Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ A4 B5 1.6 ] Srebrna Duuuupa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Witam, otóż chciałbym się wam nieco pochwalić moją lalą, może jest trochę skromna ale mam co do niej WIELKIE plany.

Marka: Audi

Model: A4

Rok produkcji: 1995

Pojemność: 1.6

Wyposażenie ubogie :decayed:

- 2 poduszki

- 2x el. lusterka

- regulowana kierwonica w 2 plaszczyznach

- lakier metalic

- immobilajzer

- ABS

Fotka zaraz po kupnie mojej maleńkiej :kox:

DSC00222.jpg

Dobra teraz przyszłe mody :banan:

-Ramki klubowe (biegną do mnie)

-Założenie 17 -calowych felg na lato (zrobione jakieś po spadku)

-założenie lamp poliftowych na przód (zrobione)

-Poliftowe lampy tylne

-kupno nowych letnich opon

-Zakup zegarów z fisem pełnym

-LEDowe oświetlenie wnętrza (zrobione)

-Oświetlenie na nogi (zrobione)

-Podświetlane kratki nawiewu

-Przyciemnienie szyb tylnych

-scyzoryk kluczyk

-Prawe duże lusterko

-Ledy pod tablice rejestracyjną (zrobione)

-Czarne przydymione boczne kierunki

-Gwint

-Dope na tylną klapę (zrobione)

-Nagłośnienie 6x głośniki Hertz + skrzynia JBL (zrobione)

-Kierownica z B6

-Gałeczka z B6 (zrobione)

-Podłokietnik (zrobione)

-Światło 3 stopu (Czeka do zrobienia)

-Reszta okaże się w trakcie :whistling:

DSC00354.jpg

DSC00372.jpg

No i w tamtym roku było małe Boom :facepalm:

Do zrobienia było :

-maska

-pas przedni

-chłodnica

-lampy wskoczyły poliftowe

-rozrząd komplet

-osłony rozrządu

-głowica

-zawory

-popychacze

-łapy skrzyni

-i tam różne duperele :kwasny:

DSC00339.jpg

DSC00338.jpg

DSC00340.jpg

DSC00342.jpg

Środeczek to seria tak jak fabryka dała :decayed: Ale powoli się po zmienia :naughty:

View image: SV400072

View image: DSC00375

Dobra teraz czas na listę co zostało zrobione wymienione dołożone:naughty:

-poduszka silnika

-czujnik ciśnienia oleju

-czujnik położenia wału

-łożyska przód

-oponki zimowe

-wszystkie filtry

-przegub wewnętrzny

-przegub zewnętrzny

-klocki hamulcowe przód i tył

-obejmy do tłumika

-pompa wspomagania

-płyn wspomagania

-płyn hamulcowy

-płyn chłodzący

-termostat

-tuleje belki tylnej

-dolne wahacze

-końcówki drążków

-regeneracja magla

-świece

-przewody wysokiego napięcia

-łapa skrzyni

-poduszka skrzyni

-uszczelki kolektorów

-uszczelka dekla

-uszczelka głowicy

-czujnik hala

-króciec wody

-komplet pasków

No i to na razie było by na tyle:whistling:

Opublikowano

no to bummm niepotrzebne szkoda kasy :whistling: ale powodzonka w modach ci zycze:wink:

Opublikowano

było pakowac cos większego jak juz tyle roboty:kwasny:

Opublikowano

no szkoda szkoda. pisz co bys chcial do 1.6 oslony rozrzadu nie mam. ale jest chlodnica pas przedni wiatrak pisz co bys chcial na pw

Opublikowano
  • Autor

No poszło w h*j kasy :wallbash:

Ale póki wał nie pęknie tłoki bokiem nie wyjdą to będę śmigał :decayed:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

no szkoda szkoda. pisz co bys chcial do 1.6 oslony rozrzadu nie mam. ale jest chlodnica pas przedni wiatrak pisz co bys chcial na pw

Lala już na chodzie wszystko ogarniee jak na razie reszta później. Ale dzięki będę pamiętam :hi:

Opublikowano

nie zazdroszcze stłuczki, powodzonka w modach :)

a znaczek na grillu ma coś wspólnego z prawdą ?:D

Opublikowano
  • Autor
nie zazdroszcze stłuczki, powodzonka w modach :)

a znaczek na grillu ma coś wspólnego z prawdą ?:D

Jak kupiłem maskę to było tak :decayed:

Maska idzie do malowania bo inny odcień:kwasny:

Chciałbym żeby było coś wspólnego :grin: Spostrzegawczy jesteś :grin:

Opublikowano

fajna Bryka:) ale pokaz jakies zdjecia wnętrza;) wiecej foto

Opublikowano

dawaj fotki wnętrza bo wszyscy czekamy na nie :naughty:

Opublikowano
  • Autor
dawaj fotki wnętrza bo wszyscy czekamy na nie :naughty:

środek to na razie prawie seria:eusathink:

Opublikowano

nie ważne coś tam porobiłeś wiec jest co oglądać :naughty:

Opublikowano
nie zazdroszcze stłuczki, powodzonka w modach :)

a znaczek na grillu ma coś wspólnego z prawdą ?:D

Jak kupiłem maskę to było tak :decayed:

Maska idzie do malowania bo inny odcień:kwasny:

Chciałbym żeby było coś wspólnego :grin: Spostrzegawczy jesteś :grin:

dobra dobra przyznaj się że specjalnie oglądałeś się za Q :D:D ale Ciiii, nikt nie słyszał :P:grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
nie zazdroszcze stłuczki, powodzonka w modach :)

a znaczek na grillu ma coś wspólnego z prawdą ?:D

Jak kupiłem maskę to było tak :decayed:

Maska idzie do malowania bo inny odcień:kwasny:

Chciałbym żeby było coś wspólnego :grin: Spostrzegawczy jesteś :grin:

dobra dobra przyznaj się że specjalnie oglądałeś się za Q :D:D ale Ciiii, nikt nie słyszał :P:grin:

Dobra dobra :kox:

---------- Post dopisany 10-02-2013 at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 11:38 ----------

No i rameczki wpadły na karuzele :naughty:.

DSC00386.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.