Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Schodzący bezbarwny z całej karoserii


Siwula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Mam problem z karoseria ponieważ praktycznie z całości bedzie schodził bezbarwny po tym jak natura obdarzyła nasze auta warstwą lodu w ostatnich dniach.

Wszystko było ok do czasu jak postawiłem A4 na parkingu podziemnym pod hipermarketem na pół dnia i wszystko stopniało i na całym aucie pojawiły sie białe plamy czyli powietrze po bezb. szczególnie maska,dach i klapa tył,na pozostały elementach jest po 2-3 małe pekniecia.Oczywiscie całe auto w ORYGINALE!!!

Reasumując wychodzi na to ich jest to wada fabryczna,a nie ingerencja człowiek czy złe użytkowanie.A4 ma 10 lat macie jakis pomysł jak to ugryźć?

Jest sens robic reklamacje do OOOO ?

Pomóżcie.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie spierdzielone lakierowanie... Badałeś kiedyś miernikiem czy auto nie było 2 razy malowane??? Auto masz od nowości???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przypominam sobie żeby ktoś miał taki problem z ori lakierem,ale nie oznacza to że auto jest w orginale ,poprostu miało zniszczony, zmatowiony lakier i ktoś nieudolnie go odświeżył ,szwagier kiedyś tak kupił bmw klar złaził płatami ,ale kupując wiedział o tym (b.niska cena) ,dodam że auto było bezwypadkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie pierwszy raz sie spotykam z takim czyms, znajomy ma honde civic 6 gena, w momencie kupna wszystko bylo ok, po paru miesiacach z maski dachu i klapy tylnej zaczal schodzic klar, blad w lakierowaniu. Moim zdaniem niema opcji zeby mozna bylo sie ubiegac o jakiekolwiek odszkodowanie od OOOO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w serwisie OOOO to stwierdzili ze jest to rzez mycie ciepła woda.. a ostatni raz myłem 2 m-ce temu.. Także szydera nie myjcie "ciepła woda" :D

Nawet pokazał mi w jakimś katalogu usterek jak wygląda łuszczący sie bezb. po gównie pszczoły zdrowej i chorej, na wszystko mają wytłumaczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś myje autko KARSCHEREM pod duzym cisnieniem to sa takie efekty :wink:

To jest żadne wytłumaczenie... każde auto myje najpierw gombeczką a pozniej splukuje myjka cisnieniowa, nigdy nie bylo zadnego problemu, wada wykonawstwa i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbyś go miał od nowości i był jeszcze na gwarancji a byś nie robił serwisu co roku blacharkibi i lakieru aso to by Ci reklamacja nic nie dala. Ewidentnie ktoś chciał zaoszczędzić i pewnie użyli tańszego Karl laku. Jedynie do lakiernika i malować całe auto na nowo ale to są koszta pytanie ile chcesz nim pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce wziąć odpowiedzialności za zaistniałą sytuacje... Ewentualnie moga mi pociąć nozem całe auto w szachownicę i przykleić na to taśmę i zobaczą wtedy czy lakier jest dobrze położony i się trzyma czy odejdzie z taśmą,jak nie odejdzie to mi zostanie taki pocięty samochód... przech*je !!

---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

i teraz mi zostaje zmatowić całe auto albo te elementy które najbardziej się łuszczą i okleję go na czarny matt,i będe miał kolejną agresję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...