Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż zegarów


nedwed

Rekomendowane odpowiedzi

a skad wziac had do elementów przednich ?

Żeby wyjąć zegary nie musisz mieć tego haka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pisałem Ci jak wyciągnąć licznik. ta listwa co na rysunku masz schodzi lekko. Pod nią są dwa wkręty torx później ściągasz tak jak na rys lewą osłonę bezpieczników i tam na gorze jest miejsce żeby włożyć ręke i wypchać licznik. licznik wyjdzie lekko. Później odłączasz dwie wtyczki od licznika i jak masz radiowy zegar jeszcze jedną malą. To wszystko.

Przed zdjęciem listwy i odkręceniem wkrętów obniż kierownice na sam dół i pociągnij max do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nedwed możesz napisać czemu wysyłasz zegary do naprawy i gdzie je wysyłasz, bo ja mam problem z kolorowym wyświetlaczem, który był naprawiany koło 1,5 roku temu w firmie acedf (czy jakoś tak) - możesz znasz jakiś innych speców od tych zegarów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie dlatego wysylam co napisal kolega cwiara :) i własnie do niego bede wysylal :] Cwiara, jedno pytanie, ile by Ci zeszlo ze zrobieniem tych licznikow i ewentualna 'korekcja' licznika bo bede uziemiony bez samochodu a troche mi to nie na reke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pisałem Ci jak wyciągnąć licznik. ta listwa co na rysunku masz schodzi lekko. Pod nią są dwa wkręty torx później ściągasz tak jak na rys lewą osłonę bezpieczników i tam na gorze jest miejsce żeby włożyć ręke i wypchać licznik. licznik wyjdzie lekko. Później odłączasz dwie wtyczki od licznika i jak masz radiowy zegar jeszcze jedną malą. To wszystko.

Przed zdjęciem listwy i odkręceniem wkrętów obniż kierownice na sam dół i pociągnij max do siebie.

trzecia wtyczka chyba 4 piny w tym 3 kabelki jest od zegara radiowego? bo u mnie nie ma antenki na zegara a wtyczka jest podpieta :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrzyles czy modul jest pod tylnym zderzakiem? Jak masz wtyczke 4 pin w liczniku to powinna palemka swiecic. No chyba ze modul uszkodzony.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrzyles czy modul jest pod tylnym zderzakiem? Jak masz wtyczke 4 pin w liczniku to powinna palemka swiecic. No chyba ze modul uszkodzony.

Sent from my iPhone using Tapatalk

no nie patrzyłem, a w którym miejscu powinnien być? przymocowany do zderzaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tylko niech cię nie podkusi przekręcać kluczyk po odłączeniu zegarów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrzyles czy modul jest pod tylnym zderzakiem? Jak masz wtyczke 4 pin w liczniku to powinna palemka swiecic. No chyba ze modul uszkodzony.

Sent from my iPhone using Tapatalk

no nie patrzyłem, a w którym miejscu powinnien być? przymocowany do zderzaka?

po prawej stronie tylnego zderzaka , przykręcony na dwa torxy do belki pod zderzakiem. Koszt nowego w ASO ok 170-180zł

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

a tak z ciekawosci, co sie wtedy stanie ? :decayed:

Kontroloa AIRBAG się zaświeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie sie zaswieci jak nie bedzie zegarów ? Czy po prostu poduszki wywali ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...