Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car audio do B5 dla laika


Rekomendowane odpowiedzi

wiec co sadzisz o pawer bass s-6c ?lepiej beda pasowac do tego wzmacniacza?

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

czy juz nie kombinowac i zostac przy diminsion? w sumie za jakis czas chce kupic sub i drugi wzmacniacz wiec jakby cos to wtedy kupie pod glosniki a ten alpiny dam do suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem tych pwb pod tą alpinka więc nie będę zgadywał. A na el compy pod MRV T-500 V12 narzekał troche kolega na spocie CA ale ja je słyszałem u niego już po zmianie na u-dimension jr 4-300 i dla mnie grały przyjemnie. Zrób tak jak mówisz montuj el compy a jak wzmak Ci będzie zaostrzał to pójdzie pod suba a na przód dasz inny.

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

I oczywiście czuj się zobowiązany wypowiedziec jakie masz odczucia z dobrania sprzętu jak już wszystko ogarniesz:D tak żeby inni na przyszłość mieli ocenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok kolego napewno napisze tylko okolo swiat wilkanocnych bo wtedy zjade do kraju i to wszystko zrobie narazie kompletuje wybieram i kupuje ,mam juz ten wzmacniacz maty i glosniczki zamowione jeszcze rozgladam sie za radyjkiem bo jesli budzet pozwoli to moze tez od razu zmienie wiec jesli mozecie cos polecic do takiego zestawu to chetnie zaczerpne wiedzy z gory dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj radyjka alpiny .

no ja też potwierdzam klase samą w sobie - Alpine naprawde trzyma poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale dla mnie one wszystkie sa podobne i parametrami i nawet wygladem wiec moze jakies konkretne modele?

---------- Post dopisany 08-02-2013 at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany 07-02-2013 at 22:56 ----------

alpine CDA-117Ri co sadzicie o tym radyjku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko na szybko, w avancie b5 z tyłu w drzwiach są głośniki 13cm czy 16cm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił nówke bo do tych głośników wystarcz. Chcesz to oczywiście możesz kupić coś w granicach 450zł za używkę wtedy będzie lepsze:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok radyjko to jeszcze mam czas a teraz mam nowy dylemat:facepalm:jakie kable polecacie do wzmacniacza alpine mrvt500 v12? ale dodam ze w niedlugim czasie chce kupic drugi wzmacniacz do skrzynki i teraz nastepne pytanie czy moge kupic od razu grubszy kabel zeby podpiac wtedy oba z jednego glownego kabla czy musze ciagnac drugi? drugi wzmacniacz tez podobny moca do tej alpinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać jeden grubszy i potem rozgałezienie na dwa lub dwa kable "+" ciągnąć od baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od baterii ok 20-30cm kabla "+" i bezpiecznik z oprawka. Dalej lecisz takim samym przekrojem do bagażnika. Tam rozetka na dwa mniejsze kable i od rozetki oba kable do piecyków. Najlepiej dać też dwie oprawki i bezpieczniki wtedy masz najbezpieczniej zrobione i możesz spać spokojnie. Masa do wzmacniaczy ma mieć taki sam przekrój jak plusowe do wzmacniaczy. Ot cala filozofija:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak gruby puscic ten kabelek do tylu? bo te do wzmacniaczow typu alpine mrvt500v12 to z tego co wyczytalem wystarcza 10mm wiec czy ten glowny wystarczy 25mm jesli przewiduje 2 wzmacniacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działaj a potem pare zdjęć do tematu i relacje z osłuchu:D a temat się fajnie rozwinął i zrobił się taki zbiór podstawowych informacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to juz sie tak na to nastawilem ze juz nie wazna kasa(zona mnie zabije) ale zrobie wszystko wygluszenie,kabelki 2 wzmacniacze i te glosniczki el compy6 tylko jeszcze nad skrzynka sie zastanawiam chodzi mi o to jaka kupic bo raczej dam do niej ta zakupiona alpinke a do glosniczkow sprobuje upolowac uzywke dimensiona jr4 tak jak polecaliscie a jesli nie kupie uzywki to moze zdecyduje sie na nowy tylko jeszcze to radio mnie troszke boli ale to chyba juz blizej wakacji zainwestuje jak to zaczne wszystko robic to bede robil foto na bierzaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...