Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Avant *UPDATE*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moja pierwsza A4-ka

Wybrane elementy wyposażenia fabrycznego:

- Radio Concert

- Obniżone zawieszenie -20mm

- Sportowe fotele z elektryczną regulacją wsparcia odcinka lędźwiowego

- Wykończenie wnętrza w Aluminium

- Czujniki parkowania (tył)

- Czteroramienna, skórzana kierownica

- Pakiet oświetlenie

- Pakiet schowek

Dotychczasowe modyfikacje:

- Felgi 17" Ronal od Audi A4 B7 2.0 TDI 170Km S-line

- Nawigacja RNS-E + zmieniarka CD

- Wymiana ramion wycieraczek na wersję montowaną po 2004 r, tzw. Aero Wiper blades

- Oryginalny interface Bluetooth

- Przyciemnione tylne szyby

- Fele 18" Dotz HANZO, oponki Michelin Pilot Sport PS2 235/40R18 95Y Extra Load

- tarcze, klocki od 3.0 TDI zaciski pomalowane na czarno (zdjęcia niebawem) :cool1:

- Kierownica wielofunkcyjna od Audi TTS

A teraz kila fotek:

9.jpg?imgmax=640

20.jpg?imgmax=720

<a href="http://picasaweb.google.pl/czajeno/MojeAudiA4/photo#5215152965826668578"><img src="http://lh5.ggpht.com/czajeno/SF_x_clsaCI/AAAAAAAAAFk/sWtLcoFfnWA/s800/19.jpg" /></a>

<a href="http://picasaweb.google.pl/czajeno/MojeAudiA4/photo#5215153038555503442"><img src="http://lh4.ggpht.com/czajeno/SF_yDrhmW1I/AAAAAAAAAGE/bZaejLK8uyY/s800/14.jpg" /></a>

<a href="http://picasaweb.google.pl/czajeno/MojeAudiA4/photo#5215153055638619474"><img src="http://lh4.ggpht.com/czajeno/SF_yErKiBVI/AAAAAAAAAGM/4yN49D4wVgQ/s800/15.jpg" /></a>

Po zmianie felg 18" DOTZ oraz układu hamulcowego:)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Wszystkie fotki dzięku uprzejmości kolegi Michała:)

Opublikowano

fotki coś nie bardza chcą śmigać :gwizdanie:

Opublikowano

Ładnie się prezentuje auto... ale chyba więcej fotek miało być:)

Czekam na następne

Opublikowano
  • Autor

Edytowałem, ale dzieki koledze Malikowi wszystko wydaje sie ok:)

Opublikowano

już śmigają

Opublikowano

Wszystko pięknie ładnie tylko te ledy od S6 do to nie do B6 :no: będzie choinka :> do B7 to tak :hi: autko ładne :th: palny tez tylko bez ledów :th:

Opublikowano
  • Autor

Moim zdaniem nie zrobię choinki gdyż LED-y będą sie świeciły jako światła dzienne, przy włączonych światłach drogowych lub długich LED-y będą wyłączone:)

Opublikowano

Widzę że duże masz plany :th: Powodzenia :th:

Dużo pracy i dużo pieniążków :)

Mało nas jest co inwestują w zmiany :) tak duże :)

Powodzenia :th:

Opublikowano
  • Autor

Na początek pójdzie chyba malowanie plastików, ewentualnie zmiana zderzaków na S-like jak mi sie uda dobrze kupic:) jak narazie negocjuję cenę:)

Opublikowano

fajne fotki i fajna furmanka na nich :naughty:

Na początek pójdzie chyba malowanie plastików, ewentualnie zmiana zderzaków na S-like jak mi sie uda dobrze kupic:) jak narazie negocjuję cenę:)

dokaldnie bo sie proszą do malowania w kolor autka

Opublikowano

no ładne cacko widzę tutaj :wink4:

Opublikowano

ale coś fotki nie banglaja tak jak powinny , przynajmniej u mnie :gwizdanie:

Opublikowano

moglbys w koncu cos zrobic z tymi fotkami bo co chce zobaczyc te auto to widze tylko jedna fotke a reszty nie ma :polew::disgust:

Opublikowano
  • Autor

Nad fotkami pracuję, a co do modyfikacji to jednak na pierwszy rzut pójdą fele z 17" na 18" hehe, i juz wiem, że niewszystkim się spodobają hehe.

EDIT: dajcie znać czy fotki śmigają.

Opublikowano

nareszcie wszystkie fotki :th: tylko ta sceneria mi sie zle kojarzy :tongue4: ladne te felgi co masz teraz :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jak to stwierdził Pieczka Franciszek w Konopielce:

"A diabeł chce ulepszać":)

Zobaczymy jaki będzie efekt, jak słaby to pozostane przy 17"

EDIT 05.07.08:

Miał byc dzisiaj robiony wirus u Rogala, niestety kolega nie mógł się jednak wyrwać. Jak to się mówi co ma wisieć nie utonie hehe. Czekamy na następny termin:)[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 00:17 _________________________________________________Mały update saochodu:)[br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 13:24 _________________________________________________Zdjęcia jak byk na nowych felgach:)

Opublikowano

Pieknie :good:

Bedziesz malowac dokladki..? :)

Opublikowano
  • Autor

Pozałożeniu tych felg raczej nie, moim zdaniem nie będą się komponowały, ale pomyślę nad tym:)

Opublikowano

oj i tu wyjątek:

IMO z takimi nietypowymi, wypasionymi felgami czarne dokładki się prezentują wyjątkowo dobrze :good:

Opublikowano
  • Autor

Zgadzam się z przedmówcą, ale powiem szczerze myślałem, że będzie więcej komentarzy :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.