jest taka bo jest chmielowa :naughty:

:naughty:

krzyniek ciekawe czy to kiedy kolwiek, chociaz lezalo kolo chmielu.. :tongue4:

Jak to nie :evil: Zimna Perła w upalny dzień to orgazm bez trzymanki :decayed:

-czytać gleborzut :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 09:12 _________________________________________________właśnie jestem po takiej "zimnej Perle " (bo nic innego nie miałem) i o dziwo dobrze mi poszła, chyba byłem strasznie spragniony :gwizdanie:
Opublikowano

Peroni Nastro Azzurro zdecydowanie odradzam.. :sick3:

Opublikowano

koledzy piliscie Brackie takie swieze lane :th: pychotka

Popieram, jak w broważe żywieckim się do niego dorwałam to mnie prawie wynosili. :)

Opublikowano

Ostatnio sprobowalem desperadosa i :kox: Jakbym mial wiecej floty to tylko bym je pil :rolleyes:

Najgorsze odkrycie to volt maximus strzelec wojak (omg toz to mega siur jest) królewskie debowe i cos napewno jeszcze pilem ale tego juz nie pamietam....

Opublikowano

Pilem ostatnio Desperados i powiem tak: szkoda mi tych 4 zlotych.. :decayed:

Wolal bym wypic Okocimia Mocnego.. :cool1:

Opublikowano

-czytać gleborzut :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 09:12 _________________________________________________właśnie jestem po takiej "zimnej Perle " (bo nic innego nie miałem) i o dziwo dobrze mi poszła, chyba byłem strasznie spragniony :gwizdanie:

Nie..to jest po prostu dobre piwko :th:

Peroni Nastro Azzurro zdecydowanie odradzam.. :sick3:

Dlaczego ... mnie tam własnie smakuje :decayed:

Pilem ostatnio Desperados i powiem tak: szkoda mi tych 4 zlotych.. :decayed:

Wolal bym wypic Okocimia Mocnego.. :cool1:

Nie piłem...wole Corone , albo Millera ..aczkolwiek ten drugi musi być mocno zimny :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.