Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jest możliwość sklejenia pękniętego kołnierza żarnika d1s ?


Giede

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki da rade coś z tym zrobić np. skleić? mało mi się uśmiecha kupować komplet :facepalm:

palnik.jpg

---------- Post dopisany 31-01-2013 at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2013 at 17:55 ----------

Kropelka chyba odpada :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy kropelka da radę? to musi być mocno sklejone bo mam soczewkę od b8 - więc przekręca się żarnik, a nie dociska drucikiem.

Może poxipol, ale czy można go tak cienko nałożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jestem pewien, zauważcie że na pęknięciu przychodzi otwór na bolec i na tym doklejonym elemencie będzie trzymał się żarnik.

chyba spróbuję tym super glue, ale boję się, że jak nie wyjdzie to nie będę mógł już zastosować innego kleju, bo przecież tego nie zdrapię.

Acha jeszcze jedno, jak zastosuję ten super glue to od temperatury żarnika nic się nie stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup klej dwu składników ja mam takim schowek poklejony i trzyma od roku a używam dużo szczególnie w lato bo mam w nim lodoweczke:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dwuskładnikowy, to nie wiem jaki tzn. do jakiego materiału kupić? Ceramika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił do tworzyw sztucznych typu ABS. Albo jak masz jakiś sklep z kolegami i farbami to pojedziemy i Ci doradza Dobry fachowiec od razu będzie wiedzieć z czego to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy poxipol w tym wypadku sie nada. Kurdcze nie pamietam jaki miałem dokładnie klej do tego schowka. Lepszy byłby ten co sam się wulkanizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie skleiłem - jutro się okaże,

jak nie da rady będę szukał ten Distal Rapid lub ten samowulkanizujący. Dzięki chłopaki

---------- Post dopisany 08-02-2013 at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2013 at 21:58 ----------

No poxipol ogarnął temat, narazie się trzyma i świeci co najważniejsze, dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...