Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymiana tunelu problem z zapalniczką

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej poszukuję tunelu środkowegeo do B6 bez uchwytu na telefon 1din. szukam na allegro i widzę ze zapalniczki są różnie jedne z tylu drugie z przodu (miejsca na zapalniczkę) ja w moim mam zapalniczkę z tylu w dodatku chowaną a z przodu mam sterowanie nawigacją

czy to jest istotne przy szukaniu i czy sterowanie nawi tez ma jakies specjalne zaczepy? czy wystarczy kupić pierwszy lepszy tunel i wszystko podejdzie bez problemu? foto mojego dodaje poniżej

2013_01_12_11_47_59.jpg

a czasem jest taki:

KEY_cigfront.jpg

Opublikowano

Bierz jaki ci sie podoba,wykrec stara i zamontuj swoja,wszystko podchodzi bez problemu.

Opublikowano

Wejdzie wejdzie :)

Opublikowano
  • Autor

to dobrze a moze masz tunel 1din w bdb stanie czarny bo allegro róznie to bywa ze stanem:kwasny:

Opublikowano

Pytaj Siemiana on powinien miec,jak cos to pytaj od B7 tak szybko sie nie wycieraja.

Opublikowano
  • Autor

siwy sory ale pod podłokietnik jak niema otworu to mozna wyciać czy niema opcji?

Opublikowano
siwy sory ale pod podłokietnik jak niema otworu to mozna wyciać czy niema opcji?

można wyciąć

Opublikowano

Ja bym się w wycinanie nie bawił znam osobę która wzięła sobie dziurę w tempomacie i teraz zastanawia się gdzie kupić nową osłonę pod kierownicę

,

Opublikowano
Ja bym się w wycinanie nie bawił znam osobę która wzięła sobie dziurę w tempomacie i teraz zastanawia się gdzie kupić nową osłonę pod kierownicę

,

to dziwne bo ja wycinałem otwór na tempomat i wyszło mi całkiem nieźle (jest zresztą fotorelacja w temacie o moim aucie), a co do otworu na podłokietnik to na forum znajdziesz dokładne wymiary otworów na podłokietnik - zrobisz szablon i wytniesz bez żadnych problemów otwory:banan:

Opublikowano

Wiesz on działał na podstawie foto książki ale mu trochę zeszło na krawędziach :-)

Opublikowano

tnij śmiało nie dygaj wymiary masz-ja ciołem lutownicą dokładnie wszystko zmierz i naprzód

Opublikowano

masz racje koziol1006 raz kozie śmierć :P

Opublikowano
  • Autor

heheh "raz kozie smierć" tez znam tego co mu nie zabardzo wyszło z tym tempomatem ale to wina jego doradcy też mowił tnij jak drwal w lesie hehe

Opublikowano

Mam taki tunel od B7 z otworem na podłokietnik ale nie wiem czy chcę sprzedać :palacz:

Ile to jest warte?

Opublikowano

ja też kupiłem w cenie 80zł, niektórzy sprzedają drożej ale jakoś im ta sprzedaż nie idzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.