Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Demontaż zegarów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie, jak wyjąć zegary z a4 bo chce je wysłać do naprawy

Opublikowano

Wymontowanie_i_zamontowanie_zestawu_wska_nik_w.jpg

Wymontowanie_i_zamontowanie_zestawu_wska_nik_w.jpg

Wymontowanie_i_zamontowanie_zestawu_wska_nik_w.jpg

Opublikowano
  • Autor

a skad wziac had do elementów przednich ?

Opublikowano
a skad wziac had do elementów przednich ?

Żeby wyjąć zegary nie musisz mieć tego haka. :wink:

Opublikowano
  • Autor

wiec jak sobie bez niego poradze ?

Opublikowano

Kolego pisałem Ci jak wyciągnąć licznik. ta listwa co na rysunku masz schodzi lekko. Pod nią są dwa wkręty torx później ściągasz tak jak na rys lewą osłonę bezpieczników i tam na gorze jest miejsce żeby włożyć ręke i wypchać licznik. licznik wyjdzie lekko. Później odłączasz dwie wtyczki od licznika i jak masz radiowy zegar jeszcze jedną malą. To wszystko.

Przed zdjęciem listwy i odkręceniem wkrętów obniż kierownice na sam dół i pociągnij max do siebie.

Opublikowano

kolego nedwed możesz napisać czemu wysyłasz zegary do naprawy i gdzie je wysyłasz, bo ja mam problem z kolorowym wyświetlaczem, który był naprawiany koło 1,5 roku temu w firmie acedf (czy jakoś tak) - możesz znasz jakiś innych speców od tych zegarów??

Opublikowano

Bo sie swieci def na wyswietlaczu po ingerencji mechanika :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

dokladnie dlatego wysylam co napisal kolega cwiara :) i własnie do niego bede wysylal :] Cwiara, jedno pytanie, ile by Ci zeszlo ze zrobieniem tych licznikow i ewentualna 'korekcja' licznika bo bede uziemiony bez samochodu a troche mi to nie na reke ;)

Opublikowano

Jak dostane licznik to tego samego dnia postaram sie odeslac. Jesli chodzi o korekte to napisz na pw lub w paczce na jaki stan km.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Kolego pisałem Ci jak wyciągnąć licznik. ta listwa co na rysunku masz schodzi lekko. Pod nią są dwa wkręty torx później ściągasz tak jak na rys lewą osłonę bezpieczników i tam na gorze jest miejsce żeby włożyć ręke i wypchać licznik. licznik wyjdzie lekko. Później odłączasz dwie wtyczki od licznika i jak masz radiowy zegar jeszcze jedną malą. To wszystko.

Przed zdjęciem listwy i odkręceniem wkrętów obniż kierownice na sam dół i pociągnij max do siebie.

trzecia wtyczka chyba 4 piny w tym 3 kabelki jest od zegara radiowego? bo u mnie nie ma antenki na zegara a wtyczka jest podpieta :kwasny:

Opublikowano

A patrzyles czy modul jest pod tylnym zderzakiem? Jak masz wtyczke 4 pin w liczniku to powinna palemka swiecic. No chyba ze modul uszkodzony.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
A patrzyles czy modul jest pod tylnym zderzakiem? Jak masz wtyczke 4 pin w liczniku to powinna palemka swiecic. No chyba ze modul uszkodzony.

Sent from my iPhone using Tapatalk

no nie patrzyłem, a w którym miejscu powinnien być? przymocowany do zderzaka?

Opublikowano

kolego tylko niech cię nie podkusi przekręcać kluczyk po odłączeniu zegarów :wink:

Opublikowano
  • Autor

a tak z ciekawosci, co sie wtedy stanie ? :decayed:

Opublikowano
A patrzyles czy modul jest pod tylnym zderzakiem? Jak masz wtyczke 4 pin w liczniku to powinna palemka swiecic. No chyba ze modul uszkodzony.

Sent from my iPhone using Tapatalk

no nie patrzyłem, a w którym miejscu powinnien być? przymocowany do zderzaka?

po prawej stronie tylnego zderzaka , przykręcony na dwa torxy do belki pod zderzakiem. Koszt nowego w ASO ok 170-180zł

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

a tak z ciekawosci, co sie wtedy stanie ? :decayed:

Kontroloa AIRBAG się zaświeci.

Opublikowano
  • Autor

ale gdzie sie zaswieci jak nie bedzie zegarów ? Czy po prostu poduszki wywali ? :]

Opublikowano

Pozniej jak podepniesz zegary kontrolka airbag sie bedzie swiecic.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.